Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
jani, uplne strasne a zaroven mam strach, ze to bude nejakej neforemnej hadr :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maja: jo tak to ti věřím.....je to taká nejistota,ale uvidíš,že budou OK :-D .....Jsem zvědavá,co pak písneš....Snad budeš spokojená..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo, ja se asi nedockam a nejhorsi je, ze musim do skoly a tam budu sedet jak na trni... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to asi budeš jak na trní, budeš furt myslet na ty šaty ;-) ,doufám,že hodíš nějaké foto do alba???????? At se taky pak pokocháme.............. :-D
Odpovědět
majatob: to je super, taky se těším na fotečku... :-) A kdepak sis nakonec vybrala?
Odpovědět
Profilova fotka
hodim, ale jenom na chvilicku, kdyby nahodou nekdo kdo nema chtel nakukovat :-D
Odpovědět
Ahoj Angi a spol Tak to v Ov probiha vpohode docela dost mame zarizeno a jen par veci je jeste k zarizeni. Saty jsem nasla a i uces dopadnul fajnove.Jsem nadsena,ze vse zatim klape.Dnes jedeme na matriku a k fotografovi.
Odpovědět
Profilova fotka
ange, mam je objednany pres ebay :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,jak se máte?Maja:Tak to já bych nevydržela hehehhe,jsemm strašně nedočkavá,pak sem hod fotos hihihih
Odpovědět
Profilova fotka
jarus, vsak ja se taky asi nedockam :-D mam tam volat pred desatou a asi se domluvime na dodani...boooze, to je cekani!!!!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
maja:To věřím,já bych ani nespala den předtím hehheheh,kdybych se tedy na to tak těšila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, po delší chvilce se hlásím. byli sme včera na tom veletrhu a já sem spokojená jak štěně, když ho podrbete :-D máme objednané prstýnky, ty co sme našli už na výstavě a zkoušela sem si tam jedny šaty a bomba. akorát mě v nich viděl i davi.....tak nevím :-( byly přímo úúúúžasné. ale ještě půjdem se "švagrovou" po salónech tak uvidíme. stejnak nebude vědět, které nakonec vyhrály ;-) já čekat, že už mi dodají šaty, tak nevím co bych dělala, asi se cvokla nedoškavosti a jak by byly doma tak málem co chvilku kontrolovat- zda tam jsou :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
deny, to je nejhorsi, ja je budu muset odstehovat k babicce, takze kontroly moc nebudou... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
denber:Tak to Vám gratuluji,že jste si vybrali prstýnky,my tam byli v sobotu a nic moc se nám tam nelíbilo,prstýnku sice 3 prdele,ale nevybrali jsme si žádné,zdálo se nám to tam zbytečně předražené,vývyzky hnusné a třikrát drahší jak máme my,a to máme podstatně levnější :-D Jaké sis zkoušela šatky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak my jsme byli včera taky na veletrhu a konečně máme prstýnky :-) , jediné, na kterých jsme se shodli ;-) . Taky jsem se na přehlídce zamilovala do oblečku pro Matyho, předváděl ho skoro stejně starý kluk, takže dneska fičím do Havířova ho zamluvit. Jinak moc nám chutnaly koláčky z VIKI, byly nejlepší, co jsme jedli a hlavně dělají i mini koláčky, ty se budou taky hodit a cenově super. Pak jsme letěli do Shoppinu a koupili oblek pro Fildu, díky Maje za tip. Toť vše... docela plodný den 8-) .
Odpovědět
Profilova fotka
rol: su rada, ze jsem mohla poradit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rolnicek jak starého máš chlapečka, byli ste na té přehlídce jak tam předváděl ten malinký chlapeček, ten byl úžasný. takový roztomilý, ty holky strčil do kapsy raz dva. šaty...mám je najíté i na netu, ale nejdou skopírovat:-( jsou korzetové, na korzetu je taková růžovooranžová stuha ve středu spojená a sukně trošičku do šířkky. ohledně prstýnku, dávali tam celkem velké slevy a byli strašně ochotní a úplně v pohodě. takže s cenou i výběrem sme spokojeni, jistě bychom našli i levnější, ale ne ty co se nám líbily. byli sme do nich zakoukani už od výstavy:-) "švagrovi" si tam vybrali taky:-) tak aspon to už máme splněno. chci se zeptat- ta restaurace ve svinově(ted nevím jméno) vedle kostela, je zavřena už nafurt, nebo jen rekonstrukce, změna majitele atd?
Odpovědět
Profilova fotka
denber: Matyáš má 16 měsíců :-)
Odpovědět
rolnicek: prosím tě, jak vychází ty minikoláčky ve VIKI cenově? A velké koláče?
Odpovědět
finfrle: tak to je super, že se daří, tak přeji úspěšné pokračování a zase informuj :-)
Odpovědět
Holky, daruju darkovou poukazku do Studia krasy k Barbore Kopecke. Je to na zkušební svatební líčení v hodnotě 150,- a 20% sleva na líčení v den svatby...Když tak mi napiště do IP.
Odpovědět
Ještě jsem vyhrála slevu na 20% do Stocha, ale to asi prodám :-N Jo a ještě jsem v balíčku měla slevu na knihu A4 u fotolabu-798 Kč, takže vyjde na kačku... :-N
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem tady po delší odmlce. Minulý týden jsem měla dovolenou s tím, že pojedeme na nějaký výlet, uděláme něco na baráku, ale bohužel nevyšlo ani jedno, ani druhé....Počasí to nedovolilo :-( Ale zato jsme byla na zkoušce účesu a líčení, líčení dopadlo úžasně, s účesem ještě trošku váhám....Koupila jsem si botičky, nakonec ty samé, co má angellina, č. 39, mám je trošku větší, ale to mám všechny boty, dám si do nich ty gelové vložky a snad to pomůže. Dále jsme se byli domluvit v restauraci, tak pak majitel je moc příjemný, předběžný rozpočet u 30 lidí je 25 000,-, což je super. Ale vše upřesníme až v květnu. Dále jsem už objednali prstýnky a dnes si budu objednávat šperky....Zase se nám to trošku pohlo.... :-D Kamirka: tady měl někdo štěstí, že tolik vyhrával..... My jsme se nakonec do toho Atomu nedostali a musím popravdě říct, že jsem na to i zapomněla....
Odpovědět
Ange: můžeš mi dát prosím odkaz, kde jsi objednala to spodní prádlo? Mám dojem, že jsi tady kdysi psala, že jsi ho sehnala přes net levněji, chtěla bych se taky kouknout....Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Ange: Mini koláčky cenově nevím, jen ty velké kolem 9 korun. ale byly fakt chutné a to je prý měl 2 dny staré :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka:teda ty jsi měla štěstíčko,o tu poukazku k tomu Stochovi bych měla zájem hihihi kathy:Jn my tež jsme naštvaní,kvůli počasí,potřebujem ať tvrdne betom a v takovém nečasu to nějak nejde....
Odpovědět
kathy? super, jak se Ti daří v zařizování :-) a moc gratuluji k botičkám, já jsem teda hodně spokojená a kde jsi byla na líčení, taky Bosorka? Jinak v Atomu jsem taky nebyla, ale stejně už vlastně vše kromě ženichovy košile máme... Odkaz ti pošlu do IP, aby ho tu zase nějaký horlivec nesmazal.... :-)
Odpovědět
Ahoj holky, je tady nekdo kdo se bude vdavat pristi rok? x-)
Odpovědět
:-)
Odpovědět
maja: a jaké šatičky? finfrle: no super!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?