Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
jaru: no na obrad pocitame asi se stovkou a na hostinu zveme kolem 80... a vy?:-) my jdeme na rocni 14.4. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maja:Tož konečný počet ještě nevíme,teda z ženichove strany to stále ještě neví,tak nevím co furt počítají,my jsme měli rok 3.3 ale máme to posunute kvůli prevenaru až na konec března jsem zvědavá kolik to moje děcko váží :-D Jinak bych řekla,že na svatbu už máme skoro všechno,krom obleku a takových maličkostí,asi budu mít žluté boty,trošku ulet sice ale aspoň budu originální
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, prosím, kde kupujete oblek pro chlapy? Asi máte normálního chlapa, ne jako já střízlíka. někdy musíme skoro do dětského, když chceme něco koupit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jau, ja mam objednany ruzovy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rolnicek.Asik to vidím na POlsko
Odpovědět
Profilova fotka
rolnicek, muj je hodne hubenej a sehnali jsm v Marks&Spencer, maji je moc pekny, muzes si nakombinovat ruzne velky kalhoty a sako, delaji aj upravy na miru, jsou cenove prijatelny a prodavacky jsou ochotny kolem tebe saskovat jak dlouho potrebujes... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ten můj kromě toho, že je hubený, tak je i prťavý ;-) , díky za tip, určitě zkusíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, takový nápaad na obleky: v centru vedle lasa, na takovém tom pidi náměstíčku je OP prostějov. a mají tam napsaná: TOTÁLNÍ VÝPRODEJ, procenta tam napsané nemají, ale jak to bylo v porubě, tak tatka si koupit super oblek za 800-1000,- přesně už nevím, oni dejme tomu z 5000,- slevní 20% z té slevněné ceny potom 50% a nakonnec 80%. takže např.já se si tam koupila 6kalhot za 850, jedny fajné rifle mě přišli na 70,- tak tam kdyžtak zkuste juknout. OP pr. ruší strašně moc prodejen a budou asi jen 2-3místa v republice, kde budou.
Odpovědět
Profilova fotka
denber:To jako fakt?Tak to je hustý,juknu na jejich stránky,pokud vím tak Op Prostějov je i ve Futuru a v Tescu v Porubě,tak tam vyženu chlapa ať se tak jukne
Odpovědět
Profilova fotka
denber: díky za tip,dneska jedem do té OV na ty šaty,a jen to někde u iperiálu,a to je centrum ne??? Že kdybych jsme měli chvilku,tak tam skočím juknout-jestli tam jsou také slevy.....??? Ale když to neklapne,tak už jsme též uvažovali o polsku,tam prý mají taky krásné obleky.A hlavně tam určitě seženu obyč.bílou košili pro prcka - když oblek na něho si půjčujem. Protože bílou košili na malého mě připadá obrovský problém sehnat....
Odpovědět
Profilova fotka
jarus, v tesku už to není-tam sme právě nakupovali my. brácha si koupil oblek, já xxx kalhot, mamka sako atd. nevím jak velké ty slevy tam mají, kdyžtak možná bude chtít se tam juknout apotom případně počkat. uvidíte. to umístění: je to dál od imperiálu +- 5-10min chůze. dojdete k hl.vchodu do lasa(přes náměstí) dáte se do leva, půjjdete kolem salónu a parkovišttě a po kousku dojdete na takové náměstíčko, na rohu tam prodávají nějaké kuchry nebo co, vedle je myslím starožitnictví a potom by to mělo být. jinak pro upřesnění na tom náměstí je i řezník, na jednom rohu je galanterka, na druhém restaurace a myslím že tam hned za rohem je vysokoškolská menza.
Odpovědět
Profilova fotka
jani vy budete mít hostinu v restauraci u Cimingů, pokud je to ono- tak jejich syn je můj bývalý spolužák:-) na nás jee to už trochu z ruky, tto by asi neprošlo:-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ještě sem se chtěla zeptat, někdo tu psal že bude mít hostinu u huga(nebo to měl v albu-nevím), myslím, že je to ve svinově. nevíte pro kolik je to osob?
Odpovědět
Profilova fotka
denber: Jo,jo u Cimingů....chápu,že to z OV máte dál,ale můžu říct,že super hospa,fakt....Ale máme více lidí,a tak by jsme byli moc napěchovaní v tom salonku,tak jsme si vzali celou restauraci (sice jsme zapl.zál.5000,--)ale co. Tak že papat a žvatlat se bude v salonku a hned vedle se bude tančit..... Jinač,já tam lidi moc neznám,ale skoromanžel tam má rodinu a býval tam jak doma,tak právě jeho sestřenka (mimochodem zároven má kadeřnice :-D ) tam často chodí,tak doporučila až se tam zajedem mrknout,no a bylo rozhodnuto,Též to máme kapánek z ruky (myslím 10KM od OP)....Ale i ten přístup té provozní a tak byl super,a mají i tam dost výhod.....Hned ruhý den,u nich i teda asi,uděláme popravky........
Odpovědět
Profilova fotka
denber: myslím,že salonek cca 70 lidí,ale už si moc nezatančíš,ale když vezmeš celou hospu...???? My máme cca 55lidí+5 dětí a na večer asi 15 lidí......
Odpovědět
denber: A ta sleva tam ještě je? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevím, mají npsáno totální výprodej-jak velké slevy-netuším.vevnitř sem nebyla
Odpovědět
kathy: jak jsi dopadla na zkoušce?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak jsme byli dneska v té OV,jsem moc spokojená,paní byla strašně ochotná,fakt.Tak už mám šaty vyzkoušené doplé,tak už vím aspon jak mi sedí :-) Jestli chcete jukněte do alba,mám tam pár fotek.... jinak došla jsem se maximálně kouknout do lasa-a tam je taky prodejna OP Prostějov,ale tam žádné slevy neměli...No a na to náměstíčko,kde údajně má ta prodejna byt,jsem bohužel nedošla-byla kosa :-) ,no a s malým to ani nešlo,furt lítal na náměstí jen za holubama :-D ,byla to celkem sranda.To my v opavce nemáme.... :-) .........
Odpovědět
jani: ty šaty jsou fakt krásné a moc ti sluší.... kolik tě stála prosím tě ta podprsenka? je moc krásná...já furt uvažuji zda nejít prostě bez, zkoušela si šaty s tou podprsenkou nebo bez?
Odpovědět
Profilova fotka
kati: Díkes ;-) ,jinak tu podprsenku jsem kupovala přímo v tom saloně....Stála něco málo přes 800,--....já si taky myslím,že je to šupa,ale já mám malé prsa,tak bych asi měla problém někde sehnat takovou podprdu(75B),a tam mi poradila,a rovnou jsem i vyzkoušela s těma šatama....Takže bez podprdy,jsem ani nezkoušela.....a myslím,že dobrý.....
Odpovědět
jani: šaty Ti opravdu moc sluší, vypadáš jako princezna :-) . Podprsenka je krásná, mám přesně takovou, stála mně přes 500, kupovala jsem ji přes net. Ale sedí úžasně.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,jani:Tak jsem taky mrkala a super,moc ti sluší....
Odpovědět
Profilova fotka
díky všem-to potěší :-) ,holky a co bižu?? Máte některá tady zkušenost koupeno z netu???? Dívala,jsem se v saloně,ale to jsou palby (a ještě ke všemu,aby byla sada-náušnice,korunka a něco na krk),jo a ještě jak jsem byla včera v tom Lasu (asi po 18 letech),tak tam byl taký stánek s bižu,a měli tam i korunky za 350,--ale zase bych už neměla stejné náušnice a tak.....nevím,nevím....ještě zkusím polítat u nás ve městě,třeba něco najdu......
Odpovědět
Profilova fotka
jani:Já buýdu mít korunku půjčenou od kamarádky,a zbytek od mamky,náhrdelník,náramek,a naušnice k tomu dokoupím stejné,ale uvažuji že si kouoím ještě čelenku ve stejném stylu
Odpovědět
Profilova fotka
jani, moc pekny saticky :-) :-) :-) ja mam korunku vlastni, ale brat si ji nebudu, budu mit dlouhej zavoj s krajkou a uz by toho bylo moc...no a nausnicky budu mit jenom malinky, co jsem dostala kdysi od babicky, jinak nic..teda krom zasnubniho prstynku :-)
Odpovědět
Jani: aha, no to je celkem dost za takovou podprsenku, myslíš že jí pak vynosíš třeba v létě pod tílko? dá se? Jinak já mám bižuterii ze salonu za 490kč, mám to v albu.
Odpovědět
Profilova fotka
katka: jo,já vím,že je to dost.....ale je fajná,a mám k tomu i zvlášt ramínka,takže určitě ji vynosím :-) ,jinak co se týče bižu,polítám po městě,snad něco najdu................ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky prosím Vás,prošvihla jsem sv.veletrh v OV,kdy to má být v tom Atomu????? Nebo už to bylo???? Díkes
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tento víkend v Atomu!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?