Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
ange : no vidíš ty jsou super. Tak ty jsou ty pravé. :-)
Odpovědět
katka_j: jo byla jsem v princess. Moc milá paní a počkala na mně i déle, přestože má jen do 17 hod. Šaty tam měli i dražší (kolem 8 tis.) i levnější (3,5 tis.), ale z těch levnějších se mi nelíbily žádné a ty dražší zase byly (na mně) moc drahé :-) . Na půjčovné pro družičky jsem se nedívala, ale budeme si od nich půjčovat krásnou bíločervenou kytici na auto (300,-). Jo a říkala, že není problém si šaty odnést už ve čtvrtek. Jinak popůlnoční šaty nemám...jedině že bych si vzala tu hnusotu??? :-D :-D
Odpovědět
spaky,lluciferek,libuska: díky moc holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska jsem měla schůzku s fotografem daliborem gavelčíkem. Je to mladý muž kolem třiceti a je s ním naprosto perfektní domluva. Řekl mi at se sama řeknu jak chci být focena co doladíme atd. Vše se dá individuálně domluvit a má individuální ceny. Takže když chci fotit jen exteriér (fotky na cd) tak bude chtít 1500kč, takže jsem mu hned zaplatila at to mám z krku. Takže další úkol vyřešen. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Proch: a kolik fotek asi? celý den to asi nebude že?
Odpovědět
Profilova fotka
Je to focení po obřadu. Je to klasika kolem 70 fotek .(Udělá jich samozřejmě víc kdyby se nějaké nepovedly a sám je ještě upraví. V 11hod. obřad a pak focení na 12hod.máme objednán už oběd. Všechno máme ale hned vedle sebe co by kamenem dohodil. Je sice z havířova ale přijede kamkoliv do ostravy bez příplatku + příměstské části kolem Ostravy A cd mi taky přiveze do OV. Obřad fotí za 1200kč, Exteriér 1500kč. Do IP ti vše přepošlu jeho email pokud chceš.
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko, nevestinky :-) musim bezet do skoly, ach jo ach jo...radsi bych sedela tu :-D :-D :-D
Odpovědět
Krasne rano tak vcera jsme konecne zacali pracovat na svatebnich novinach a reknu vam to je ale lejster. Jinak ostatni pripravy jsou uz pomalu hotove.Chybi jen malickosti jako puncosky a spodni pradlo ....
Odpovědět
ange, ty saty jsou nadherne. perfektne ti sednou, fakt krasne. je to uplne neco jineho nez ty site...skoda, ja si myslim, ze je nikdy nemuze nikdo usit tak jako original. tak drzim palce, at vytriskas penize ;-) :-)
Odpovědět
ange: ty sis jako fakt myslela, že když si najmeš levnou švadlenu, tak ušije šaty, které budou vypadat přesně jako značkový originál??
Odpovědět
Profilova fotka
Abych řekla pravdu taky jsem nad tím uvažovala, že si nechám šaty ušít. Už jen pro to že to co vynaložíš do šatů není zrovna málo. A pokud je šikovná švadlena (tato né o tom jsme se všechny přesvědčily) tak šatičky mohou být velmi krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
Ange:Půjčené šatičky jsou krásné a moc ti sluší ;-) katka:Ty budeš tedy malé taky půjčovat šatky?Co se týče po půlnočních šatků,tak já je asi mít nečbudu leda že bych ještě něco schrastila v Polsku....ale nejspíš to nebudu hrotit,zašpinění ječ v ceně,tak jaké s tím sračky....
Odpovědět
Článek se načítá
Ange: půjčené šaty ti opravdu moc sluší...... Já popůlnoční šaty mít budu, ale jestli se budu převlíkat, to se rozhodnu až pak....
Odpovědět
No já o ušití šatů taky uvažovala, ale nechala bych si je šít v Číně přes ebay. Přece jenom, šijou svatební šaty každý den, mají s tím spousty zkušeností a tady je spousta spokojených nevěst i s fotkama, jak šaty dopadly... Nakonec je budu mít půjčené za 3500, takže na šití bych neušetřila 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ange: půjčené šatky ti moc sluší ;-) a je to úplně jiný střih než ty, co jsi chtěla ušít, možná i proto jsi se v nich necítila... ale super výběr, a už můžeš být klidná. omca: tak co kadeřnice atd atd... čekám na zkušenosti :-N jinak já pro družičku i jejího partnera koupila šaty na mimibazaru, a každý mě stál cca 350 kč...
Odpovědět
Ange Jsi moc krasna!Moc ti ty pujcene saty slusi do tech jdi
Odpovědět
sunny: kadeřnice mě ostříhala a navrhla, abych ještě před svatbou došla na melír nebo přeliv. Samotný účes jsme nezkoušeli, ukecala mě, že to nebude potřeba. Sice mě štve, že tímpádem nemám žádné fotečky, ze kterých bych mohla dát všem vybrat, který účes mi sluší nejvíc, ale my v tu sobotu stejně moc nestíhali, takže jsem na ni netlačila. Jsou na ni dobré reference, vypadá to, že se fakt vyzná... to nějak dopadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca: tak škoda, že nejsou fotky... ale když tě dobře ostříhala, tak tě snad i učeše ;-) a kolik to u ní stojí?? A co líčení? To taky nebylo?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marcicek84: jaké úšklebky? normálně jsem se zeptala :-N
Odpovědět
lenajs.d., jaruschk, kathy, sunny, finfrle, marcicek: holky, děkuji, je to opravdu něco úplně jiného... :-) marcicek: to jste nakoupili fakt výhodně, šli bychom se taky kouknout, příteli ještě chybí košile, netušíš, kolik tam stojí?
Odpovědět
Profilova fotka
Proch: díky, foťáka už mám na celý den, jen jsem chtěla srovnat ceny. Nás to vyjde na cca 4500- 5000,- dle fotek a odejde až nebude co fotit ;-) Jeho výtvory mám v albu, fakt mě dostaly x-) :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ange, ja opet doporucuju zajet do shopping parku do Marks&Spencer, koupis tam za stejnou cenu a jeste si muzes vybrat jestli chces klasickej nebo zuzenej strih, jakej rukav, jestli nezehlivou upravu nebo co chces...pokud teda shanis jednobarevnou klasiku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoja,tak to je husté ty ceny těch obleků,asik budu muset kionečně donutit chlapa,ať už si konečně něco koupí,prej nestíhá...to mě vytáčí.... :-D Tak se mi zdá že já asik nestihnu obřad hihihihi....Co jinaqk holky?Já stále čekám až mi dorazí závoj a podvazek s chlastem to bude chlopek čumět ;-) hehehhe,taky jsem si objednala vlizeliny a organzy a ještě nic nepřišlo....
Odpovědět
Profilova fotka
jarus: me vcera psali z kvetuse, ze odeslali spodnicu a vak na saty, tak by to zitra melo prijit... a nejpozdej v utery tu snad budu mit i boty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maja:Už je to víc jak týden a furt nic...já jsem strašně nedočkavá heheh,ale na knihu hostů jsme taky čekala dlouho
Odpovědět
Profilova fotka
jarusch.ahojík,no já na některé balíky čekala i přes 2 týdny,no a jedna várka mě přišla už za dva dny....Ty,jak píšeš furt o tom podvazku s chlastem,to vypadá jako jak...??? A kde jsi to prosím objednala??? Jinak já bych s dekorací měla pomalu vše....Jen mi chybí organza a ještě bych chtěla objednat čokol.mince,takže to objednám v létě vše při jednom. Myslím si,aby ty č.mince byly za těch 5 měsíců ještě dobré nebo spíše abych je tu doma nesežr..a :-D . A ještě kalíšky na čaj.svíčky,ale to zajedem koupit do OV do Ikey...pak jenom oblek pro chlopka(to bude asi snad tak týden před svatbou nebo co),malému bílou košily,prstýnky no a ještě vyrobit jmenovky na stůl.....jo a ještě uvažuju,že si koupím závoj....nevím,nevím... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani:Ten mam objednaný ze svatebniateliercézet i závoj hihih,se mi to zdálo jako dobrý nápad....Já tež právě na některý balíky jsem čekala 2dny jiný třeba týden hihihi,ale do srpna daleko,jj ten mlj to to začne hrotit taky týden před svatbou že nemá co na sebe,ale já mu to furt připomínat nebudu heheh,kdyžtak půjde v teplákách hihi,kurec já místo abych hubla do svatebních šatů tak jen a jen žeru,to je mazec...Jmenovky mám ty jsem objednala asik měsíc po zasnoubení,ale to jsem ještě nevěděla v jaké barvě chci svatbu takže snad to nebude nikdo hrotit,že jsou bordó ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?