Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
denber:čauky,jsi byla dneska s malou na poradně?Dneska bylo parádně,tak u nás se nic měnit nebude,vše zůstane při starém,akorát si změním jméno,jinak vše tak jak dosud hehheheh
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevíte kde sehnat takový ten vlnkovitý papír nebo co to je na jmenovky?Koukám,že to má hodně lidí,ale nevím kde to sehnat,myslíte,že se to da koupit v normálním papírnictví?
Odpovědět
jarus, ja ho koupila v normalnim papirnictvi na hlavni tride v porube pod rondlem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs:Fakt?Díky za info,se tam zítra stavím a nebo do Tesca,má to nějaký speciální název?
Odpovědět
jaru, v tescu jsem to teda rozhodne nevidela, v tom papirnictvi pod rondlem je to v ulicce kdyz vejdes po prave strane v poslednim regalu dole. jen tam ty papiry lezi, maji je v ruznych barvach. kdyz se zeptas, urcite ti poradi. taky tam maji takove drsne rucni papiry, na ty budu tisknout jmena a koupis tam i ty tvarovaci nuzky, ruzne vzory a ne vubec drahe. takze doporucuju :-) ;-)
Odpovědět
Ahojky holciny tak jsem po zkousce ucesu i liceni a jsem celkem spokojena fotecky dohodim po prijezdu.Zitra letim zpatky do Irska pacek
Odpovědět
Profilova fotka
jaruschk ten vlnitý papír jsem viděla v Ostravě Librexu-ten co je u divadla antonína dvořáka, papír byl v papirnictví
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs:Díky,tak skáknu a uvidím,nůžky bych nějaký měla mít doma myslím ty tvarovací smardík:Taky děěkuji za tip,ale Librex v centru je pro mě daleko,jsem z Poruby
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, jj- byly sme na druhém prevenaru. zastavila bych se na pokec, ale nestíhaly sme. v úterý a potom každé další mám zkoušky, takže začínám stresovat. sice mám ještě víkend atd. ale víkend slehne rychle až hrůza a v pondělí deme se "švagrovou" na šaty, takže to nestihnu:-( tka musím makat:-(
Odpovědět
kathy: já tam nejdu týden před svatbou,nejspíš ke konci dubna,protože můj jede v květnu na dva týdny do Anglie a nevím jak to bude s hlídáním,ale možná pohlídá mamka...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ten papír jsem viděla i tady u nás v papírnictví,ale neměli tu barvu co já potřebuju,je to vklidu arch stojí 15kč denber:Tak pokecáme až budeš mít po zkouškách,času dost...my už máme druhý Prevenar v sobě
Odpovědět
čauky . Včera jsem se dozvěděla,že pan majitel z Huga je lhář a podvodník a myslím si,že zálohu už nikdy neuvidíme Oznámení je posláne a zveme všechny na hostinu či raut do toho ferdinanda,kde se to mělo přestěhovat a přitom to není pravda a my jsme bez restaurace |-| restaurace které jsou cenově rozumné a se zahradadou,tak jsou obsazené. mamča mi zjišťuje podmínky v Harmony hotelu.organizuje tam totiž konference a porady,tak ji tam znají,ale není tam zahrada,tak nevím co s kuřáky.no jinak v tom ferdinadovi by nám to udělali,ale dráže než ten pan Hass z Huga a chtějí plný odběr |-| no my budeme mít min. 6 l whiskey a tak bychom se asi nedoplatili.
Odpovědět
Článek se načítá
luci: tak to mě moc mrzí, lidí jsou potvory, hlavně vytěžit pro sebe....Neboj, určitě ještě něco seženete...Když tak můžeš zkusit i tu Slunečnici, jak máme my, máme uzavřenou celou restauraci, je tam salonek na oběd, u baru se bude tančit a velku je terasa, takže v pohodě, nám nabídli slevu na alko 20%... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucif:Tak to je hsutýmjaký jsou lidi dneska svině,zabít málo....a co třeba restaurace na výstavišti pod Eifelovkou.hned vedle mini uni,je to dost velké a je tam i zahrádka,měla tam kámoška loni svatbu cca 60lidí a vpoho se vlezli,a jednání s majitelem prej vpoho
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě není všechno plné zkus restaurace v částech mimo centrum. Taky jsem stresovala že už žádnou neseženu a je jich plno. S těmi penězi je to blbé. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
luciferek: můžu se zeptat jaká jsou kritéria pro restaurace, my jim máme pozjišťovaných celkem dost, tak když napíšeš, možná tam některá pásne ;-) hlídá to daviho taťka a ten se myslím i vyzná:-) jo jarus, budu ráda. já bych klidně i během zkouškového, ale to by pak dopadlo....
Odpovědět
denber: Prosím Tě, máš vypsané nějaké restaurace a i třeba co povolují?(povinný odběr tolika a tolika litrů alka, své koláče atd?) Jetsli ano, mohla bys mi to prosím poslat do IP? =-) :-N lluciferek: To je ten, jak jsi říkala, že jste to měli mít v Hugovi, ale ten je zavřený (tu zálohu jste platili zž tam?kolik? =-) jestli to máte na papíře, tak by neměl být problém ne???? A on Vám řekl, že zná ty ve Ferdinandovi nebo jak Vás oklamal? To by se snad mělo vyřešit ne!!!! Jinak my máme koláče na zkoušku a z pekárny u Šeděnků jsou výborné a za 6,6Kč =-) a opoti koláčům z Viky(Ova Vítkovice za 9,6) jsou výborné!
Odpovědět
Tak jsem zpet a mam prakticky vsechno dulezite na svatbu hotovo!Jen chybi nejake doplnky a pod ale jinak to je :-)
Odpovědět
Ahojka, tak já za chvíli odjíždím směr Ostrava 8-) Víkend bude náročný - nehty, kadeřnice, kosmetika, domluvit menu a výzdobu restaurace... :-p
Odpovědět
Ahoj holky, no já jsem docela nešťastná, co se šatů týče. Nechala jsem si je ušít a včera si je donesla po zaplacení 3,3 tis. domů, vyfotila se v nich a když porovnávám ty moje šaty s předlohou (obě v albu), tak je to děs a hrůza. Dneska tam s nimi jdu zpátky a buď mi je upraví nebo už jsem tak zoufalá, že jí to tam nechám, ať mi vrátí alespoň část peněz a půjdu si nějaké půjčit (super - dva měsíce před svatbou). Tak jak jsem nechtěla dávat za půjčené šaty 6 nebo 8 tis., tak teď fakt nevím, co dělat... :-( :-(
Odpovědět
angell: vždyť vypadají hezky!
Odpovědět
omca: fakt? Mně se zdají výstřih a ramínka úplně jiné a vůbec celkově ne tak elegantní jako originál... :-( Možná se na to dívám moc kriticky, ale určitě si je ještě zkusím nechat upravit...I tu mašli možná větší a zvětšit trochu výstřih a kolem něj možná nějaké červené kytičky, ať to má větší šmrnc...
Odpovědět
angell: ten výstřih je pravda trochu menší, ale to by mělo jít upravit. Pod takový střih šatů to bude chtít hlavně kvalitní podprsenku bez ramínek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ange: šaty jsou pěkné, a sluší ti... jojo, máme na sebe kritičtější pohled. Asi bych trochu zúžila ramínka a dala větší výstřih. Jinak sukně je super ;-) a nikdy nebudou jako předloha, ale jako tvůj originál:)) A fotka s modelkou je upravená... omca:pak dej info, jak jsi byla se vším spokojená :-N
Odpovědět
sunny: jasan ;-)
Odpovědět
omca+sunny: no díky moc, trošku jste mi zvedly náladu, už jsem tu fakt skoro brečela, dneska tam za babou zajdu a nechám to upravit...
Odpovědět
Profilova fotka
angellina73 : Tak mě se teda moc nelíbí. Já bych zuřila a řvala ty šaty bych ji otřiskala o hlavu. Nepřistoupila bych na ně okamžitě je přešije já si objednala určité šaty a ty taky chci. Ty z té předlohy jsou překrásné a oni nabízejí toto a navíc s červenou mašlí? Ne tak tohle bych si nenechala líbit. Fakt bojuj za to cos chtěla a nenechej se odbýt. Držím palečky at uspěješ.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj holky, jen jsem nakoukla a vidím, že se řeší šatičky od ange. :-o Z mého pohledu profíka, je to úplně něco jiného !!! Výstřih měl být do tvaru strdce a né rovně, ramínka užšší o polovinu a prsní švy měly být o 2cm blíže k sobě. A asi bych teda volila i jiné prádlo, ikdyž takhle z foto se to špatně posuzuje, a teprve s tím prádlem za švadlenou !!! ;-)
Odpovědět
Ahoj ange: moc se omlouvam ale musim se pridat k holkam....normalne jim to vrat a jdi si pro neco jineho at koupit ci pujcit jeste mas cas ale ne tolik aby byl vyber.Rozhodne saty co ti usili nemaji vubec nic spolecneho s tvou predlohou a dela ti to i spatne prsa jako by ti je stahovali dolu.Rozhodne jim dej co proto!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?