Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
mě do toho nikdo nekefrá,mamka ta sice ze začátku,jak jsem furt básnila,jen kývala hlavou,pak mi jednou řekla,že to moc žeru :-) (to byl tak listopad),ale včil,to už chodíme pomalu vše kupovat spolu (kromě věcí,co koupím na netu). A sama říká,radši,že pomalu začnem,až toho nemáme naráz moc....Jinak je úplně hotová a nadšená,co to dneska všechno je (výzdoba,fotky,oznamka a prostě všechno) :-D . Furt říká,jojo to za nás nebylo. Jo,to jak jsem ji ukazovala jaké jsem objednala ubrousky,tak říká je ty jsou fajné,to my jsme přišli do restaurace a na stolech leželi klasické obyč.bíle ubrousky. No to muselo být fakt úchvatné,děkuji za dnešní dobu :-N . jo a co se týče tchýně,tak ta se nestará vůbec. Spíš mě to i mrzí. Byla jsem na šatech a ani se nezeptala jaké budou,boty jsem ji též ukazovala,myslela jsem že něco řekne,no a ona jen jo fajné,a taký podpadek?Prý v tom bych neuměla chodit,no a to bylo vše....spíš jak jsme u ní,tak sama furt kefrám (bo se sama nezeptá), no a poslouchá a jen vše odkyvuje.....Takže mám být ráda nebo nemám........?????? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani:Tož otázka hehhehe,každopádně co bych já dala za taku tchýňu,které by to bylo u pr.....de....le :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jarus: no asi jo,jsem v klidku. Tchyna je celkem fajn,ale mama je mama,a jsem ráda,že mi mamka tak pomáhá.... fakt
Odpovědět
Profilova fotka
jani:Jj moje máti tež vpoho,do ničeho neryje a dělá to co chci,takže super....
Odpovědět
Profilova fotka
jdu do hajan.... mějte se........ :-o
Odpovědět
Dobré ránko, tak u nás je to v pohodě, obě mamky pomáhají, ale vždy přistoupí na to co chceme my....Naštěstí se nesnaží prosadit svůj názor nebo styl....Někdy sice podotknou něco, ale je to jen malá připomínka....Jsem ráda, že to je tak, jsem totiž celkem tvrdohlavá a nenechám si do ničeho kecat a to už obě ví.... Denber: psala jsi, že výzdobu musí odsouhlasit i druhý pár, vy budete mít dvojitou svatbu? Co se týče výzdoby, tak si necháme udělat jen kytky a zbytek bude na nás....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko,venku to vypadá na jaro,ale je pěkná kosa,jsem si dneska právě objednala závoj,tak jsem zvědavá,chtěla jsem strašně dlouhý až na zhem,ale nakonec jsem zvolila délku 80cm s kamínky
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko :-) jarus: kde jsi objednavala zavoj??? ja si chci nechat udelat, ale nevim kde, jestli pres internet, nebo v nejakym salonu...
Odpovědět
jarusch: prosím jen to s tím počasím nezakřikni, včera ráno jsem byla stejně nadšená sluníčkem jako ty, a v 14 hod začalo sněžit, hrůza.... Já budu mít závoj půjčený, takže mám o starost méně...
Odpovědět
Profilova fotka
maja:Já přes net svatba-e-skop,ale taky pěkné dělá ewulia,ale zdá se mi to u ní celkem drahé,v salonech to mají taky předražené kathy:No včera to byl děs,mě to málem odfuklo i s autem hihihi jakej byl větr,jn v tom salonu ze kterého mám šaty,to jen prodávají,ale korunku budu mít půjčenou od kamrádky
Odpovědět
jarush: já mám závoj po pas,protože se mi šaty od pasu rozšiřují a tak to dělá pěknou siluetu.taky jsem původně chtěla s kamínky,ale pak jsem se rozhodla,pro lrmování.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, u nás bude dvojtá svatba, bude s náma mít i daviho ségra. tak se všechno konzultuje, ale nejsou nějací ........ tak to celkem jde:-) no, ten včerejšek.........kočár byl málem dvakrát na boku :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lluci:Co to je Irmování?
Odpovědět
Profilova fotka
denber:Jsem slyšela,že dvojtá svatba prej přináší smůlu,nejsem pověrčivá tak nevím co je na tom pravdy,vy jste chtěli dvojtou?
Odpovědět
Ahoj holky, tak konečně se nám podařilo sehnat pekárnu, kde pečou malé koláčky, je to v Šilheřovicích. Jinak dort si objednáme v cukrárně v Ludgeřovicích a koláče do výslužek máme z Aknelu. Takže to vše máme ve 3 prodejnách... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ange:Tak konečně jsi našla pekárnu,to gratuluji,my myslím nebudem mít uplně ty prťavé koláčky,ale zatím neřeším až koncem května se začnu starat pomalu
Odpovědět
Profilova fotka
jarus nevím, prostě jednou padla ta myšlenka a všem se too zalíbilo. myslím, že jich moc není. a nebude to ani tou pověrou, ale málokteré nevěstě to nevadí.nebo není prostě možnost to tak mít. máme v rodině seestřenici a dělali sme si srandu, že svatba bude trojtá ,ale s ní by to nešlo. je taková že chce být jediná atd. až extrémně moc. a já ani druhá nevěsta nejsme rády středem pozornosti(takové té moc velké) atakhle se to rozdělí
Odpovědět
jaruschk: no to máme do restaurace a domů na stůl, jinak do výslužek dáváme ty velké a výborné z Aknelu... :-) Jojo, Ty máš na srpen ještě čas, říká se tak dva měsíce předem objednat.
Odpovědět
Profilova fotka
ange:Dík to jsem nevěděla,že tak ty 2měsíce,my bychom chtěli koláčky z Porubské pekárny,tak snad budou mít čas,mamka tam kdysy pracovala,tak by to mělo být vpoho...jinak cukroví nám upeče mamčina kamarádka z práce peče na svatby atd. denber:tak to já taky zrovna nemám ráda,být středem pozornosti,ale buzde to můj den a já se nerada dělím heheheheh,ale pokud jste tak domluvení,tak to může být sranda,já si akorát nedokážu představit,že bych měla svatbu s mou sestrou,ještě že už je vdaná ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
jaruch: to byl překlep :-N lemováním
Odpovědět
Profilova fotka
jeee holky, u nas taky padl navrh na dvojitou svatbu...ale nakonec se segra vdava 3.7. a ja 25.7. :-D a to proto, ze ona je tak prubojna, ze ja bych skoncila nekde v koutku a nikdo po mne ani nevzdechl, takhle mam jistotu, ze budu hvezdou dne... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maji tak to budete mít finančně náročné.A nebude to tak trochu zvláštní vidět ty stejné lidi podruhé v měsíci? Ségra již bude machrovat jako zkušená ženuška.Tak to si užiješ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
libusko, my je uvidime 3x, mesic po me se vdava dcera tatkovy pritelkyne :-D :-D :-D :-D :-D a vlastne predtim je uvidime jeste jednou, protoze tchan slavi narozky... :-) a ja mam nasi aj privdanou rodinu rada :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak to je v klidu to budete mít na co vzpomínat. To bude aspon sranda takže celkem zajímavý rok. Ségra je jak stará?
Odpovědět
Profilova fotka
lluci:Jj pak mi to došlo,že to asi bude lemvání hehehhe
Odpovědět
Profilova fotka
libusko, o necely dva roky starsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super to máte k sobě hodně blízko.Je to lepší než moc velké věkové rozdíly.
Odpovědět
Profilova fotka
libi:Já mám o 10měsíců mladší sestru a nikdy jsme k sobě blízko neměly
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mám mladší segru a starš.bráchu,a se segrou máme perfekní vztah (roč.1987), no a s bráchou taky celkém v klidu....Segra mi jde na svatbě za svědka,chodí se mnou na šaty.....Takže v poho........
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?