Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Jsme zde :-) jsem se učila :) Jsou to nejvíce ty druhé...ale jinak jsem tu barvu na netu nikde nenašla a to jsem hledala včera přes hodinu :-N Paní jsem zavolala :-N šaty jsou volné...v úterý ráno tam jedu :-N Holky díky za podporu :-D se mnou to budete mít ještě těžké...přítel i mamka mi řekli, že pak musím být pěkně ticho, když je koupím a uvidím někde nějaké "lepší" :-D tak budu kňourat tady zase u Vás :-)
Odpovědět
Na tyto jsem klikla až teď a ta barva je teda nějaká taková: http://www.nevesta-svatby.cz/userfile... ty poslední co jsi tady dala...doufám, že to bude ok :-) už jsem si našla v kolik mi jede bus do Havířova...Nevíte náhodou z kterého stanoviště z uanu jezdí? Abych mohla jen přiletět a nehledat :-) Hm, a do takovcýh šatů jsou nějaké podprsenky-barevně? nebo jsou ty bez ramínek pouze bílé? Kámoška mi taky psala, ať jdu do nich, když mi to je jedno (ona ví :-) ) protože prý v Polsku by mi je stejne ušili za 5-6 tisíc...a já nemám čas čekat a lítat po Polsku...pak seženu jen společenské šaty...Poslední státnice mám v polovině června apak tady budu 14dnů a letím do ciziny na dva měsíce a jak přijedu tak v září začnu makat a ti malí špunti mi dali na praxi tak zabrat+přípravy, že si nedělám iluze, že bych měla chuť a náladu shánět šaty...No vlastně jsme na tom dobře :-D
Odpovědět
http://www.nevesta-svatby.cz/userfile... pritel na tuto fotku rekl, ze vypadaji, ze jsou bile...ja si snad beru barvoslepeho :-D
Odpovědět
Tak prý myslel jiné, ale nevěřím :-D Venku hezky, já doma se učím a vy všechny v tahu, se máte ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Kamirka jojo v tahu to urcite =-) domaci prace po praci jojo ty velikonoce-nadivka,bochanek a beranek jojo a i pro Iry ;-) Zitra se jedeme podivat na Irsky svatebni veletrh tak jsem zvedava je to na nejakem hrade :-N to bude zase vzruso :-D V utery se chystame na velky zatah do jednoho mesta na svatebni boticky hura hura
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, já taky nemám bílé šaty, ty mi prostě nesedí. Mám barvu pudr :-N
Odpovědět
Mi prívě taky bílé nesedí...Jako sedí...ale když mám bílé a pak tu druhou barvu, tak to je prostě rozdíl..i když svatebčani to neuvidí :-) Tak si ještě ty šaty vyzkouším, vyfotím, snad mi dovolí se vyfotit v těch bílých na porovnání :-) fotky poté ukážu :-) Děkuji marci za ten bus, já se dívala a z uanu to tam jezdí co 15 minut zhruba, až jsem koukala...takže to nebude problém. pojedu tam až na dvanáct, ať se pak můžu ještě podívat do těch dekorací...Co tam vůbec mají? Navnaďte mě... A je pravda, že přes státnice čas mít nebudu, pak 14 dní a pak měsíc před svatbou asi nic shánět nebudu...takže to třeba bude super kup :-D No ještě, že jste mne do toho dokopaly :-D Díky :-) Valím spát, zítra se učit, zase...tfuj... 8-(
Odpovědět
Hm, a myslíte, že seženu šaty pro družičku v takové barvě? Asi ne co...Nebo bude hloupé, kdyby měla bílé? Já jsem družičku ani nechtěla...ale neteř od přítele...má 6 a rodiče se ji teď rozvedli, tak ji chtějí rodiče od přítele půjčit šaty, ať si to užije...Takže s těma šatama pro ni nevím...když si to zaplatí, tak si to můžou i nechat ušít, že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čusík holky,to ani nestíhám číst ty vzkazy....Katka:Ty prstýnky jsou pěkný,kdes sis ho nechala dělat?Mě včera mamka dala nějaké zlato,že si z toho máme nechat udělat prstýnky,tak nečvím co je lepší jeslti to roztavit a udělat to z toho a nebo prodat a koupit už hotové... kamirka:Koukám,že máš furt dilema z šatama....já jsem váhá strašně nerozhodná,ale šaty jsem měla vybrány za půl hodky což fakt nechápu,už si ani nepamatuju jak vypadaly,tak snad se mi budou líbit hehheh....Já mám bílé,sice jsme bílá jak stěna,ale snad to nějak doženu na slunku...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Já mám právě takovu vyblitou barvu vlasů-takovou hnědou, ale nic moc...jako ne nic moc, ale prostě nemastná neslaná :-D no to je jedno..:) takže mi bílá prostě nesluší a spíše ta tmavší...já se v létě moc neopálím, když pojedu na sever, ale co no :-) Do těch dekorací určitě mrknu, já jsme na takové věci úchyl :) musím se vyfotit v těch šatech, at si pěkně udělám k tomu bižu :) No snad budou ok, ještě si je vyzkouším :-N ale už je asi vezmu :) vlastně nemám čas shánět něco jiného, i když to mám za půl roku (2 měsíce státnice, 2,5 ěmsíce cizina a pak to uteče jak voda :-N )
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
marci:Jju do srpna do doženem,já už poctivě chaluju betakaroten hihihihih,kukám,že to máme ve stejný den....Mě taky šampaň nesluší i když se mi líbí....A moje vlasy to ječ kapitola sama o sobě....děs běs,i když mám krádsně dlouhé...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Tak ted mi mamka říkala, že v říjnu bude třeba nějaké bolerko nebo něco...chci vidět, jak to seženu v té mé barvě...no mě klepne...ale pro šaty jedu, tamto už bude maličkost...no a snad je pak prodám, když chce většina bílé šaty :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marci:Tak to já bych zas chtěla vlnité,ječlikož mám rovné a dlouhé do půli zad,ale taky si je žehlím,vypadá to líp....Každopádně moje vlasy jsou strašně jemné,takže mi na nich nic nedrží,i když tam mám tunu laku a tužidla,moje kadeřnice říkala,že zkusí sehnat nějaký zmražovač,s kterým by to snad mělo držet...tak uvidíme kami:Mám kontakt na jednu paní která šije bolerka fakt krásná,ale docela drahá já jsem si chtěla nechat ušít krajkové,ale 1400kč se mi stálo moc ale byla to pravá portugalská krajka,ušije ti je v jaké barvě chceš podle šatů....ať to ladí...
Odpovědět
jaruschk: No když tak Tě pak o kontakt požádám, i když to je celkem drahé...snad by mi půjčili někde v půjčovně...No hlavně budu doufat, že taková barva šatů bude prodejná :-| No uvidíme...ať mě šaty se vším nestojí 10 tisíc (boty, bolerko) a pak mi neleží doma :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kami:Niboj určo to pak střelíš.... Tak co holky jste dost vyšlehané?Mě drahouš ráno polel v posteli jsem myslela,že ho zabiju hajzlíka,všecko mokré :-D malá mi tu ted likviduje časáky ji asik tež sejmu a bude klid.... :-) Jinak jsem hodná maminka hihihi
Odpovědět
Já mám přítele v cizině a tatka mě nešlehá :-N takže jsme zcela v klídečku :-) Odpoledne mi dá na prdel bratranec s bráchou a hotovo ;-) No jestli to pak střelím, pořád se uklidňuju, že půjčovné je stejně minimálně 5 tisíc :-N Ty máš ještě dražší, Jaruš, že? Nebo si tě možná pletu :-N
Odpovědět
ahojky kamirka: štičky jsou pěkné. No třeba mi zase nesluší nic co jde do hněda. musím mít čistě bílé. jinak už máme objednané kytičky. cena bude 3500kč což je super.2X kytice pro maminky růže , Kytice pro mne tulipány, korzáš pro ženicha tulipán, kytice pro svědkyni kombinace tulipány a růže, náramek pro družičku,3X ikebana tulipán na stůl
Odpovědět
korsáž :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kami:Já mám za 6900kč a to jsem na ně dostala ještě 2tisíce slevu... lucif:Jé tulipány já miluju,akorát nevím kde bych je v srpnu scháněla,a kdyžtak by byli pěkně drahé
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj me kvetinarka rikala,ze kyti stoji se vsim sudy okolo 5-7tis. A v tom jsou auta,hostina,kytice pro mami a mne a do klop a Altanek coz si myslim jde .....ale nastesti jsme to zredukovali (auta nejsou a i nejake zmeny budou :-) )
Odpovědět
ahojky holky, tak my budeme mít taky jen kytku pro mně, obě maminky, ženich na klopě a budeme platit max. 1500, tak to myslím docela jde. Na auto budeme ozdoby půjčovat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyy, prisly mi boty!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D jsou moc hezky, jen se na nich asi zabiju :-N no ale jeste mam 3 mesice na trenink, ze... :-D
Odpovědět
majatob: no to je super, že už máš botičky, hodíš pak fotečku do alba? A kdes je sehnala?
Odpovědět
Profilova fotka
ange, mely by byt v albu :-) objednavala jsm pres internet, protoze jsem nikde v obchode ruzovy nesehnala :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?