Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
ange :) no co co, málo místa :-D restaurace nejsou nafukovací...a já to stejně neřeším..brácha to asi i zaplatí, říkal, že tohle sežene on, takže by bylo blbé to měnit. a když bude blbý, tak se mám na koho vymluvit :-D
Odpovědět
ange, to asi spis ne, chtela bych, aby meli sirsi repertoar, nez jen ceske a pripadne pouze lidovky...to fakt ne. :-(
Odpovědět
dechovka jede :-D Něco podobného (jednoho starého pána) měla setřenice od přítele..prý na svatbě plakala...toho bych se nerada dožila, tak to když tak pak otřískám bratrovi o hlavu :-D
Odpovědět
Holky, přeji všem krásný slunečný víkend a tak krásně, jak je teď, abychom měly všechny na svatbě...
Odpovědět
ange: jojo, to by bylo super, doufám, že nám to všem výjde....
Odpovědět
Profilova fotka
my máme duo primissimo, mají i svoje webovky a vyjdou taky na 4,5 tis. :-)
Odpovědět
my máme dj karas 4 tis od 17-2 hodin ;-) změnilo se místo hostiny,tak budeme platit ještě za dopravu ale ii kdyby to udělalo 5 tis. tak je to super ;-)
Odpovědět
ange: no my tady máme 12°C a zataženo :-N ale mamča říkala,že u nás je už pár dní krásně x-) |-|
Odpovědět
Profilova fotka
My máme nějakou skupinu Mirable nebo Mirabel tak nějak se to jmenuje,zařizovala to tchýně budoucí,takže vůbec nevím kdo to je cohraje atd.kdyby se přítel neprokecl,tak to do dneška nevím,že máme zamluvenou nějakou skupinu ach jooo.... :-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
marcicek:Jaké nevhodné hry máš na mysli?My budem mít taky hry...akorát nebudem vybírat prachy do střevíčku,to se mi zdá trapné....Budem chtít prachy místo svatebních darů...a taky budem mít tombolu
Odpovědět
jinak už konečně máme tu restauraci,tak dneska uděláme pozvánky ke stolu a na raut a v úterý posíláme x-) jinak tady jsou fotky té restaurace z venku.vevnitřto předělávají,tak budu mít fotky až v květnu. http://www.maticeslezska.cz/admin/doc... http://www.maticeslezska.cz/admin/doc... a ze předu http://www.maticeslezska.cz/admin/doc...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
llucif:to vypadá dobře....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
marci:Jo aha....já nevím mě to příjde vtipné hehheh :-D No my dary nechcem,všechno si myslím máme,nejlepší budou prašule ať si pak mužem koupit co chcem...Za koláče taky nic vybírat nebudem jelikož je budem dávat jen těm co budou na svatbě...
Odpovědět
No poznávání zezadu je ok, kdyby to bylo zepředu, tak byto bylo horší :-D Já ani nechci jíst polévku společně =-) prý jsem divná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka:Tak to já taky nechi jíst polevku společně,taky mi každý říkal,ale vždyť je to tradice,ale mě to připadá jako nechutná tradice,se umím najest snad sama,a ještě by mě pokypal beztak.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
angellina73 : Jak to dopadlo s těmi šaty a penězi? Dostala si z ní alespon něco?
Odpovědět
no tak my budeme akorát rozbíjet talířek a polévku chci papat sama!! vybírat nebudeme,protože chceme peníze místo daru a budeme dělat akorát tombolu. Jinak hry asi moc ne.necháme to jak se vyine situace,ale tím,že jsme v zahraničí a dlouho jsme ty lidi neviděli,tak se bude hlavně žvanit,pít a tancovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
llucif:Taky bych to tak nějak viděla...pokud teda na nás někdo neušije nějakou bodudu,bych se ani nedivila ]-( ale pokud mě nebudou chtít naštvat,tak to snad zkoušet nebudou...
Odpovědět
jarus: no jediné na čem si trvám je že odmítám únos!!! myslím si že to naruší svatbu! Já se chci bavit a né čekat někde v hospodě až mně ženich najde ]-( takže to všem řekneme a únos prostě nebude! jinak nebudu mít gelovky,protože je v práci nemůžu mít a příjde mi že na 14dní nemají smysla a zbytečně bych si zničila svoje nehty a tak za 14 dní jdu na profi manikúru a úpravu kúže a pak den před svatbou + nalakovat. Nechám si je nalakovat,tak jak jsem chtěla ty gelovky. No a zase mám ušetřeno :-D
Odpovědět
tk jdu hledat studio,kde dělají i normální manikúru a lakováni. Doufám,že najdu,protože dneska má každá ženská v čr gelovky ]-( :-p
Odpovědět
Profilova fotka
lucif:Jj tak únos taky nechci,stejně by mě asi ani nikdo nehledal hehheheh,a ještě bych se slila jak doga...já gelovky mám,jsem šla na zkoušku,jak se v tom buýdu cítit a vpoho,tedkom už mám druhé a vydrží to 4týdny,ale je pravda,že se nehty zničí tím pilováním....jsem už domluvená i stou kočkou co mi je dělá,že mi udělá i svatební,ale nejspíš bílé tedkom mám na špičkách třpitky :-) ale pokud si necheš zničit své nehtíky,tak kvalitní manikura a nalakování je vpoho si myslím...Já furt uvažuju co na hlavu,jaký učes jelikož mám tak blbé vlasy že mi na nich nic nedrží
Odpovědět
jarush: no nic jiného mi nezbyde. a myslím si,že když už tetkom půjdu na úpravu,tak do do svatby bude pěkné.Jinak já o účesu mám představu,tak doufám,že mi to bude slušet,protože zkouška je až 2.6. :-N bude toho hodně. už mám na ten týden plný diář :-D
Odpovědět
budeme jak naprogramovaní roboti :-D 8:30 vstávat,8:40 čistit zuby atd... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
libuska: jo, dostala a všechno, když tak koukni na můj příspěvek ze včerejška 20.40, kde to detailně popisuju ;-) Jinak my únos teda děláme, unese mně svědkyně, ale jen někam blízko. Ženich prohlásil, že mně ani hledat nebude, že prý se jednou vrátím sama :-D . Ale aspoň bude sranda. Moje svědkyně má vůbec bláznivé nápady. ale některé jsou už i na mně moc. Když prohlásila, že by chtěla, abych si na obřad pod šaty vzala pánské kostkované trenýrky, tak to už jsem fakt odmítla :-D :-D
Odpovědět
tak toto jsou naše prstýnky :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
katka:jsou moc pěkné
Odpovědět
luc : díky... my unos asi budeme mít, je to sranda a hry nevím, možná něco svědci připraví. jen vím,že kámoška pro nás chystá po půlnoci čepování-nebo čapkování? ted nevím :-) dnes jsme byli ujasnit podmínky v restauraci,majitelka sympatická a ve všem nám vyjde vstříc. náhodička je že to tam mají ve stylu žluto oranžovém,takže i takový bude stůl,což jsem chtěla. Jinak budeme mít předkrm,hovězí polévku s knedlíčkama,svíčkovou, pak raut a ten obsahuje strašně moc druhů jídel ,těstovin,salátů a ovoce...z alkoholu musíme vzít deci tvrdého na osobu nebo 4 deci vína na osobu,což je dobré...já už se tak těším, snad to počasí vydrží.
Odpovědět
Profilova fotka
angellino : super jsi jednička já bych jí dala moc slušných slov by v mé větě nebylo. Tak paráda myslela jsem že se bude cukat a nebude to chtít vrátit. Svina jedna má co jí patřilo. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?