Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
weka: no my budeme mít 4 druhy koláčku. jinak prstýnky máme za zlatnictví zlatá venuše. je to v hrabůvce u venuše. jinak jsme obešli asi 20 zlatníku. měli jsme vybrané prstýnky od Lukáše Rýdla. on je z Prahy a bude vystavovat na veletrhu v atomu v březnu. jenomže já je chtěla první zkusit.většina zlatnictví dělá prsteny na objednávku. v té venuši měli udělaný prastýnek a moc se nám líbíl,akorát jsme ho trošku změnili a nechala pro přítele udělat širší a pro mně užší,takže ještě nevíme přesnou cenu,ale říkali že to bude do 8tis,co je super cena! u toho rýdla by to vyšlo na 10tis. rrendy: a která paní. tam v té vilce za delvitou?
Odpovědět
prstýnky budou hotové 19.února
Odpovědět
lluciferek:jo jo tam....byla jsem i někde jinde ale s ní jsem fakt spokojená...a hlavně nehty drží!! :-) mám gel přímo na svojích nehtech...bílá francie stojí 370,- barevná 390,-
Odpovědět
rendy Dekuji moc urcite se jeste uzvu! ;-)
Odpovědět
Holciny nevite neco o cukrarne Miluska z Paskova?Jak koukam ted tu leti Aknel :-) at se rozhodnu spravne
Odpovědět
jo akorát počítejte s tím že tam má dost plno,objednávám se vždycky měsíc dopředu....
Odpovědět
luciferek: My jsme měli ty koláče - tvarohový, makový, ořechový - to byl takový rohlíček, povidlový a ještě takový s mandlemi a ten byl úplně mňam :-)
Odpovědět
Jo a my na prstýnky čekáme, v březnu má být na černé louce výstava a má tam být 6 zlatníků, takže počítám, že budou slevy tak vybereme tam.
Odpovědět
weka: a jinak v březnu je veletrh v atomu a v imperiálu si nejsem jistá jesli to není na konci února. rrendy: nikdy jsme umlé nehty neměla.jak dopředu se musí udělat aby to vypadalo dobře? a mohla bys mi když tak poslat kontakt prosím? nezničí mi to nehty?
Odpovědět
weka: nevis, prosim Te, kdy ma byt ta vystava na cerne louce? lluciferek: Myslim, ze nehty Ti to neznici, akorat to holky pry pak musi upilovavat nebo co-jsem pochytila z jine diskuze, zkus zabrousit tam :-) ;-)
Odpovědět
kamirka: děkuji. no tak že bych to zkusila? Ale nevím jak dopředu se to musí udělat. přijedeme domů 5 dní před svatbou.
Odpovědět
lluci: Podle me ty tri dny pred svatbou? To jsem taky nekde cetla :-N proste si mas i na ty nehty zvyknout, teda taky hlavne jakou chces delku :-D at si neroztrhavas toaletak, neprijemne :-D A s tim upilovanim si to precti. Mam tuseni, ze se to neda strihat (to je i logicke:-) ) a pak se to proste piluje, pokud je uz nechces...Ale v te diskuzi Ti holky urcite poradi, ja to fakt jen cetla, gelovky nemam a budu si je nechavat az pred svatbou u te pani, co ji doucuju syna :-)
Odpovědět
Článek se načítá
kamirka: děkuji. no tak já to asi zkusím. na dlouhé nehty jsem zvyklá,tak to by neměl být problém. kouknu na tu diskuzi.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj nevěsty, taky se rozhoduji, jestli si nechat jen nalakovat své nehty nebo si nechat udělat gelovky, mám své nehty docela pěkné, ale gelovky jsou přeci jen hezčí, ale také mám obavy, aby se mi nezničili moje....Taky se podívám na pokec na tohle téma.......... Jinak my máme vyhlídnuté prstýnky,ale přes net, včera jsem dostala kontakt na zlatníka, který vyrábí prstýnky pro zlatnictví co jsou v obchodních centrech, takže mu budu volat a zjišťovat, jak se u něj ceny pohybují....A taky chceme počtat na ty výstavy a uvidíme, třeba tam budou nějaké výhodné kontakty. Jinak na Černé Louce je výstava od 13.3.-.15.3. a v Atomu od 28.3. - 29.3......
Odpovědět
Ahoj holky,jsem z okr. Nový Jičín.A podletoho co jsem četla,tak vOstavě máte docela drahé půjčovné na šaty.Já jsem zajela do Olmíku,caxa - svat.salon.A musím říci,že jsem nad míru spokojena.Když jsemsi vybrala šaty do 12 hod toho dne,tak jsem dostala slevu 20%.Noa půjčovné bylo za 5.500 Kč.Tudíž budu platit 4.400.To stojí z aúvahu.
Odpovědět
zaploska: Ahoj, to by za úvahu určitě stálo, ale pro mě je už pozdě, už mám zaplacenou zálohu. Ale říkám si nu co, vdávám se jednou za život, ne....(teda alespoň doufám). V Ostravě jsou také levnější půjčovny, ale prý výběr nic moc....
Odpovědět
V té Caxe jsou opravdu hezké šaty.K tomu jsem dostala zdarma šaty na převlečení - samozřejmě jsem si vybrala krásné plesovéé.No co,když je to zadara.No a k tomu ještě 2 kupony na slevu šatů pro maminky atd.Sleva je 50%.Tak mamča si tam hned vybrala kostýmek.No a chlalp když si tam vybere tak dostane na zapůjčení výzdobu auta zdarma.Takže ušetříme.
Odpovědět
Tak to je super, to v Ostravě takové služby a bonusy nejsou.... :-( Škoda.
Odpovědět
No a hlavně mi to ušetřilo spoustu času.Mám to vše při jednou.Od šatů až po oznámení. ;-) Jinak u nás v NJ jsou taky drahé šaty.Dívala jsem se na jedny s červenýmikytičkami a ty stojí 9.tis.Což se mi zdá opravdu hodně.No a taky to byl takovej malinekj obchůdek.Nedalo se tam hnout.No a to samé bylo v Hranicích.V Olmíku byly i prsteny.Objednání dortů atd.Ale do toho jsem nešla.Napeče tchýně a ostatní objednáme v domácí pekárně.
Odpovědět
Já budu mít šaty půjčené v Praze, jsem docela zvědavá, jak je do toho FM dostanu... asi pojedeme vlakem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky potřebuji poradit s výběrem svatebního salonu nejlépe Ostrava,tak samo jukala jsem na net,ale spíš by mě zajímalo doporučení z vlastní zkušenosti,kde je to dobré šikovné prodavačky které poradí atd.Svatbu máme v srpnu :-) Myslím si že budu mít asik problém s výběrem mám větší prsa
Odpovědět
Kamirka: na té černé louce to je 13.-15.3 na wéwéwé cerna louka cz, teď nevím jestli s pomlčkou nebo bez, jsou i firmy a datum atd. A jak řešíte ty nehtíky, 3 dny před je už podle mě pozdě. Já nehty nosím a třetí den se mi povede už někdy jeden urazit. Já bych šla den před svatbou. A nedělejte si nějaké moc dlouhé, to je fakt problém utřít z....k :-D A Zaploska. tady hodně píšou právě o caxe, že to jsou šaty z ebae, teda nic moc. To já si radši připlatím. Do 10000 si myslím, že je cena v poho. Vdávám se jednou a chci mít supr šaty a ne nějaké od ťamanů. ;-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky, tak já jdu na nehty den před svatbou a nechám si udělat francouzské lakování, bude mně to stát i s manikúrou 180 Kč, což je myslím super cena. Taky se s vámi chci podělit o zkušenost s drahými obchody s prádlem, zrovna včera jsem byla v Lase v jednom značkovém obchůdku s prádlem a slečna, třebaže byla hrozně ochotná, mi tam vnucovala podprsenku italské značky Leilieve z kolekce přímo pro nevěsty za bezmála 1300 Kč a k tomu tanga za téměř 600 (koukněte mi do alba). Třebaže souprava je překrásná a seděla mi perfektně, téměř 1900 Kč bych za ni nedala. :-S Dneska jsem hledala na netu a našla ji, jeden zásilkový obchod nabízí celou soupravu za 988 i s poštovným! :-D Což je teda velký rozdíl. Takže jsem neváhala a objednala. Takže holky, nekupujte předražené prádlo ve značkových obchodech nebo svatebních salónech, ale třeba tam jen vyzkoušejte, zapamatujte si značku a pak zkuste objednat přes net...
Odpovědět
angellina: nejen oblečení.. já takhle okoukla všechny "svatební" e-shopy, vybrala si stužky a dekorační věci a pak objednala na ebay za polovic 8-)
Odpovědět
omcamauta: jojo, vím, že většina věcí je přes net levnější, ale že u tohoto prádla je to až o 50%, to jsem byla v šoku...
Odpovědět
weka: no nic proti,ale já mám šaty z ebay a zkoušela jssem originály a tak to mohu porovnat! originál 31tis a šaty za 5 tis ;-) a rozdíl je minimální! material je naprosto stejný akorát ten korzet je jinak vystužen. toť vše! no ale pokud v té půjčovně opravdu mají šaty z ebay.tak bych si je nepůjčovala,ale rovnou koupila za setejnou cenu,jako je pujčovné ;-) angelina: no já si tak koupila boty :-D v obchodě přes 50 eur a na netu za 35 i s poštovným :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte babule, ja som síce zo Slovenska,ale bývam blísko Českých hraníc.Som pevne rozhodnutá si požičať šaty u Vás,najvýhodnejšie z Ostravy.Možete mi dať nejaký ten tip na salóny v Ostrave a blízkom okolí?
Odpovědět
nagulinka: já jsme v ostravě v salonech nebyla zkoušet šaty,tak ti neporadím.Ale byla jsem v salonu nad horníkem se kouknout na prstýnky a paní byla velice ochotná.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?