Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
marcicek: no já mám tu paní nebo slečnu Janu z vizáže.Nevím jaká je,protože na zkoušku jdu až za měsíc.Ale bude mně česat i líčit a tak bude o jednu osobu méně. Navíc se mi časově přizpůsobila. finfrle: no byli tu Martinovi rodiče na týden a tak na net nebyl čas.Jinak už se to krtí. Ještě 5 týdnu a jedeme domů. x-) x-) x-) Mi na manikůže řekli,že si nemám dávat gelovky jenom na 14 dní.že si tím zničím svoje nehty.že je lepší když si nechám svoje.proto jsem byla na té úpravě a sestřihli mi je úplně na krátko,aby byly všechny stejně dlouhé. tetkom už budou akorát upravovat tvar a kůžičku aby to za těch 5 týdnu vypadalo co nejlépe.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Holky, dneska jsem si koupila boty ;-) http://www.beremese.cz/album/view.php... Nemám bílé šaty, tak to celkem půjde...Nechtěla jsem ani velký podpatek, takže pohodka ;-) V těch bych mohla vydržět celý den, i když na večer si asi vezmu papuče nebo nějaké cuklíky :-N
Odpovědět
kamirka: Fakt fajne :-D myslím, že bys v nich vydržela celý den, nemají moc podpatek, takže O.K,
Odpovědět
No i když jsou na mě dosti úzké vepředu...prostě si na večer vezmu cukle, stejně na mě už nikdo nebude koukat co mám na nohou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kami:Botky jsou krásný,odkud je máš? marcicek:Takže jsi nebyla spokojená v Bosorce?Já tam mám jít v červenci,ale nevím no....jak to tu tak slyším,uvažuju že to zruším,moje holička co k ní chodím,otevírá svůj salon,tak uvažuju,že půjdu k ní jelikož mě bude česat i na svatbu a bude tam mít i visážistku atd.
Odpovědět
jaruschk: A nedala bys kontakt na tu holičku? protože já opravdu chci jednoduchý účes a abych za to dala 600-800 se mi nechce :-( Botky jsou ze Shopping parku...Koupila jsem je za 199 :-N jsem ani tu cenu nechtěla říkat :-D Jinak tam mají i botky přímo svatební-bílé, bílý i podpatek a stojí 299 nebo 399, teď si nejsem jistá...
Odpovědět
Nechcete mě některá nalíčit? :-N Já bych mohla jako protislužbu nabídnout nějaké korálky, které dělám, jsou takové normální :-N jinak nevím co =-) ale teď najednou mi přijdou ty ceny taky moc...jako 500 za líčení, které je za půl hoďky, ale nevím kde bych třeba sehnala ten fixátor a tak...ach jo, je to těžké...
Odpovědět
Profilova fotka
kami:Tak to jsou slušné ceny těch botů,a jak se jmenuje ten obchod,že bych tam zítra hnedle sjela,k té holičce mě vždycky objednává mamka,jelikož bydlí ve stejným městě,ta holička je z Klimkovic,ale můžu vyžebrat od mamky od číslo až sní budu,stačilo by ti to až další týden? Tak omaca už to má za sebou a veselí se,dneska bylo opravdu krásně,jsem se i trošku přismahla na sluníčku...
Odpovědět
jaruschk: Název obchodu nevím, ale jen hned naproti Rock pointu. Ten je vedle New Yorkrku-sry, ale nenakupuju tam a neznám jak se to píše, pardon :-N Určitě to stačit bude...Klimkovice nejsou daleko, to je super. a ceny má jaké? Mi to klidně bude stačit až v květnu, červnu, já na to teď nespěchám...
Odpovědět
Jo jinak si vem Jaruš takové ty ponožky na zkoušení, já neměla a tam už je měli zcela vyprodané, tak jsem šla do jiného obchodu, tak ať nemusíš ;-) jestli máš malou nožku, tak tam měli i krásné žabky a tak, kožené...no určitě si vybereš, chce to projít a podívat se...
Odpovědět
Teď jsem koukla na záručák-Bianca shoes...naproti rock pointu...vedle toho je nějaká ta bižuterka a vedle bižu nějaká parfumerka velka...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kami:Já k ní chodím na melír a platím myslím 400kč na celou hlavu Ty jo díky juknu tam
Odpovědět
Hm, tak to je super cena myslím...I když já to neznám, jen když jsem viděla ceny jak se chodívám stříhat, tak tam je myslím větší pálka...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak já na nehtíky pokud to jen trošiličku půjde půjdu na hl.třídu k paní Jarce(je tam v tom kadeřnictví nad rondlem), dělá je hezky, krásně zdobí, nevím kolik stojí teď, ale vždycky vycházela levněji než ostatní. jinak líčení ještě nemám zařízené, ale mám kontakt na jednu dívčinu, která podle referencí je víc než dobrá tak uvidíme.
Odpovědět
Tak dej kontakt, prosím :-) a taky kolik stojí - vizážistka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já jsem v Bosorce, taky byla na líčení a je fakt, že jsem přišla nenalíčena. Nalíčila mě jinak, než jsem zvyklá, ale to se dalo čekat. Líčit se tam nechám i česat. Hlavně proto,že doma nemám kromě řasenky, stínů a tužky na oči nic .
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
no co se tyka liceni...tak ja se licim kazdy den, jsem uz zvykla na urcity styl a nechci se nechat licit od zenske, ktera me vubec nezna, nevi, co mi slusi a kolikrat ty kosmeticky ani nejsou schopne poradne rozpoznat typ pleti - jako zimni, letni a nalicit barvama, ktere mu odpovidaji. mam ale znamou kosmeticku, ktera ma prave pro tohle obrovsky cit a jedine ji bych se sverila do pece, ale bohuzel ted zije ve svycarsku a nevim, jestli tu tou dobou bude. takze nakonec me bude licit segra samozrejme podle meho vkusu. segra tanci latinu i standart a lici se sama a umi nadherne vykreslit stiny, je to fakt bomba. a nejlepsi na tom vsem je, ze je to zadarmo :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marci:Tak podle tvé zkušenosti z Bosorkou,si to asik rozmyslím....Já se nelíčím téměř vůbec,jen když jdu mezi lidi:-D jinak používám tak max řasenku,počkám až ta moje kadeřnice otevře ten salón a zkusím tu její vizážistku,a pak se rozhodnu.Jinak já jsem od profíka ještě nikdy nalíčená nebyla a snad jsem na ksichtě ani nikdy neměla make-up :-D asik jsem divná co?Tak nepoznám jestli je to dobré a nebo špatné....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahojky, mám na ni doporučení a jakmile se s ní spojím a bude souhlasit, hodím vám sem kontakt. určitě má i další dobré kolegyně-pro případ stejného termínu:-) ;-) teda podle marci: nešla bych tam, onoo nezní to nějak ani trochu dobře a být ještě nervózní, že mi to v den svatby taky zdrbe............... a ostatním budu nakonec říkat, ten účes měl být tak-to si představte a to ato.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj marci:soühlasila bych s denber,pokud ani zkoušksa nebyla na 100% tak bych se na to raději vyprdla....koukám,že jsme 3 co máme stejný termín 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte :-D holky, dnes jsem nasla super stahovaci pradlo x-) x-) x-) x-) normalne i v moji velikosti!! (vsude jinde na me hledeli jak na debila) :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Já byla spokojena, ale nelíčím se, takže se to asi moc nepočítá a marci mě pěkně nahlodala...v tomto se asi nechám ovlivnit...Klidně zkusím něco jiného ;-) Takže počkám na kontakt na kadeřnici od jaruschk a vizážistku od denber a uvidím ;-) ještě mám naštestí dost času na to zkoušet ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
majatob: Stahovací prádlo je super i pod normál šaty, kde jsi to sehnala? za slušnou cenu? ;-) já to viděla v tom pořadu nahá jsi krásná, našla jsem si to na netu a cena přes 2 tisíce =-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Já asi zjistila, že nás na veletrhu natáhli, takže uvidíme, ještě se asi naštvu :-D (je to ohledně prstýnků, měly by být v pondělí či úterý, dám vědět jak vypadají a jestli jsem jim vynadala :-D (spíše se zeptala jak to je s cenou :-) ) Tento týden budu mimo Ostravu :-( Takže Vám napíšu další týden v pondělí asi...To tady strávím času než Vás dočtu :-) marci: ty stahovačky jsou dobré i pod plesové šaty a tak...jak jsem viděla ten efekt, tak jsme málem nevěřila...Mi by nevadilo, kdyby ty faldy mi to trošku stáhlo :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?