Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
jarusch: tak s tím hubnutím jsme na tom úúúúúúplně stejně,jsem se leden,únor držela,a včil?? Je tlačím do bečky !!!! A už říkám dost,hrome. Nepotřebuju shodit 10 kilo,ale také 3-4 kg. Já přiberu jen 1 kg a už to jde poznat,jsem malutká (161 cm)... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky neblázněte dle fotek co máte v albech jste štíhlé jako proutek. Já mám problém obrovský do svatby to nestíhám a stejně těhotním takže až pak. cm mám 165 a kg něco kolem 50kg + - 5kg :-) :-) :-) :-) (ale 5kg bych násobila hodněkrát)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
libus: :-) :-) :-) Já vím,to cos písla to mě říká každý,ale je fakt,že bych spíše potřebovala než zhubnout,tak spíše jen zpevnit tělo. Takže začnu cvičit sedy-lehy (břicho potřebuju,ještě po malém),no a steha (v tom jsou ještě vánoční čokoládky ;-) ),jenže já se musím donutit,jsem v tomdle strášně línáááá...... A na těch fotkách v albu,co jsem vyfocena v těch zaplých šatech,tak to "nedýchám"... :-D (ale neboj nesjem magor,zase to tak nehrotím.....že bych nějak šílela po hubnutí,hlavně pro svůůůůj dobrý pocit....)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mužu nedýchat jak chci a jedině co z toho vykouzlím tak to bude tak akorát bezvědomí :-) :-) :-)
Odpovědět
TAk jsme konecne zacali pracovat na svatebnich novinach a reknu Vam,kdyz chcete mit svuj original da to docela zabrat hlavne ta uvodni stranka jeje no nicmene uz ji mame temer hotovou,tak doufam,ze se to hostum bude libit a bude to prijemne zpestreni.
Odpovědět
Profilova fotka
Finfrle:Já jsem taky uvažovala o svatebních novinách,aleč sama bych to asik nezvládla,chce to dobrou inspiraci a kreativitu a to mě asik chybí hehehh,a taky bych to nestíhala kvůli malé,každopadně ti držím palečky,ať to máš origoš a krásné,my budem mít na svatbě tombolu aspo%n bude nějaká sranda.... Holky,tak s tím hubnutím jsem tež na štírů hehhe,ty Libi nelbni když jsi těhu tak nehubni,já sice na začátku svého shodila 10kg jelikož mi bylo zle jak psovi,ale snažím se každý den jezdit na kole,tedy doma na tom stacionárním,i když se mi nece ]-( blé...Už se nemůžu dočkat až mi příjdou balíčky,momentálně uvažuji,jaké vybrat oznámko,jestli vtipné a nebo klasiku....ale to nějak spojit...tož to je prekérka..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak co se týče sv.novin,tak my je mít nebudeme. Je to pěkné,ale bohužel na to nemám s malým čas,budu ráda,když po večer uděláým jmenovky :-) .....Jinak by jsme chtěli oznámko klasic.fotku(jak mám v albu),já,chlopek a náš malý.....No a text asi bude: " já Tomášek chci všem na vědomí dát,že moje maminka a můj tatínek se budou s lásky brát. 19.9.2009 v 11.00h......."Dobrý ne :-) ???
Odpovědět
Profilova fotka
jani:Tak nad něčím podobným taky uvažujem....
Odpovědět
dobré ránko, já se chci jít dnes podívat do té Kaspy na ty tácky atd. na koláčky. co budete dávat jako ozdobu do koláčků - myrtu,prstýnky,,,,nebo nic? já budu mí t svatební oznámení dělané u ségry v práci, ta holka už to skoro má,tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
katka: ozdobu do koláčů už mám objednané prstýnky,no a o myrtě uvažijem taky,že ji zavážem s spolu s mašličkou.....(at tam je něco zeleného) ;-)
Odpovědět
jo a malá bude mít tyto šatičky, včera jsme je koupili http://www.beremese.cz/album/view.php... jana: a kolik stály ty prstýnky? jedna holka tu prodává za 5kč ,ale má 80ks
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
katka: objednala jsem je ve svat.saloně,no a myslím,že za 7 Kč jeden,objednala jsem jich 70 KS....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, jsem tu po malé odmlce, včera zkouška a ještě jsme nemocné:-( jinak v pondělí jsme byly se švagrovou zkoušet šaty, byla to celkem sranda, asi mám dva favority:-) chtěly jsme vlést do Daji akorát sme se trefily do salonu co je blíže k hotelu a to bylo něco... jak bude chvilinka dám fotky. angy: mohu se zeptat, kde je ten salon princess, viděla sem tam jedny šaty-na fotce, co jsou podobné těm mojim favorizovaným tak kdyby to nebylo nějak strašně daleeko:-)
Odpovědět
tak jsem koupila dnes tácky a krajky pod svatební koláčky. v Kaspě je to velkoobchod,takže balení tak po 100ks a měla bych mít nákup nad 500kč,ale paní byla skvělá a říkala,že by se to dalo normálně i za mín, kecali jsme asi půl hodiny o všem :-),,ale nakonec mi doporučila se zajít podívat do Praktik papíru a tam to mají ted na kusy,takže jsem tam nakoupila. mají tam vše i celofany,stužky,krabičky,,,takže paráda.
Odpovědět
denber: je to kousíček od centra, na ul. Milíčova 8 (naproti zadního vchodu Divadla J. Myrona), v podstatě je to jak stojíš před divadlem hned první ulička vpravo a pak po pravé straně. Nemyslíš náhodou ty šaty na fotce úplně vpravo přímo nad kytkama? Ty jsou moc krásné, ale půjčovné tuším říkala 8 tis...
Odpovědět
Katko, prosím tě, za kolik to vychází v tom Praktik papíru? Já se dívala na ty tácky v papírnictví na Masar. nám. a vyšly tam 4 Kč velký a 2 Kč malý, tak abych porovnala. A kde je Kaspa? =-) Možná bych uživila i takové velké množství, dkyby to vyšlo za méně... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
katka:Ty šatičky pro malou jsou užásné,kdes je splašila?Jinak my budem mít do balíčků takové marcipánové cedulky s našimy jmény,bude nám je dělat paní cukrářka co nám budeč péct dorty
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, a kde je Praktik papír ? :-N
Odpovědět
Já nevím :-) Ale našla jsem tu Kaspu na netu a je to na ulici jak jezdí trolejbusy po Českobratrské. teď tam je nějaká nová eko budova postavená, tak v té ulici tuším. Vždycky jsem to viděla z trolejbusu, ale nikdy jsem tam nebyla... Když tak Kači prosím písni info kolik to vyšlo v Kaspě a v kolik tom Praktik-a kde je :-N něco mi to říká, ale nedokážu si teď vybavit kde to bylo...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
marcicek já tam byla včera
Odpovědět
Hm, poradil by mi někdo kde tento salon najdu? Presnou adresu? Mamka by tam se mnou zajela autem...Busem se mi nechce strachat, ale pri nejhorsim bych tam jela i busem...Treba uz zitra...Je tam teda velky vyber?
Odpovědět
Profilova fotka
najdi si to na mapách, je to na Bludovickém kopci, kousek od autobusového nádraží. svatebnimoda cz
Odpovědět
a vyber byl slusny?
Odpovědět
Profilova fotka
no já mám šaty z Kariny, a v salonu jsem objednávala obleček pro syna. ale šatů je tam dost, sice jsou dražší než mám já, ale jsou moc pěkné. hlavně taky moc příjemné paní. já byla včera na ty svatební dekorace, to je asi o 100 m dál, ale vpravo, salon je vlevo. :-D
Odpovědět
Já bych byla spíš pro ten nákup---počkám si co řekne Marciček :-) Než půjčení...mě láká nákup za slušnou cenu :-N
Odpovědět
marcicek: to je super, gratuluji, dáš pak fotečku do alba, ať můžeme kouknout? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marci. tak to si chytla celkem dost dobře:-) když máš štěstí tak seženeš šaty aj pod těch 5 a dost luxusní, ale je to půjčené. vlastní je vlastní. pošli mi když tak prosím jak bychom se tam dostali a popř.provozní dobu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?