Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
ahojky no tak jsem se zrovna vrátila z manikůry.nehtíčky už vypadají pěkně x-) půjdu ještě v den odjezdu což je 1. června a pak až den před svatbou na zabroušení a nalakováni.Musím říct,že už máme kompletně všechno,ale je jenom jedna věc a to sehnat někoho na nechty :-( všude kde jsem volala,tak dělají jenom gelovky.dneska nikdo nezdobí přírodní nehty :-( zkusím,ještě salov v brodway,ale chci někoho,kdo má zkušenosti.nevíte o někom? U jenom 3 a půl týdne a je to tady!!! x-) finfrle: konečně nám vylezlo sluníčko co? x-) zrovna sedím na terase a opaluji se. x-) x-) x-) Už jsem myslela,že to slunko to vezme zase oklikou :-D
Odpovědět
Ange: Kam chodíš na pedikuru? Ja musim zajit na manikuru, protoze si asi necham taky upravit svoje nechty jak Lucka, prze mi to prijde hloupe si je davat, kdyz si je pak stejne budu nechavat odrust...Tak nevim :-( Ale neznam v Ove, kde by to bylo, kdyz tak kuknu na net... Kalkulace je podle me ok...na tom rautu budete mit jen ty misy?
Odpovědět
ange: jinak já si myslím,že cena je super! Organizovala jsem narozeniny pro babičku minulý rok v lednu a bylo to pro 10 lidí a to byl jenom oběd s kávo a dessertem a nealko a nějá pivko a tvrdé a platili jsme i s dýškem 5tisíc Bylo to bez vína.
Odpovědět
kamirka: no já jsem na pedikúru chodila do salónu Hanka v centru, paní byla moc šikovná, ale protože chodím docela pravidelně, přijde mi to tam docela drahé (250), tak jsem se objednala do salónu Triangel, ten je taky v centru blízko Stodolní a tam je to za 150. Ale půjdu tam poprvé, tak uvidím, jak budu spokojená. Na raut budeme mít jen ty mísy, když, tak pak další necháme dodělat, ale neplánujem to s rodinou dlouho, spíše pak někam zajdem s kamarády zapařit.
Odpovědět
luciferek to teda koukam,ze nas to slunicko naslo!!! Jsem se pred hodinou vratila z nakupu botek a jsem smutna.Vazne nic moc a uz nevim jak je sehnat jedine snad pres net :-( Ale koupila jsem spodni pradlo tak alespon neco!Ale taky narocne na D sehnat dobrou podprdu jeje a mam i puncosky!
Odpovědět
finfrle: zapni si skype. jsi na facebook?
Odpovědět
lucifer jj uz si ho zapnu tak az budes mit cas jsem nanem!!Posledni dobou ho mam vypnuty. Jinak jsem zjistila,ze mi prohodili u kasy puncosky za ty se silikonem na bez!Nevim budou drzet???
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle : dobré ránko,nevím to jistě,ale podle mě držet nebudou.....právě,že s tím silikonem se tak přisajou,a bez toho silikonu jsou vhodné akorát na podvazkový pás ne???? Ale jen můj názor,nikdy jsem bez silikonu neměla... ;-)
Odpovědět
finfrle: to s tím skyem jsem tu sala včera,ale dneska tam taky nejsi. Jinak ty punčochy ti držet nebudou.na ně potřebuješ odvazkový pás. já mám taky bezsilikonové a budu mít odvazkový pás. Ty samodržky mi nevyhovují.pořád si je spravuji a mám pocit,že mi sjíždí.
Odpovědět
luciferek no jo nekteri i pracuji :-D :-D na skype budu vecer ted mam jen pauzu.
Odpovědět
Tak a je to tu...na konci smeny jsem mela hovor se sefem a.....zkratil mi plny uvazek!Dost me to vzalo a nevim co ted jsem uplne rozhozena!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
marcik jj krize debilni krize
Odpovědět
finfrle: Jakto? A Vy tam chcete ještě zůstat dlouho? Lluciferek se asi vrací do Česka teď někdy a Vy? Jestli tam chcete ještě zůstat, tak to je pěkně blbé ]-(
Odpovědět
Chteli jsme zustat tak jeste 2-4roky ale nevim nevim chteli jsme mit na bydleni
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Tak ono vyděláš mnohem více než tady, takže ono se to vyplácí i tak než mít tady třeba 20 hrubého, tak někde máš mnohem více a je pravda, že taky záleží na škole, schopnostech atd, nevím kolik by mohla mít tady...Je to asi ale složité, co :-(
Odpovědět
No slozite jto tu je.Hodne lidi ma predstavu,ze v cizine se topime v penezicha ale kazdy zapomina na poplatky co tu jsou a ty jsou mnohonasobne vyssi. No jsme se domluvili,ze po svatbe se rozhodneme jestli pojedeme pryc a nebo co.
Odpovědět
fin: tak to je mi moc líto, že zrovna před svatbou kdy potřebujete peníze ti zkrátí uvazek. tak třeba si k té práci najdeš neco i navíc, držím pěsti. Jinak máš pravdu, kdo si cizinu nevyzkoušel tak si myslí jak to tam není jednoduché a kolik si tam nevyděláš prachů,jenže je to omyl. Já to poznala na vlastní kůži, byla jsem dva roky v Londýně a jako poplatky (council tax- to asi víš o co jde že?)mazec, bydlení taky drahé a to jsem se dělili v baráku ,ale i tak když si to spočítáš tak náklady jsou tam dost vysoké. Nevím ja ktam žijete vy,ale já bych nedokázala žít jak Poláci v jednom pokoji i šest lidí ,jen aby ušetřili na nájmu. Prominte že tu píšu neco co nepatří sem do tématu.
Odpovědět
katka: no nájmy jsou tu drahé.my bydlíme s přítelem sami.když jsme tu přijeli,tak jsme bydleli s dalšími 3 kamarády . byl to 5+1 barák a tak jsme měli každý svůj pokoj a společný obyvák,kuchyň a jídelnu. Byli tam 3 záchody a 2 koupelny,tak se to dalo.Ze začátku to asi ani jinak nešlo.(finančně) ale po 5 měsících jsme se stěhovali a od t doby jsme sami.já odvádím každý týden cca 90eur daně což je měsíšně 400eur a to je dost!!!!!!! Jinak my tady máme v plánu zůstat ještě pár měsíců.Oba dva máme práci,takže to je bez problému.
Odpovědět
Ahojte holky, nejste tu některá z Vratimova, nebo ještě lépe z Horních Datyň? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, po delší době, začíná to vypadat, že škola pro mě skončila. tak se myšlenky začínají směřovat nan svatbu-chtěla sem se zeptat, napadá vás nějaký zámeček, nebo něco kde by se dalo fotit- kdybby bylo škaredě. porubský zámeček už máme.
Odpovědět
denber: a kde máte obřad? holky jakou písničku budete mín na první tanec?
Odpovědět
Ahojky, máme oznámení, hurááá. Zítra ho dám do alba. lluciferek: nás spojuje hlavní písnička z posledních básníků, přítel ji chce jako první tanec, ale mě se to moc nezdá, k tančení moc není.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahoj holky, finfrle. to mě moc mrzí,ted když potřebuje člověk každou korunu :-| lluciferek: tak my máme určo od Michala Davida - Každý mi tě lásko závidí.....jo,jo to je naše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marcicek: prstýnky,jsou krásné,opravdu. ;-) My ještě nebyli nikde na prstýnky,ale taky se mě líbí kombinace bílé zlato se žlutým.... Kathy: tak na oznámení se těším..... ;-)
Odpovědět
Jani: krásníá písnička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katja3: díííky,já víííím ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?