Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
majatob: a počítáš, že budeš mít ještě jedny na přezutí, nebo v nich budeš až "do rána"....
Odpovědět
Profilova fotka
az do rana bileho :-D :-D :-D zrovna v nich vesim pradlo a uz jsem malem letela z balkonu nemit tak vysoky zabradli :-D :-D :-D je, to bude sranda :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majatob: to by bylo super ;-) mohla by jsi poměřit? Hlavně asi ten spodní kruh, kolik má cm... Abych věděla, jestli se mi vleze pod šaty... A ty máš šaty koupené? Boty moc pěkné, ale na tak vysokém a tenkém podpatku bych se asi zabila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sunny, jj, uz mam saticky svoje a doma :-D Průměr dolního kruhu cca 86cm. Délka celé krinolíny cca 93cm. Rozmezí mezi kruhy cca 24cm.
Odpovědět
Profilova fotka
majatob: děkuji moc, já mám šaty u mamky, tak ji řeknu at mi to taky poměří a uvidím, zda by to šlo ;-) ty asi nebudeš mít žádnou, nebo užší, co?
Odpovědět
Profilova fotka
sunny, v salonu jsem zkousela s trema kruhama a bylo to ok, ale byly asi uzsi, nebo ja nevim, kazdopadne pres tuhle saty nenatahnu... :-S spodnicku mit musim, jinak bych se asi prerazila, dost by se mi saty pletly mezi nohy :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ona mi říkala, že je nějaká chytrá látka-už nevím co bylo místo té látky, no ten druh, ale či já vím jaký :-D který se nekrčí a pak takový, který se krčí...no a že z toho lepšího by to k těm šatům stálo max do 1200, ale normální cena 800-1000.
Odpovědět
maji: jůů ty botky jsou krásné,ale asi bych se na nich zabila....a máš krásné svatební šaty, fakt skvělý výběr.
Odpovědět
Profilova fotka
maja:Boty hustý a šatky překrásné a hlavně ten závoj pokud byl taky tvůj,mě závoj přišel dneska,a abych pravdu řekla,tak se mi moc nelíbí tak nevím jeslti si ho vezmu,zato podvazek je super,taťka už mi z něho chtěl sosnout ten chlastík hehheh :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Teď jsem koukla na ty botky a na těch bych se zaručeně zabila!!!!!!! No já musím mít nějaké na malém podpadku, kdyby měl někdo nějaký tip, tak můžete poradit...Jinak se zajdu podívat někdy do shopping parku a tak a uvidím co najdu...ale te´d na to nemám moc času...takže zatím neřeším...no a na večer balerínky, jinak to nevidím... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jarus: zavoj budu teprve objednavat, ale snad bude vypadat stejne hezky :-) :-)
Odpovědět
majatob: A Ty máš šaty půjčené? Za kolik? Te´d se budu pořád všech vyptávat a srovnávat s mým kupem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kami, nn jsou moje :-)
Odpovědět
maja: a částka?:) nebuď tajemná :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kami: uz nevim presne ale kolem 4500 :-D
Odpovědět
majatob: Ty jo! To jsi mi neměla říkat :-D Kde? Nebo Ty to máš přes asapa nebo tak, že? se mi zdá, že jsme Tě v té diskuzi zahlédla...
Odpovědět
i když kuokám, že jsi focenav salonu, tak to asi neni od cinanu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kami, jj, mam je sity v cine :-D neni to original, ale vypadaji taky hezky :-D v salonu jsem zkousela original a podle toho je pak nechavala sit :-)
Odpovědět
Aha ;-) :-D
Odpovědět
Ahoj, jak se vede? Nám už se to fakt krátí, v sobotu jdeme rozvážet výslužky 8-) Majatob - nádherné šatičky a supr cena 8-) Pro plašany jako já tip - v JYSKu prý mají do dneška v akci velké deštníky (i bílou) za 50Kč ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca, ty jo, ja uz bych byla pekne nervozni... :-D :-D :-D uz mas krom destniku vsechno? :-)
Odpovědět
9 dní, to je mazec...Byla bych taky nervní...zatím to vypadá, že budete mít super počasí ;-)
Odpovědět
majatob: a jéje, my ještě nemáme věcí =-) kamirka: nevím, počasí se má zítra zkazit a uvidíme, co bude příští týden.. ale doufáme, to jo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
angellino nebyla jsi včera náhodou v lidlu kolem 17-18hodiny v ostravě na fifejdách ve futura? Mám pocit že jsem tě tam viděla. Taky jsem tam se sabinkou nakupovala ale už jsme stály u pokladny a bylo tam moc lidí tak jsem nechtěla zdržovat. :-)
Odpovědět
Haha, celkem sranda, jak znáš někoho z netu a už koukáš jestli to je on nebo ne...Já se tak dívala na stabeních veletrzích, ale nikoho jsem nezahlédla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
omca. jéé,tak ty už to máš opravdu za pár... ;-) A deštník si pořid-vysvětlím proč: Já ho teda kupovat nebudu,ale už mám od známe zamluvený že si od ní půjčím.Měla svatbu před 3 lety v říjnu,tak si ho pořídila,myslela že ji bude pršet,a měla nádherně.No a od té doby,ho půjčuje...a kdo si ho půjčil tomu na svatbě nezapršelo,a jedna loni co měla svatbu v četrvenci,tak ho půjčit nechtěla,že přece musí být krásně a hle,pršelo jí.... ;-) Tak jistota je jistota.... maja: boty máš krásné,opravdu....Podpatek je fakt velký,ale když v nich budeš chodit a cvičit,tak si na ně zvykneš,uvidíš.... Jarus: s tím závojem si mě dostala,že se ti nelíbí.....Tak to radši ani nebudu objednávat,a fakt si ho nakonec půjčím v tom salonu ;-)
Odpovědět
jana1k: a jéje, nepůjčila by mi ho? 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?