Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak moje segra mi jde taky za svědka,tedkom už je to lepší,ale jak jsme byli malé tak jsme se furt rvaly jak psi
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak to mi spíš s bráchou :-D ,to byli vždycky bitky :-) -brácha je skoro o 3 roky starší. Neříkám,že jsem si nikdy se segrou nevjela do vlasu,ale já ji měla vlastně fort na krku. Ségra jak začala chodit do 1 tř.,tak mamka začala děla t v práci odpol.směny,takže já ji vyzvedávala s družiny,učila se sní..a tak. No a jak mě bylo 15,tak to byl celkem fičák,jsme třeba s kámošama jeli na koupák a tak,no a segru (v té době měla 10)jsem furt musela tahat sebou,že :-D . Nedávno jsme na to s mamkoiu a segrou vzpomínali a byla celkem chlama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mám takový dotaz sice je úplně mimo mísu co se týče našeho oficiálního tématu ale zajímá mě vaše zkušenosti a názory. Chci se zeptat zda nevíte zda můžou těhule chodit na solárium? Když otevřu solárka tak někdo říká že jo někdo to vůbec nedoporučuje atd. A vy nevíte?Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
libi:Myslím,že asi do solárka by chodit neměli,myslím,že mi to říkal i doktor jak jsem byla těhotná já....u mě by to ani nešlo,já jsem 4měsíce v kuse zvracela od rána do večera...myslím,že by neměli dělat nic co by mohlo uškodit prckovi,já jsme dokonce začla jíst zdravě v těhu,žádné smažené,žádné uzeniny párky a podobně,kdo ví co do toho dávají za hnusy...ale dělalal jsem ve sport centru,a tam chodila jedna paní a ta do toho solárka lezla před i po porodu hehheh Jani:Tak teď se taky se segrou někdy nachlamem,sice se furt hádáme ale jak potřeba tak táhnem za jueden provaz i když jsme se dříve více méně moc nemusely,tak to bylo od mala hihihi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
libi: souhlasím s jarus-solarko v těhotenství se nedoporučuje,říkal to i můj doktor....jedine rozumné řešení v tomdle "stavu" je asi samoopal.krém ;-) jarus: :-) :-) :-) Jinak letím za půl hodky na ty šaty,tak uvidííííím,snad mi dají nějaké vyzkoušet ]-( ,jestli joooo,tak se nechám vyfotit a hodim foto do alba ju??? Snad mi pak trošičku poradíte ju?? tak zatíííííííííííím
Odpovědět
Profilova fotka
jani:Jasně už se těščíme na fotečky hihihihi,jj já používám tež samoopalovák garnier a je super žádné fleky
Odpovědět
jani: taky už se těším na fotečky a jsem zvědavá, jak pochodíš... jaruschk: já taky sem tam používám samoopalovák, ale jak to slízá, to je katastrofa, jsem glekatá jako dalmatin, teď uvažujeme s kolegyní z práce, že zajdeme zkusit opalovací nástřik, ale mám z toho docela obavy... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Na tom nástřiku jsem byla byal to hrůza měla jsem pocit že nemůžu dýchat a udusím se tam. Začala jsem panikařit a snažit se dýchat at neomdlím a když jsem vylezla byla jsem strašně flekatá.Drželo se to celkem dlouho což byl pro mě problém.Takhle flekatá chodit mezi lidi.Budila jsem pozornost. Tak to je má první a poslední zkušenost s nástřikem.
Odpovědět
prochazkovalibuse: takže je asi rozhodnuto, nejdu nikam. Přesně z těch fleků jsme měla strach...Děkuji.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kámoška taky byla na tom nástřiku,a vypadalo to dost nepřirozeně,já bych spíš volila normální solárko,no já mám od garnier samoopalovák a ten je dobrej ani po něm nemám fleky....jednou jsem použila Jonsona a to byl děs....No já se od dubna začnu cpát betakarotenem,ať mám nějaký základ na léto,loni jsem to jedla a byla jsem pak v létě krásně opálená,a to jsem nikde nebyla jen tady....
Odpovědět
Já začnu co nevidět chodit na solárko, ať jsem na svatbě alespoň trošku opálená, jinak jsme totiž šílená bledule...
Odpovědět
Profilova fotka
kathy81:Tak to já taky,ale betakaroten pomáhá,i když budeš chodit na solárko....já asik taky začnu
Odpovědět
Článek se načítá
jaruschk: už jsem o tom slyšela, ale zkušenosti nemám. Možná vyzkouším...
Odpovědět
holky nestříkejte se! tady to mají všechny irky,potože tady není opravdové léto a jsou akorát pro smích! nikdy nedocílíte přirozenosti!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, ohledně solárka a těhulek: co já vím- tak tato kombinace neexistuje, nevím přesně co by to mohlo udělat, ale prý by to tomu špuntovi neublížilo. jinak, na solárko se chystám taky, ne kvůli opálení, protože si myslím, že to půjjde stihnout přes léto normálně, ale kosmetička mi to doporučila na ty moje škaredky(ošpice, pidi vředíky atd), nemám jich moc, ale na svatbu by mohly být pryč všechny:-) ten betakaroten je celkem častý výrobek, já nikdy nic takového nezkoušela tak sem v tom opatrná, ale letos to možná zkusím. opalovák sem jednou zkusila a ještě velké díky, že jen na ruku. byla pak půlka žlutá a druhá hnědá...
Odpovědět
no tak já měla v plánu začít od dubna chodit na solárko,ale díky té alergii na toho streptokoka nemůžu |-| budu prý ráda když do do svatby zmizne.doktorka řekla 5 týdnu |-|
Odpovědět
já jsem se natřela samoopalovákem na ples a na fotkách jsem žlutá jako číňan a pak, jsem nemohla doprat prostěradlo, a když jsem ho sundala, tak na matraci bylo zřetelně vidět, na které půlce spím já, protože tam byl velký hnědý flek. Už to raději zkoušet nebudu.... :-D
Odpovědět
kathy: :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kathy: vidíš aspon nemůže vzniknout hádka, kdo kde bude hajat :-D říkám si, už tak měsíc, že budu chodit na to solárko, ale furt se nemůžu k tomu docpat,abych opravdu šla.
Odpovědět
luciferek: teď už se tomu taky směju, ale když jsem seděla ve vaně a hrubou houbkou drhla každý flíček, až jsem byla červená jako rajče, tak mi do smíchu moc nebylo, ale přítel se bavil skvěle i tenkrát, ale naštěstí mi pak s tím dhrnutím trošku pomohl..... :-D denber: já se taky chystám už delší dobu, ale taky se k tomu nemůžu dokopat, ale od dubna začnu na 100%...
Odpovědět
holá holá práce volá.pa
Odpovědět
Profilova fotka
denber:Čauky tady kousek od Duhy jsou ty solarka shark,taky uvažuju že tam začnu chodit než se odsud od¨stěhujem...A je pravda,že ten krém jde blbě i oblečení a hlavně třeba bílé podprdy :-o
Odpovědět
Profilova fotka
jarusko, přesně tam uvažuji i já. kámoška tam chodí, nebo chodila a neříkala nic špatného, tak to chci zkusit:-) dem spolu:-) já totiž nikdy nebyla, tak se trošku bojím.........ale snad se to zvládne
Odpovědět
ahojki tak o nástřiku jsem slyšela jen samé negativa a o garnier pozitiva, já zajdu asi mesíc před svatbou na solarko.
Odpovědět
Profilova fotka
denber:Klidně já nemám problém,my jsme měli solárko v práci,tak to jsem využila hlavně v zimě jsem se tam chodila ohřát hihihihih
Odpovědět
taky z toho samoopalováku mám strach abych nebyla žlutá,tak volím radeji to solárko.jen musím najít které je nejblíže a taky nejdéle otevřené,s tím dítetem vse musím plánovat at mám hlídání
Odpovědět
Holky, tak já dnes byla v Bosorce :-) No vřele doporučuji...paní je velice milá... To nalíčení stálo stovku. Přišla akorát na čas, takže nemá cenu chodit dříve jako já ]-( ale to je samozřejmě moje chyba... Tak jsem zvědavá jak pořídíte Vy...Kdy tam kdo je? Jinak v tom baráku celkem psycho...jsme tam stále přede dveřma a čekala a šli tam 3 Romové. V první chvíli jsme měla děsný strach-cizí barák, není kam utéct a já v koutě :-D No nic, tak jsem je pozdravila a usmála se :-D :-D pozdravili, usmáli se a šli dál, se mi taaaak ulevilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj, já jdu do Bosorky na konci března. máme to spojené s návštěvou mamka s ANičkou jsou dávné kamarádky. takže se po delší době uvidí, pochlubím se synem a spojíme tak příjemné s užitečným :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kami:Juwa,a to je v nějakým baráku kde jako bydlí lidi?Já tam jdu 13.7 až...tak do té doby musím zhjistit cestu,jelikož se v Ově moc nevyznám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jestlii se můžu zeptat: bosorka je kdo/co, případně kde :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?