Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
jana: ale ten korzet končí docela vysoko a tak ta push up stejně nepujde poznat =-) no já mám,jak já říkám takové akorát :-D :-D :-D kupuji si některé 70D a některé 75C no já jdu teda bez |-| navíc nemám push up bez ramínek mám jenom čistě bílou bez ramínek,ale mi se nelíbí jaký dělá tvar prsou.Takže jdu bez!
Odpovědět
holky zkusím najít fotky těch 1.šatů jak jsem je zkoušela doma.To už byly pořádně zavazané.Ty 2. jsem zkoušela sama a tak nejsou zavazene a tak jsem ty fotky ani nedávala do alba.Ty 1. jsem tam dát musela. :-D Byla to euforie a radost a taky na to čekalo pár holek z jedné diskuze :-) Kouknu a jestli je mám,tak je tu hodím.moment
Odpovědět
Za kolik leni koupila Tvoje sestra ty saty vedle toho Rossmana? POtřebuji si koupit nějaké společenské šaty...Cena asi tak nad 2 a do 3 tisíc co :-( Když tak dej echo...Musím nějaké mít na červen a nemám moc času chodit, tak bych se mrkla tam...Neznáte nějaký obchod se společenskýma šatama? Jako do těch třech tisíc to ještě jde...využiju to na státnice, promoce a snad i pak na nějaký ples nebo tak...
Odpovědět
kami, staly tusim neco kolem 4 tisic. a meli tam i drazsi, ale i levnejsi, tusim. rozhodne se tam koukni. v ostrave je sehnat spolecenske saty celkem problem, koukala jsem v shopping parku a v obchode zebra maji nadherne saty, ale cena se pohybuje kolem 10 tisic, docela sila. jeste je tam bea moda, tam se taky daji sehnat celkem hezke. kami, kazdopadne doporucuju polsky tesin, ja mam odtama plesovky za 2000 z kamenneho obchodu a zboznuju je, ale i na trhu jsou obchudky, kde se daji sehnat nadherne ruzne saty. loni jsem tam byla s kamoskou a koupila di dvoje dohromady za 3000. ale byt tebou pospisim si, dokud je jeste maji, preci jen plesova sezona je za nami :-) ;-)
Odpovědět
A kde sis je v tom P. Těšíně koupila? Ať vím aspoň nějaký směr :-) Každopádně díky za info, mrknu se tam do té Ostravy...Jinak vím, že to je se šatama bída :-(
Odpovědět
ja jsem je koupila v malem obchudku nad namestim, ale nevim, jak se jmenoval. kamoska na trznici u reky hned za byvalym prechodem (most). je tam takovych obchodu mraky a fakt to stoji za to. :-) ;-)
Odpovědět
jinak co se tyce porprdy, tak ja mam velikost C a saty za krk...na fotce v albu jsem bez podprsenky, ted uz jsem si ji koupila a je fakt, ze je to sakra rozdil. krasne prsa zvedne a vytvaruje presne do tech satu. maji vystrih, takze to fakt vypada mnohem lio nez bez :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,co se týče podprdy,tak já jdu 100% s.....už ji mám doma minulý týden přišla :-D ,bez si bohužel nemůžu dovolit(75E) :-o .....
Odpovědět
Profilova fotka
Mám stejný problém bez ani náhodou asi by to nebyl ani hezký pohled.
Odpovědět
Profilova fotka
libi :Moje řeč,zehké to u mě není ani tak natož pod svatební šaty hihihi
Odpovědět
Já musím sehnat šaty i podprdu :-) To bude nadlidský úkol...pokud se mi nebudou líbit, tak si nechám ušít... Ange: až budeš mít ty šaty, tak se vyfotíš? Ráda bych mrkla jak Ti je tady ušili! A s podprdou asi taky budu muset jít :-N
Odpovědět
kamirka: jo, určitě tu hodím fotečku... :-) Jinak já budu mít taky podprdu push up bez ramínek, mám malé prsa, tak push-upku nosím pořád...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ange:Výhoda hehhhehe ;-)
Odpovědět
no push up nemusím...každý něco jiného :-) Kdy je budeš mít hotové? Už teď někdy, že? Paráda, se mrknu... :-)
Odpovědět
Rolnicek :-D ten svet je ale maly!!!! To ze tu najdu spoluzaka a jeste se zeni jako priblizne jako ja to je pekny!
Odpovědět
KOukam,ze probirate podprdy a tak jsem pridala do albicka nejake co mi byli doporuceny.Mam velke prsa D a proto tato vec musi byt vychytana ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, ohledně polska a šatů potvrzuji, dají se tam sehnat i krásné letní a pravděpodobně tam budem kupovat druhé šaty na svatbu, bude zálležet jaké budou ty svatební nakonnec,
Odpovědět
kamirka: ve čtvrtek by měla být snad už poslední zkouška, pokud jo, řeknu kámošce, ať mně v nich hned fotne. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle: tak jsem ti jukla do alba na ty podprsenky,a tý jo tu jedinou co tam máš napsáno "pro malá prsa"tak ta je úžasná....Pokud ti to nevadí,uložila jsem si tu fotku,no a myslím,že začnu shánět. Tu musím mít :-D ....Děkuji ;-)
Odpovědět
Jana klidne si vem jakou fotku chces ;-) mam i odkaz ale je to teda pakla!Jestli koukas na primu Naha jsi krasna tak je to od te zenske jak jim pomaha do pradla(jeji butik)
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle: ajajaj, jo jo koukám :-) . A už jsem tu paní viděla i v jiných pořadech.Je taká správná,a rázná :-) A vím,že ale umí moc dobře poradit !!! Tak to kašlu,to bude asi opravdu pálka. Ale fotku si vyvolám a budu s ní chodit po Opavě po obchodech - za zkoušku nic nedám ni????? Ale fakt dikes :-)
Odpovědět
jana no urcite koukni po obchodech a i na netu by sla nejaka taka splasit ne!Jinak stala okolo 2000
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle: vím,že na netu jsou,už jsem hledala a koukala. Ale já musím vždycky podprdu vyzkoušet,bohužel :-| ,takže to kamenné obchody jistí. Jinak 2000 litry je opravdu pálka :-o ....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,já mám podprdu objednanou z Astratexu za 500,-je to "Bardotka" a drží na mě i bez ramínek,má po obvodu silikonový pásek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, ja mam podprdu koupenou v shopping parku v jednom obchudku, nazev si nepamatuju, mela tam docela vyber kolem tisicovky az dvou... :-) akorat prodavacka mi moc nesedla... :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsou pálky 1000kč bych za podprsenku nedala natož 2tisíce...tu co mám je bílá,vewmu ji jednou na svatbu a jinak né,nenosím bílé prádlo,takže ji budu mít k ničemu
Odpovědět
Profilova fotka
jarus, ja mam telovou a penez nelituju, jina mi ani poradne nesedla, protoze velikost kterou mam, maji malokde :-N a co jsem zkousela levnejsi tak teda nic moc...bud sjizdely nebo delaly skaredy prsa... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
maja:tak mě celkem sedí,a to jsem si podprdu přes net objednávala poprvé,jelikož mám taku velikost,že to musím vždycky zkusit ale jsem spokojená hehheh,za ty prachy co bych taky chtěla....
Odpovědět
Profilova fotka
jarus, to je dobre, hlavni je ta spokojenost, ze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maja:Jj hehehh,a co jak jinak pokračujete?Mě chlap řekl,že mu mám říct tak týden předem že se berem ať na to nezapomene :-D bych ho zabila......za take kecy.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?