Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, my sme předtím nikušce koupili krásné šatičky v chiccu, měly tam jak bílé, tak do růžová, ale i krémovou a k tomu i kabátky:-) nikušce půjdem asi zase tam:-)
Odpovědět
maja: sháním pro malou šatičky, asi bílé,kde v bazárku jsi viděla? ale je to dobrý tip,mrknu se tu okolo.
Odpovědět
kathy: a můžou tam normálně soukromé osoby ne? nemusím být firma,že? a nevíš kolik to tam asi stojí?
Odpovědět
denber: a není chicco předražené? uvidíme nekde snad seženu...bud koupím nebo půjčím
Odpovědět
Profilova fotka
katka, v porube na hlavni tride... :-)
Odpovědět
maja: aha, no já kouknu tady okolo centra,snad se neco najde.
Odpovědět
Profilova fotka
katka: mam pocit, ze nejaky saticky byly v bazarku u divadla a.dvoraka, ale spis asi jen letni...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukněte ke mě do albíčka, mám tam šaty na družičky-stejné a stály jen 350,- maličké a 450,- ty větší. Mají je v růřové, bílé a šampáň. Jsou sice od ťongů, ale vypadají gooood :-) a mají tam i jiný typ. A pokud byste chtěla některá bodýčko (mám i posledních pár triček) s potiskem "Maminka s mým tatínkem, spojili lásku prstýnkem" nebo jiný sv. textík, tak vám ráda udělám ;-) x-)
Odpovědět
tyto botky jsem si koupila http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
spaky: šatičky pro družičky máš krásné, zvlášt na Amálce se mi moc líbí. ale to srdíčko co ti přišlo je fakt hnus, co jsi s tím udělala,šlo to vrátit?
Odpovědět
holky kdyby některá z vás měla zájem o šperk - náhrdelník a naušničky tak vám můžu poslat na email co prodává m oje kamarádka.
Odpovědět
Profilova fotka
Katka: no nejdřív mi ta "koza" slíbila že pošle peníze a pak už se neozvala. Psala jsem si ještě s jednou nevěstou, měla stejný problém, ale ta peníze dostala 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
spaky: tak to je síla fakt. a ona to tu nabízí na beremku? to jí můžeš přes admin žalovat ne?
Odpovědět
Profilova fotka
už tu není, už zmizela. adminy mi psaly den předtím, jesli už mi to přišlo, asi byly další napálené.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé spaky když tě tu vidím jak dopadly ty ozdoby na auto?
Odpovědět
Tak holky, objevila jsem nádherné šaty v salónu Princess, dneska je jdu vyzkoušet, koukněte mi do alba a pak je srovnejte s tou mojí hrůzou... To se snad ani srovnat nedá. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou krásné kolik bude půjčovné?
Odpovědět
Profilova fotka
Mrslka jsem s tím do koše. Udělala jsem si sama- mám to v albu. Vezla jsem k oltáři kámošku a každá mi to chválil. Už se těším, až někdo poveze mě. Ještě uvažuju, že to trochu obohatím růřovým vlizoušem :-D a protáhnu tu šerpu až na střechu. No uvidíme. Ted se chystám na ty oznámka a čoko pro hosty. Stejně mám pocit, že to všechno nestihnu. Malá mě zaměstnává celý den, ještěže teď čučí na krtka :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ange: jsou krasny!!! vazne se to srovnavat neda, akorat skoda penez... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ange: krása, držím palečky ať se v nich cítíš a ať ti sedí ;-)
Odpovědět
děkuji moc, jsou opravdu překrásné, no a půjčovné je 6 tis., ale paní mi možná 1 tis. sleví, když jsem si ji postěžovala do telefonu, co se mi stalo...
Odpovědět
Profilova fotka
spaky : úžasné jsou krásné není nad to když si to člověk udělá sám. Sám sebe nikdy nikdo neošidí.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Díky. To máš pravdu.
Odpovědět
tak mám šatičky zamluvené - fotečku mám v albu. No myslím, že jsou opravdu mnohem hezčí než ta hnusota, co mi ušili. :-) Ve čtvrtek jdeme z baby vytřískat peníze, tak mi držte palce...
Odpovědět
Profilova fotka
ange: koukla jsem ti do alba,a můžu Ti opravdu říct,že ti tydle šatičky moooc sluší,fakt. A z té baby ty peníze opravdu "vytřískejte" :-) .....
Odpovědět
angel : šaty jsou moc krásné a sluší ti to.a držím palce at z té baby vytříškáš ty peníze... tys byla v princess v centru? já tam chtela taky,ale zdálo se mi to už z venku takové nobl...ale jak pišes tak šaty jsi nemela drahé. nevíš kolik tam stojí půjčovné pro družičky,
Odpovědět
holky budete mít všechny popůlnoční šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
Ange: nááááááááááááááááááááádhera super krása, teda ty Ti faaakt padnou :-) :-) :-) x-) x-) x-) :-o :-o :-o Katka: já ano a myslím že do nich vlítnu už tak v 8 večer, ať pak můžu uvolněně zapařit :-D
Odpovědět
ange: jsou moc pěkné. Já mám taky dvoje šaty :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kati: ja na prevleceni saty mam..sice taky bily, ale kratky a pohodlny :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?