Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
katka: já jsem si vývazky dělala sama.ještě jich mudím 6 dodělat,ale došla mi růžová a tak ji musím zítra koupit.Myrta se prodává v květinářství v květináčích.
Odpovědět
luciferek ahojky kde kupujes v Irskustuzky?
Odpovědět
A kde se dají sehnat stužky v Ově? :-N Já vůbec nemám představu...Holky, nechtěla byste některá ty tácky jak tady někdo psal z toho velkoskladu? Musí se tam koupit za 500,- ale třeba 100 velkých a sto malých tácků nevyužiju všechny-stačila by nám zřejmě tak polovina (i když nevím s čím přijdou z druhé strany!)a možná i dybyste chtěly méně, tak si klidně vezmu více...a do 500 bych si koupila nějaké věci z papírnictví klidně, já jsme na takové věci úchyl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky co je?? Tady je nějak mrtvooo :-D ..... No já vývazky objednala z netu,no a myrtu budeme mít od jedné známe od mamky z práce. Sama se nabídla,že jioškube,kolik budeme chtít :-D . Tak jsem ráda. Ted mi psali sms ze salonu,že už došly ty dekorace prstýnky jak jsem od nich objednávala do balíčku,jak budeme dělat z koláčů. Tak tam asi hnedka zkočím,a řeknu jim,že jsem si teda objednala ten závoj, No jsem zvědavá,co budou říkat :-N
Odpovědět
finfrle: tady za rohem v obchodě. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte tak jsem hodila do alba,fotky pár věcí co už mám na "TU" svatbu :-) Jinak já mám vývazky z netu od Lenei,a jsou krásné a ani nebyli drahé...
Odpovědět
finfrle: tam mají takové hlupotky na svatby, narozeninové oslavy a na křtiny. Se stav!!! Nebo bychom třeba mohly konečně zajít na to kafčo do Waterfordu.Nebo do té slovenské restaurace na česnečku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jarusch: hezký :-) ,a ten závoj je krásný......fakt.
Odpovědět
Profilova fotka
jani díky...
Odpovědět
Jarusch: Máš úžasný podvazek, kde jsi ho sehnala i s tou lahvičkou? já všude viděla jen ty obyč...
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... Nevíte, kde by se dala sehnat? Taové jednoduché věci já ráda...i když si nejsem jistá, že ji využuju... Holky a jestli budete něco prodávat-spzky či další věci, tak to tady když tak nabídněte...já bych klidně něco koupila ;-)
Odpovědět
kamirka: ty tácky na koláče se dají koupit v praktik papíru je to hned vedle toho velkoskladu Kaspa a můžeš to vzít právě po kusech,což je lepší
Odpovědět
Článek se načítá
kamirka: dekuji, myrtu budu mít od známé taky ze zahrady..jen jsem chtela vedet ty stužky.
Odpovědět
Profilova fotka
kami:Jasně hodím ti adresu do IP...
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka: tady je ta čelnka ;-) http://www.svatbadekor.cz/katalog/kat...
Odpovědět
kamirka: tu čelenku jsem chtěla taky,ale byla vyprodaná a tak jsem koupila jinou z ebay ;-)
Odpovědět
Kači, ten praktik je hned vedle Kaspy? ja myslela, ze bych musela jet tramvaji...a do toho velkoskladu mi stcai jen vystoupit u konzervatore a dojit pesky... Dekuji za celenku i za podvazek, musim objednat, je to uzasne a bude to super prekvapko...:)
Odpovědět
luciferek :-D :-D :-D jojo za rohem :-D :-D Jojo na cesnecku to bych brala ale ted neni ani trocha casu na takovou zajizdku :-( Jinak pokracujeme pomalu ale jiste ale uz mam chut zacit zaky se stuzkami ale musim je sehnat s botama jsem zatim neuspela nejdou sehnat ]-(
Odpovědět
Holky, já se poříd dívám jak má každý vyřešen spodek a nechápu, proč to má někdo takto http://www.beremese.cz/album/view.php... zdá se mi to, že to má strašně volné... http://www.beremese.cz/album/view.php... i tady to mi přijde divné (ač to je moje kamarádka-známá-bývalá od bratra) že to prostě není ono když to je otevřené a jde tak moc vidět kůže nebo když to překypuje http://www.beremese.cz/album/view.php... Máte to taky jako ony? Nebo jsem já zcela mimo a toto je normální? Jako vím, že to má každý tak, jak se mu to hodí...ale taky mi někdy přijde, že některé si na sebe navlečou nevím co...nemyslím tady ty dvě...ale přijde mi, jakoby jim v salonu neřekly a nebo ony samy si neřekly-prsa mi přes to kypu, musím mít jiné... Jsem moc kritická?? =-) =-) =-) :-N
Odpovědět
A holky, kdyby chtěl někdo myrtu, tak není problém, můžu to u babči narvat, už tak tam půjde sousedka a tak, není problém...prý se to někdy špatně shání... Jo a jestli budete něco prodávat-i přes čelenku-Luci :-) spzky (jarus) atd.tak mi dejte vědět...Ráda odkoupím...Můžeme se domluvit...Už ám spicha s ange na předání vaku (i když to bude po státnici z matiky, takže já si ji ani nebudu pamatovat jak vypada :-D a ona řekne, že jsem čuně :-D :-D (nejsem zvyklá na pití, ale po státnici si dám, jen ať mě porve :-D
Odpovědět
kami: jj praktik papír je fakt kousíček od velkoskladu Kaspa, kousek od Plynáren a je tam kousek i nábytek Rembrandt,to nemůžeš minout a fakt se tam dá nakoupit vše na koláčky po kusech já ani už nevím jak to mám,ale takhle mi prsa asi překypovat nebudou :_) kami: já jeste nevím co budu prodávat,ale treba se neco najde :-)..asi určite polstárek na prstýnky.
Odpovědět
Kači, nemáš foto? A prosím Tě, dkyž vystoupím u konzervatoře-ten vekosklad je pěšky a to půjdu tou cestou dál směr petřkovice jakoby? Já jsem na Ostravu strašný debil ač tady bydlím celý život...centrum jsem poznala až na vysoké škole atd...přítele jsem v Porubě na prvním rande nařkla z toho, že mě tahá do lesa :-D přitom jsme šli k tramvaji (byla strašná tma-10 večer v listopadu) ale já to tam prostě neznala a tím jsme byla v lese :-D dodnes mi to předhazuje :-D a když jsme měli sraz na vozovně-poruba vozovna, byla sjem na vodárně...no se mnou je vždy sranda...myslím, že se teď ange bude zjišťovat, zda vím, kde máme sraz :-D
Odpovědět
kami: tady je foto http://www.beremese.cz/album/view.php... jůů já zase nevím kde je konzervatoř. odkud pojedeš , z Poruby?
Odpovědět
kami: tady jsou jejich stránky a mapka,tak na to mrkni http://www.praktikpapir.cz/index.php?...
Odpovědět
konzervator je na zastávce 108ky(trolejbusu a stojí u té křižovatky jak se to kříží s tramvajema...
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem dneska byla na zkoušce líčení v Bosorce a jsem spokojená. Paní mně odlíčila a nalíčila jemně a hezky. Koupila jsem si u ní i lesk na rty a pudr (ceny docela dobré). Tak jsem ráda, že nemusím hledat někoho jiného. Taky jsme (konečně) byli v restauraci domluvit menu a majitel nám pošle ceny alkoholu. Tak teď už nám chybí jen vytisknout jmenovky, objednat kytky a musím na zkoušku účesu. Jo a když jsme u těch kytek, poslala jsem paní z velkoskladu v Harbové fotku té svojí kytičky, co mám v albu a ta mi zkalkulovala cenu (spolu s korsáží pro ženicha a dvou kytiček pro maminky) na 2500 Kč. To jsem byla docela v šoku, protože ve třech květinářstvích mi za to vše řekli cenu do 1500 a já myslela (docela logicky), že velkosklad by mohl být ještě levnější...
Odpovědět
Jaké tam má ceny? já se ji ptala na makeup, ten který mi dávala a říkala 190,- (já ale nevím kolik to stojí normálně) Máš foto? Ráda bych se podívala, když už máme tu schůzku :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky a kolik Vás to tak vyjde celkově hostina+raut+pití, prostě všechno na té hostině na jednoho člověka? My sice můžeme donést cokoli, ale musíme odebrat tak jako tak za 900 na dospělou osobu, coz je 50*900=45000, pravda, že děti do toho nepočítá, ale i tak+3500 za zavřen restaurace takže tam necháme stopro 50 000. chceme svůj alkohol a třeba i nealko, ale nemyslíte, že to už třeba to nealko se vleze do těch 900 na osobu? Alko si koupíme svoje, to radši mít o nějakou kýtu navíc a mít svoje alko...ale myslím si, že zaplatíme dost..."moje" lidi platí mí rodiče a ti říkali, že to není problém, od přítele to budou platit rodiče nebo on, to ještě nevíme, ale jako peníze nám dají darem, takže to vyjde na stejno.. no takže jako o peníze nám dalo by se říci nejde nijak extra, ale prostě jen jestli to není moc... Ono se to nezdá, ale to se fakt hodně vyšplhá ke 100tis, když jen hostina je za 50tis a to bez nakoupeného alka+výslužek+koláčů na hostinu...to je mazec co to stojí taková sranda, že :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marci: To máš pravdu, že to je divné, ale zajímalo by mě co by dělala ta Jana S. kdybych tam třeba přišla a že jsme domluvené a ona by nevěděla vlastně na kolik... 8-( pokud to nemá na stránkách, tak to je v kelu...na účes se ještě zkusím domluvit tady s kadeřnicí a uvidím jestli by byla ochotna, bydlí kousek, tak by třeba přišla a nebo já k ní a tam by mohla i ta Bosorka a já bych je nezvala domů, hned to vyjde levněji :-D a teda vizížistce akadeřnici koláče nedáváte jo? já asi ne, budu škudlit..."sama mám málo" :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?