Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
marci. jo už jsem ti jukla i na boty,taky fajné :-D
Odpovědět
marci: máte krásné prstýnky jani: to je nádherná písen. nás spojuje písen od Elánu - Voda čo má drži nad vodou.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marci: Půjdu se podívat do svatebního salonu Daja, díky za info :-) Snas tam bude něco v mé barvě šatů, i když bych možná mohla mít i bílou, stejně to nepůjde vidět... No nic, jdu zalehnout, dneska jsem dala státnici z pedagogiky a psychologie...měla bych se učit dále, ale jsme mrtvá, bohužel to nechám na zítra... Mějte se a dobrou noc!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Marci: Díky za info, přijde mi to jako ok cena, a pak to třeba i využuji pod bílá trička... Jinak jsme si podala inzerát, že koupím podvazky s tou llahvičkou, ozvala se mi jedna na meil. Cena 195+posta (jde najit na mimibazaru pod tynusa) Kdyby některá taky chtěla nějaký podvazek, tak bychom se mohly domluvit a já bych to objednala...Vím, že tady někdo psal... Ange: Náš "sraz" se už blíží!!!Prosím Tě, prozvoň mě třeba kolem druhé-třetí...Já si na to vzpomenu...já jen že budu zřejmě zdeptaná, že nemám tu matiku!!!Takže abych náhodou nezapomněla... 8-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
v pondělí mám další zkoušku :(
Odpovědět
To: "nemám tu matiku" jako že to neudělám...prostě ať se mi ozve...No já si vlastně ještě můžu dát připomínku :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marci: pěkné prstýnky. kamirka: kde jsi dala fotku? jako z pasu.
Odpovědět
Článek se načítá
kamirka: ok, není problém :-). Já si napíšu do kalendáře, že Tě mám v pondělí kolem druhé prozvonit. Budu ještě v práci. A matika určitě vyjde, neboj. ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
holky tak mi tedkom došel závoj. No nevím,nevím :-N ,ale asi jo,je hezký,akorát jsem ho jen tak dala na hlavu s rozpuštěnýma vlasama,no doufám,že to bude držet. Uvidím co mi na to řeknou v saloně,chtěla bych ho jít vyzkoušet,až půjdu platit zálohu,se šatama,at vím.....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
marci: jasně ;-) dík,jinak se loučím,jdu s malým do nemocnice,ale snad jen na 2 dny....Tak abych měla vůbec co dočítat :-D mějte se ženský....
Odpovědět
jana: a jak je dělaný? je na hřebínku? Já mám závoj na hřebínku a sedí perfektně,ale jinak o to se ti postará kadeřnice.Neboj
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marcicek: tak my odjíždíme 3 dny po svatbě a na radnici nám řekli, že na pas klidně jet můžeme, že to ještě nebude nikde nahlášené. Tak asi záleží jak brzy po svatbě odjíždíte...
Odpovědět
marci, na občanku s ustřihnutým rohem jet nemůžeš a oni ti ji u obřadu automaticky střihnou. pas ti platí ještě 3 měsíce po svatbě, takže na ten jet můžeš. mně třeba pas skončil v prosinci a jen kvůli svatebce jsem si musela vyřídit nový, takže víceméně vyhozených 600,- kvůli dvěma cestám (ještě jedeme se školou do Německa v září). ale říkám si, že až pak budu mít novou občanku, tak budu jezdit na ni a nový pas si nechám udělat, až budeme mít děti, protože ty si tam můžu napsat. :-)
Odpovědět
ahoj holky......bohužel jsme zrušili svatbu......a mám danou zálohu v jednom svatebním saloně- 3000 na šaty....prodám to za 2500 tak kdyby měl někdo zájem nebo jste o někom věděli tak pisněte. Možno šaty změnit....mám daný i inzerát v bazaru tak se když tak koukněte.tam jsou vyfocené jaké jsem si vybrala. ahojky
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marci, myslim, ze pas by mel byt normalne platny :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
marci: my jedem na svatebku hned po svatbě, a pojedu na pas se starým jménem... lenajs: mě končil ted v dubnu... takže jsem si taky vyřizovala nový na svatebku... holky, kdo měl na půjčení nebo prodej tu spodnici?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,taky se hlásím po delší době,měli jsme krizi,málem to skončilo,zrušením svatby,ale už je to snad oka,jelikož jsem tento týden konečně zaplatila obřad.... marci:prstýnky jsou krásné,podobné jsem viděla v Heliosu,my zatím prstýnky nemáme ani oznamko,asik až příští měsíc,ale koupila jsem včera ubrousky v Tescu zrovna v té barvě kterou potřebuju hehheh,my taky uvažujem že pojedem po svatbě na dovču,tak na pasy je to oka,jen musím vyřídit pas ještě malé, Jani co je malému že musíte do nemo?A ukaž ten závoj,zatím se mějte papappa
Odpovědět
Jaruš, co se stalo??? Ta smlouva předmanželská či co? sunny: To jsem byla já se spodnicí, ale jedu zkoušet šaty až po 9.červnu s botama, a´T mi to zkrátí a všechno-i spodnici, mají oni! My pak nikam nepojedeme, chceme jet pak další prázdniny do USA a teď celé prázdniny-6 týdnů budeme spolu v cizině, takže nám to už teda letos nevyjde...
Odpovědět
Profilova fotka
kami:Ale tchýňa furt prudí.....
Odpovědět
Jaruš: že si nedá pokoj! :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?