Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Leni, kde to máte? To budete mít ok s tím, co jsi psala ;-) denber, tak to pojedeme asi tam, jak Ty...ale až po 18,květnu, dám vědět ;-) marci: nevolali, já to mám domluvené až na červen s botama, teď sjem si tam ty šaty nechala...
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs.: jooo,letí,letí....A právě jsem si ted dala oddech,začínáme stavět ten barák,ale už konečně máme udělané základy a desku,takže až uschne začínáme stavět....Takže ted nebyl čas na nic :-N Ale už jsem volala fotografovi,a příští týden se jdeme fotit na oznámko a točit už na svatební DVD,to bude prča :-D . Taká přetvářka,neumím to když mě někdo točí být přirozená,a co tepr můj chlopek....no jsem zvědavá. Jinač už obhlížím pomalu prstýnky,myslím si,že ještě na koupi máme chvílku čas. Ale máme jakousi představu,a dneska jsem se dozvěděla,že u nás v OP je jedno zlatnictví,které dělá i podlé předlohy. Tak to asi půjdu jen "omrknout" a uvidím....... Jo a do polska se určitě v létě též chystáme na oblek,a myslíte si že tam i seženu i košile (klas.bílé) pro prcka???
Odpovědět
lenajs.d: tak to máš super cenu. My bereme alko i nealko z restaurace, ale se slevou a majitel říkal, že většinou svatba vychází na 600,- - 800,- na osobu s obědem, rautem, pitím a budeme mít uzavřenou celou restauraci. A cenu mám potvrzenou i od kámošky, která tam měla svatbu loni, takže si myslím, že to taky jde.
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs, kathy: super ceny.... jak to děláte, že to máte tak levné:)
Odpovědět
mame to na hotelu Salas v Senove u Noveho Jicina. ceny tam maji fakt lidove, predkrm 22,-. polivka 25,-...a z tech svateb tam podle me zijou a vyznaji se v tom. ja radsi pocitam s vyssi cenou, jeste budeme chtit ovocne misy a nejake slane, ale i tak je to super. :-) ;-)
Odpovědět
A my to máme v Ostravě ve Slunečnici, je to tam příjemné, budeme mít salonem, místnost kolem baru a zahrádku k dispozici, takže doufám výjdeme vstříc všem.
Odpovědět
Profilova fotka
jak sme to my počítali tak to výjde taky +- 600 na osobu, máme to v martinově-v garáži, je tamm velký ples.sál. jinak nám už psali že prstýnky jsou hotové tak po 27.si pro ně jedem:-)))
Odpovědět
ho lky, jde někdo z vás na umělé nehty? našla jsem paní ve výškovicích a můžu dojet i s malou,že to není problém, tak to jsem moc ráda. bere si za nové nehty 500kč a dodělání 300 ,myslíte,že je to dobrá cena?
Odpovědět
Profilova fotka
katka: tak já mám gelovky od února,kdy jsme šly na ples. Chodila jsem do kvalitního salonu,a mazec,byl to hnus fialový,a utrtila jsem plno peněz. No a ted chodim ke známe,a paráda. Je to sto a jedno,fakt :-) . A to se teprve učí. V tom salonu jsem platila 560, za nové a kolem 400 za dolití....a to jsem tam chodila co 14 dnů,jak to bylo hnusné a nehty mi odlítavali. A tím padem jsem už byla úplně švorc :-N . No a ta známe to dělá doma,mám je už 10 dní a vůbec nejde poznat,že mi už odrustají :-D ,a to chce za nové 450, a dolití kolem 200,takže paráda. Na salony už vůbec nedám,prostě to tam šidí.....
Odpovědět
jani: no tak práve chci jít k té paní domů než do salonu, si myslím,že i doma je to takové lepší a uvolněnější a když tam můžu i s mal ou,ona má prý tři malé prcky, tak si malá i vyhraje.
Odpovědět
Profilova fotka
katka: jasně,já můžu ze své zkušenosti jen doporučit....Ovšem ještě záleží,jak ti ty nehty udělá. To poznáš a po ;-) Ale myslím si,že ty které to dělají doma,tak si dávají prostě více záležet....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
marcicek: ale jak chodím k té známe,tak né,že to dělá po domácku. Ale ina se učí na manikérku,akorát má těsně před zkouškami,takže ještě nemá oficiálně papír. no a právě jak píšeš,vůbec mi ted nejde poznat,že mi nehty odrůstají a to jsem chtěla. Z toho salonu,to šlo poznat hned druhý den,a byla tam vždycky taká fuga,že jak mi tam zatékla voda,tak se mi odlomil a nebo se mi málem začala dělat plísen na mém nehtu. Mazec co??? A ted úplná paráda....a to už mám 10 dnů. Z toho salonu,bych už měla 2 nehty pryč.....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojky já mám taky gelovky už asik třetí měsíc a vydrží mí krásné 4týdny,nové 450 a doplnění 400kč chodím k jedné kočce dom co mi ji dohodila sestřenka,a jsem spokojená.... denber:Tak v té gasráži je to super,to jste dobře trefili,a obřad máte v POrubě?
Odpovědět
denber, at zije garage! vzhledem k tomu, ze jsem puvodne z martinova, znam to tam velive dobre a pana majitele lesnika i osobne. no, segra tam delala brigadu v kuchyni a pekne nadavala. jinak nas gympl tam v tom sale miva dost akci, takze jsou na hromadu lidi zvykli, ale pozor, chteli nas tam uz i odrbat. jako hospoda na pivo dobry, svatbu si tam ale po pravde predstavit nedokazu. ale to je asi tim, jak to tam beru ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: tak cooo??? Jsi v klidu??? Asi ani nebudeš mít čas dneska sem zajít ;-) . Tý jo,já si nedovedu představit,jak budu stresovat já den před svatbou....Tak přeji hoodně sluníčka,a at si ten den krásně oba užijete....Pak dej hned vědět,až už budeš vdaná paní ;-) jaký to je......
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs: my tam chodili na plesy a problém s odrbáním je bohužel skoro všude, známá měla svatbu ve vedlejší vesnici(jakoby to byla jedna s tou její) a co myslíš, jak to potom počítali tak se dobrali rozdílu 3500,- ale tam s tím problém zatím nikdo neměl-nebo na to nepřišel(z těch co znám). jinak mi se tam byli znovu všichni podívat-zrovna tam svatba byla a vypadalo to dobře. jen pro upřesnění: neemáme to v te garaži s těma autama, ale v tom sále vedle-píšu to proto, že už sem slyšela dotazy typu jak se budem se šatama cpáát do nějakých aut.... :-D
Odpovědět
denber, no to je mi jasne, ze to mate v salu! jezis, predstava, ze lezes v satech do toho ruzoveho cadilacu...to je bomba! :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
já na gelovky nejdu :-p nemůžu kvůli práci.v pondělí jsem šla na manikůru a nechala si je sestřihnout na krátko. 11.5. jdu znovu,ale už jenom na úpravu a pak až den před svatbou na úpravu + lakováni.Jinak tchnovci dneska odjeli at ak se snad po týcnu vyspím,Ale bylo to fajn.takové oživení.navíc mi nabídli tykáni,ale mi to nějak nešlo :-N
Odpovědět
omlouvám se ale píšu ve tmě a tak vám ty moje překlepy snad dojdou. :-N
Odpovědět
luciferek Ja te tu postradala :-) Nehtiky taky nemuzu kvuli praci ale nakonec na ne pujdu a nez se vratim do prace budu je muset sundat :-|
Odpovědět
marcicek84: Fakt? Já byla spokojena, nalíčená jsem nebyla...Tak to je divné, že Tě nalíčila na to Tvoje...
Odpovědět
Profilova fotka
to líčení bez odlíčení zní zvláštně
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marci: To je divné, já byla spokojena...a Tys ji neřekla asi o sundání toho Tvého makeupu co? Já mám ještě kontakt na jednu slečnu, vyjde zhruba podobně jako tady ta a dělá i účes. Myslím, že k ní má jít lluciferek. je to ta z vizaze liceni nebo tak nejak. kdyz tak bych Ti pohledala kontakt kdybys chtěla.... omca už teď má účes, líčení a vše a jde na to...si to nedokážu představit za těch několik měsíců... :-N
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?