Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
luciferek Ahoj tak to vypada na dalsi krasny den co!Ja mam pristup na strechu z unikovych dveri,ktere mam hned vedle svych!Az je mi lito jit doprace jak je krasne :-) Uz mas nejakou definitivni predstavu jak budes mit na svatbe vlasy?Ja stale vaham mezi vlnityma polovlnityma.....
Odpovědět
No teda holky, vy jste se rozjely. Nestíhám číst :-), ale koukám, že nemaminy jsou momentálně trošku mimo téma.... :-D :-D Ale dočetla jsem se tady něco o společné akci? To by bylo fajn.... maja: tak to jsi mladičká maminka a ještě studentka k tomu, to musí být docela makačka....A co teda studuješ? jana: taky jsem byla zkoušet šaty v Daji v OV a paní byla moc příjemná a ochotná, žádný problém.... My jsme se teď s přípravama nějak zasekli, ale zase budeme muset pokračovat, abychom to všechno stihli, musíme si vybrat šperky, boty, výzdobu, dodělat oznamko....Je toho ještě spoustu....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Tak my mám prstýnky ze zlatnictví Ovádek v Bohumíně. Máje je ze žlutého zlata a stály nás 1925 Kč. Měli jsme i svoje zlato, tak jsme platili jen za práci. Holky, mám dotaz - nevíte některá, kde v Ostravě nebo okolí pečou malé svatební koláče? Nemůžu nějak nikde sehnat...i Aknel peče jen velké.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, kdyby byl nějaká ten srazík tak by to bylo super. jinak angellinna: v martinovské pekárně pečou celkem malé a myslím, že i dobré. musíš zkusit. jinak náhodou, nevíte, kde by mohla v ostravě nebo jejim okolí hhostina pro 70lidí??
Odpovědět
marci: my jsme byli v tom Zlatém slonovi v Lase a fakt super, už máme objednáno :-)...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marci: ty naše stály 6.500kč a můžeš to různě zkombinovat jak ty chceš. my máme bílé se žlutým zlatem a já mám navíc jeste kamínky. nevím kolik doplatíme,nebot jsme meli vlastní zlato
Odpovědět
Profilova fotka
denber: v OV a okolí hostina pro 70 lidí,víš jsem z Opavy,a taky jsme sháněli restaur.pro 70 lidí a byl to celkém problém.Nakonec to máme v Oldřišově u OP (asi 10-12 km od OP),a je to tam krásné.Ale to by jste měli asi přece jenom z ruky.Ale chtěla bych ti doporučit,jedna známá tam měla před 2 roky svatbu,a nebylo to tam špatné.Pro nás Opavaky je to určitě dál,než pro lidi z OV. Ona je z OP a manžela má z OV,tak to udělali tak napůl cesty,až to ma každý stejný kus domů :-) . Je to u Hlučína,Ludgeřovice a část Vrablovec (je to sál u fotb.hřiště). Tak to zkus,sama uvidíš. Jinak mi jsme si vyhledli prstýnky ve zlatnictví zn.Primos,ještě je nemáme koupené (myslím,že máme ještě čas),ale byli jsme se juknout,a tam se nám fakt celkem líbili.... kathy: díky, do daje do Ov nejspíš pojedem příští středu,ale holky normálně,po tom včerejším incidentu v OP salonu,mě ráno od nich přišla SMS,že se mám stavit,že dorazila prý nová kolekce šatů,že tak najednou ]-( . Ale nebudu jak malá holka,asi jsme včera neměli ja a ani ta prodávajíci prostě svůj den,tak se tam skočím mrknout :-N , ale ty své co mám vyhlídnuté a zaplacené,tak tu mou velikost mají jen v te OV,takže tam chci jet za každou cenu,tak uvidíme. Nechám se vyfotit a pak hodím Foto :-)
Odpovědět
marciček : my máme z hrabůvky,ze zlaté venuše.jsou dělané na přání.můj je 4mm a přátelův 6mm cena celkem 7500kč byly hotové za 3 týdny ;-) finfrle: já chci vlasy rozpuštěné a zvlněné.
Odpovědět
jana: tak to je super, určitě tam běž, třeba budou mít nějaké ještě hezčí... :-D
Odpovědět
Holky jak tak koukám,tak už máte všechny všechno dořešené - my jsme taky konečně vybrali prsteny, takže na žádnou výstavu už nejedu - celkem jsem i ráda, bo už mám z toho hlavu v pejru. Teď si lámu hlavu s kytkou, nechci bílou, bo bych fakticky vypadala jak bílá paní, ale ten můj zas nechce červené růže.Tak nevím.Doporučte mi něco.Růže se mi zdají obyčejné a kaly se mi moc nelíbí.Aso tp vyhrajou karafiáty :-D - jen nevím jestli to kvítečko jetě existuje :-D
Odpovědět
Článek se načítá
zaploska: Tak karafiaty u mě ani náhodou, připadne mi to jako hřbitovní kvítí...Já bych chtěla růže s tulipány, ale v červnu prý bude s tulipány problém, budou se muset objednat...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dočíst vaši konverzaci za včerejšek byl málem nadlickej úkol. Chtěla jsem se zeptat ta akce nevěsta v atomu bude prosím kdy? Dneska jsem byla zaplatit prstýnky,takže už nám chybí zaplatit dort,sele,bečky piva,fotografa a kadeřnici jinak už budeme mít všechno. Jo jinak majatob není zas tak mladá je 87roč. já 86roč. a nemám v tom problém raději si děti pořídím ted než to pořád oddalovat a pak už to třeba nepůjde.
Odpovědět
kathy: já budu mít tulipány i na stůl akorát maminkám budeme dávát růže. No problém to byl.V Praze bez problému,ale květninářství v Ostravě ,kde jsou schopni objednat tulipány je hodně málo.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
akce atom bude 28-29.3, prý to má být dost dobré, kámoška chodí na tosamé akorát v brně. luci, tak co já se ptala tak ti to objednají skoro všude, akorát to chtějí vědět 2týdny apod. dopředu. u nás se ohledně kytek zvažují růže, orchideje, možná i lilie, mi se tulipány líbí, ale na svatbu je mít nemusím. ohledně prstýnku, sme si v podstatě vybrali na výstavě, kombinace bílého a žlutého zlata, na mojem jeden kamínnek a dělení je taková vlnovka uprostřed. ještě uvidíme v atomu, má tam těch zlatnictví být sakra moc, tak uvidíme co na tom bude pravdy
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak to máte s výzdobou auta???? Mašle atd.si budete dělat samy a třeba jen kytici si necháte udělat v květinářství??? No já se byla ptát u nás ve květ.jak to dělají,no a že prý vše dělají oni...Vyděla jsem i plno fotek,takže si určitě s tama vyberu,jsou šikovní. Ale vím,že tady na beremese,se často píše,že si výzdobu hodně nevěst bude dělat samo........ Myslíte si že cenově ta vlastní výroba vyjde levněji??? I když ty věci se stejně na to musí koupoit ne?? Asi to nechám být,at mi to udělají oni. Aspon budu mít,zas o starost mín ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani: třeba jedna firma nám nabídla, že udělá kytku pro nevěsty, mamky, výzdobu na stůl, auta, (ted mi vypadl název)-ta ozdoba do saka ženicha- a udělají to všechno stejné. tak to bych volila asi já, ale uvidííme, musíme to ještě probrat, zda s tím bude souhlasit i druhý pár.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky hlásím se po náročném dni,dneska mi přošla poprsenka pod šaty,je cice trošek větší,ale to nějak docpu heheheh,koukám že hodně z Vás chválí toho Zlatého slona,takže asi zajdem juknout,já bych chtěla z bílého zlata,jelikož na žluté má allergii,a přítel zas nosí jen žluté,tak jsem zvědavá jestli nám udělají jeden bílej a jeden žlutej,já bych taky chtěla ještě s kamínky,sice to asi nebudem nosit,jen jak někam půjdem,ale i tak... Co se týče kytek tak se stále nemůžu rozhodnout,miluju tulipány,ale v srpnu by to byl asik problém heheh,takže tedkom zvažuji jeslti budou lepší žluté růže či kaly,hlavně to musí být žluté:-)heheehh Tak my budem mít asi taky okolo 60-70lidí,s čímž jsme ze začátku nepočítali,ale co se dá dělat no.... Za 3 dny by mi měla přijít kniha hostů,tak jsem zvědavá,pak sem hodím foto:-) Já bych chtěla na auto kytku,ty panenky se mi moc nelíbí,akorát nevím jeslti to tam vydrží když pojedem dlouho autem
Odpovědět
Profilova fotka
jarus: s tou podprsenkou na tom asi budeme hodně podobně :-D :-D :-D :-D ,sice jsem si ji neobjednala,ale koupím si ji přímo v salonu (totiž co nezkusím,tak to nekoupím),no a doufám,že dělají podprdy,pro také borasky jako jsem já :-N :-N :-N . Jinak co se týče držení kytice na autě,znám jeden případ,kdy jim to odletělo,ale to měli zrovna obrovský hic na svatbu,tak jeswtli to mělo vliv????? :-) a nejdůležitější prý je nemít vůbec navoskované auto,to pak prý právě vůbec nedrží......
Odpovědět
Profilova fotka
Jani:Tak u mě je to poprvé co jsem si spodní prádlo,objednala z netu,jelikož mám celkem velké prsa,tak to musím vždycky zkusit,ale na netu právě měli v mé velikosti,a bez ramínek,což by tady v obchodě a nebo salonu stálo tak 2x víc myslínm,přišla mě na 500kč
Odpovědět
Jarus, tak ted sjem se pobavila, kdyz jsem nakoukla do diskuze-maminka to prehani...Ty jsi napsala jestli se muzes pridat a pak uz nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kami:Jj,jsem na to uplně zapoměla,mám vždy otevřený tak 4okna ato mi uplně vypadlo z hlavy,každopádně jsem tam chtěla nadávat né na mou mamku,ale o5 na tchýni hehhehe:-)Ale pak mi to nějak vypadlo hihihi,stejně bych se akorát nervla,jelikož mě sere,jak do všecho jebe,to´t vše.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo rady starších zkušenějších.Já všechny posílám slušně do .... že je to má svatba a já si ji zorganizuji jak chci sama.
Odpovědět
jarus: Já se jen pobavila, jak jsi vstoupila do diskuze s tím, zda e můžeš přidat (když se může přidat každý :-D ) a pak kde nic tu nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
libi:Jn,ale ju poslat do patřičných mezí nemůžu,kdby to byli naši tak je pošlu z klidem,naštěstí nejsou žádní prudiči,a respektují moje přání,což se o tchýnici říct nedá,mě řekla,že ona měla škaredou svatbu,tak svýmu synovi ji udělá prý bombovou,jsem ji málem vyklopila v zátáčce jak mi to řekla,(seděla zrovna vedle mě v autě) Ale na hlavu si s.át nenechám,zařizuju sio svoje,a pokud ona taky něco zařiuje a nevadí ji že hází prachy oknem,tak je to její problém... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky měla má budoucí tchýně podobné proslovy a když jsem ji navrhla že ji teda dám účty k zaplacení když chce taky něco zařizovat tak už nechtěla.Od té doby klid tak nevím zda to není klid před bouří.
Odpovědět
Profilova fotka
libi:Myslím,že ta největší bouře příjde hehheheh,teda u nás určitě....sní se raději o svatbě už vůbec nebavím,jak jsem ji řekla,že už mám šaty,tak se ani nezeptala jaké,jen řekla "Jóóóˇ?!si asi myslela,že půjde semnou jak si je půjdu vybírat :-) :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?