Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
holky dobře se sváma píše,ale taky se na chvílku odpojím,až se zase chvílku můžu věnovat tomu mému prckovi..... když tak písnu ještě večer.....ale jsem úchyl na ordinaci :-D ,a můj nastavající ji nemůže ani vystát,takže nevím jestli se vůbec k nooteboku dostanu-ten bude hrát karty a kritizovat až do 21:15 seriál.... hahahahahahahaha :-D Mějte se zatím
Odpovědět
tak já křtěná jsem a Martin není.Naše mimčokřtít nebudeme. Když bude jednou chtít,tak bude moct pokřtít samo až z toho bude mít rozum.nikdy není pozdě ;-)
Odpovědět
Ahoj Jsem se tu dlouho neozvala :-S Tak dnes mi konecne prisli oznameni a jsou krasne! Uz mi zbyva jen tyden a letime do Ov....sama jsem zvedava,jak se to tam zmenilo....v centru jsem nebyla nekolik let .... Vcera mi zmenili na matrice datum na podepsani vsech papiru a tak mi to pekne zkomplikovali :-( no ale co nadelam to je nejdulezitejsi ne! Uz se tesim na zarizovani a taky se zajdu mrknout do Atomu jen tak proradost :-)
Odpovědět
ahoj holky, tak ja dneska mela veleuspesny den! byla jsem si znovu vyzkouset saty a dokoupit pradlo a boty a jsem nadsena, hlavne ze tech boticek, jsou proste bozi. pradlo taky super a jeste mam kyticky do vlasu a vyzkousela jsem k satum svou bizu a jako celek fakt hezke. nakonec jsem jeste zenichovi koupila kosili a kravatu. vsechno dam do albicka. jani, ja mam prave vsechny tyhle veci ze salonu DAJA v Ove a co se tyce toho opavskeho, tak o tom jsem tady cetla jen same hruzy. nedivim se, ze jsi z toho nestastna. ostravska pobocka je bajecna a pani uzasne a ochotne :-) ;-)
Odpovědět
lenajs to jsem rada i za tebe!Snad budu mit taky stesti a vse klapne!Takze salon Daja je ok??
Odpovědět
oni maji vic pobocek, ja mluvim o tom naproti imperialu, fakt doporucuju :-) ;-)
Odpovědět
Ok tam jsem volala vcera jestli se potrebuji objednat a pani byla ok a i saticky mas od nich?A mohlo se tam fotit?A jake ceny hihi kupa dotazu co
Odpovědět
finfrle: a kde jsou fotky oznámek? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
lluci:Aha,já mylsela,že těch škol na tento obor je více,ale třeba jsou i nějaké kurzy zaměřeny na to co by tě zajímalo,ale jako koníček je to určo dobrý,i jako přivýdělekmjá jsem fotograf amatér,nerada se fotím ale rada fotím,nejsem totiž zrovna fotogenický tip heheh :-) Jani:Tak romantické to určitě je,to máš pravdu,ale já budu tak nervozní že budu ráda jak řeknu "ANO"
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs: moc děkuju,do OV 100% zajedu,snad mi to vyjde už příští týden.Dneska jak jsem přijela nasupená z ztoho opavského,tak jsem tam hned volala,a byla paní opravdu ochotná.Tak uvidíme....
Odpovědět
Profilova fotka
jarus: no právě,toho se strašně bojím,že tam budu mluvit ten slyb :-N ,ja jsem strašný nervák v tomdle,se mi rozklepou kolena a budu v knedli :-D :-D :-D . ...
Odpovědět
jarusch: asi jsi mně nepochopila.Já kurz nepotřebuji. chtěla jsem vysokou,ale pan profesor na Slezské uznává jenom krajinky a nerozumí moderní fotografii a tak bych se tam asi ani nedostala,protože já krajiny nerada. Mám specializaci na akty , dokumentární fotografii a portrét. To mně totiž baví. Na FAMU můžeš dělat cokoli,ale musíš v tom být dobrá,no a šance se tam dostat je jako vyhrát sportku,takže jsem se vzala a odjela do Irska :-D :-D :-D Rozhodla se žít normální život. ;-) Mým snem bylo jet fotit do války a nebo do Afriky na zviřátka. Pak jsem se zamilovala a rozhodla se že teda přejdu na ty akty.Ale nybyly peníze na vybavení a tak jsem jela do Irska a tady se všechno změnilo.
Odpovědět
Článek se načítá
finf, saty a vse ostatni ma od nich, akorat bizu jsem kupovala jinde jeste driv, nez jsem vubec mela saty, protoze jsem ulitla na cervenou :-) fotit se mohlo az po zaplaceni zalohy, jako ve vetsine salonu. pani superochotne a objednavat jsem se nemusela. :-) ;-) cena satu se pohybuje kolem desitky mezi 8-12 tisic, zalezi jake a z jake kolekce.
Odpovědět
luciferek :-N dodam po dovci ja je videla jen formou mms prisli k nasim ale mam tu korekturu a je bajo :-N ;-) neboj vse do albicka dodam!A jak je?Jak jsi si uzila Patrika?
Odpovědět
lenajs To jde no rozhodne se na zkouseni satu tesim ale i desim :-N to jeste bude Rozhodne se na vse tesim a hlavne na zmenu jen me stve,jak mate zle pocasi,kdyz tu konecne zacalo jaro!No ale s tim nic nenadelam.
Odpovědět
Profilova fotka
rolnicek: děkuju za mail,obleček pro prcka moc pěkný,ale asi zůstanem u toho půjčeného....přece jenom bude to mít na sobě jen jednou a co pak stím,to bych pak musela asi zase prodat dál...Ale děkuju za ochtu ;-)
Odpovědět
finfrle: ještě teťkom tu je kraval ]-( a co teprve ve 2 ráno až zavřou hospody 8-( to bude!. Ale počasí super x-) konečně sluníčko,no ale za 2 dny má být zase hnusně |-|
Odpovědět
Profilova fotka
lluci:Tak jsi to měla aspoŇ zkusit třeba by ti to vyšlo,nikdy není pozdě.do války fůj,můj bratránek je voják z povolání dělá u jednotky "KáFor" nebo jak se to píše a viděla jsem pár fotrek z těch zení zužovaných válkou a hrůza,v unoru bylo ve fankultce v tom vestibulu jak se jde do nemo vystaveny fotky,taky z nějaké země asi afrika,děti,prostě hrůza ale zajímavé.... Tak tě potkalo aspoň štěstí,v příteli,já jsem měla možnost jet pacovat do Schweizu,jak sem se seznámila s přítelem,ale nejela jsem,kdybych jela tak spolu nejsme nemáme dítě a neplánujem svatbu....
Odpovědět
finfrle: měli jste taky průvody?
Odpovědět
jarusch: no můj ex přítel je voják z povolání. byl v Iráku. Vím že je to hrozné,ale moc mych to chtěla fotit. Ukázat lidem,co se tam vlastně oddehráva.No ale to není možné,pokud chci rodinu |-| Navíc jsem žena a ta se tam jen tak nedostane |-|
Odpovědět
lucifer JJ Pruvody jsou tu snad vsude okolo ale tetos u nas ve meste nebyl protoze hlavni organizatorce umrel syn. Letos jsem travila Patriky na strese a sadila kyticky ....a premyslela nad dekoraci na svatbu hihi Ja bydlim hned u hospody mi povidej jaky tu bude kraval!Snad to zaspim :-) ale bylo dnes uzasne azuro uzasne!
Odpovědět
finfrle: no já bydlím na High street,tak si to dovedeš představit |-| Já dneska na střeše věšela prádlo :-D Tady zase v něděli vytáhli mrtvolu z řeky. No jo soboty jsou tu husté. chlastaj a pak se topí! mminulý rok vytáhly taky jednu ale to bylo 18.3 po st.patrick No tak uvidíme co zítra ;-) Kdy se sejdeme v tom woterfordu? Asi až se vrátíš z čech ne? Zajdeme si na obídek do té slovenské restaurace.
Odpovědět
Profilova fotka
lluci:Jn hold ženský jsou v některým věcech stále diskriminovány....ale snad ti to jednou výjde všechno,já jsem asik málo cílevědomá,vždy se nadchnu pro něco,ale v zápětí se na to vyseru,když mi to nejde hned.... :-| Jani:Mi povídej,já kdybych měla říkat ten slib,tak zkolabuju ještě v autě,hold asik nejsem takový exhibicionista hihihi,budu ráda,jak to bude zamnou.... :-)
Odpovědět
jarusch: tak nějak jsem s tím smířená.tetkom je pro mně duležité abychom měli rodinku a příjemný život.Hold nejde mít všechno.
Odpovědět
lucifer To se uvidi po dovci :-) Jak koukam taky mas strechu je to fajn ne! ;-)
Odpovědět
finfrle: jo jo střecha je. máme ji jako terasu je tam přístup z naší ložnice.vylezu z okna a jsem na střeše.
Odpovědět
Profilova fotka
nestiham docitat :-D teprve pred chvilkou jsme prisli z koncertu...super, akorat Tobika to moc nebavilo...jeste, ze se objevila teta, co umi krasne zpivat a hrala si s nim ve foyer :-D :-D :-D
Odpovědět
maja: a kde jste byli?
Odpovědět
Profilova fotka
luci: na konzerve mely absolvak moje spoluzacky :-)
Odpovědět
maja: aha. ty jsi ještě nenapsala jaký ten obor děláš.Hraješ na něco,nebo divadlo?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?