Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
ani nemluv, je to psycho, i zehleni:) holky, mate zkusenisti z ebay??
Odpovědět
kami: koukni ke mně do alba :-D :-D myslím,že tam je všechno z ebay.Jediné co mám z čech,tak jsou prstýnky a polštářek od prstýnky :-D A fontánka na drink a paír na oznámka jsou z Irska zbytek ebay ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kami, ja mam z ebaye objednany saty, ale zatim nevim...jeste neprisly :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo a me sedi taky vic to brusleni, kolo, turistika...vsechno jde aj s miminem v kocarku...ale potapeni asi neee, to je fakt... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maja: :-) :-) :-) :-) kolik je malímu?Ty taky studuješ co?
Odpovědět
Profilova fotka
jaru, bude mu v dubnu rok, no a studentka su :-D dodelavam stredni a zaroven su ve druhaku na vysce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maja:Tak to je o měsíc mladší jak moje,to jde dodělávat stední a být zároveň na výšce?Co studuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
jaru, jj jde, ja su na konzerve, takze po 4 letech matura (a prihlaska na VS) a pak 2 roky absolutorium :-D hele, napadlo me, nechcete se nekdy sejit a zajit treba do ZOO, nebo tak? to plati i pro nematky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maja:Jo aha,takže umělkyně hihihi,kliďo u mě není problém,já láda zvířata
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo taky bez dětí někam zapařit :-D :-D :-D
Odpovědět
maja: já bych šla,ale jsem tady |-| když tak na konci léta (září,říjen)to už třeba pujdu s bříškem x-)
Odpovědět
maja: a jaký obor? já jsem fotografka. Tady pracuji jako asistent manažera v restauraci,ale vystudovala jsem fotografii.Výšku ne,protože jediná,která by mně bavila je FAMU a to bylo nerealne.
Odpovědět
Článek se načítá
jani: s těma šatama to nechápu o co jako těm prodavačkám šlo, je to děs jak se některé chovají, zavolala bych si vedoucího. já jsem v OV neměla žádný problém,,,už ani nevím jak ty moje šaty vypadají. My máme taky hypotéku na 30let-ale žijeme v bytě 2+1, je to hrozné,dnes to snad ani bez hyp nejde.
Odpovědět
Profilova fotka
maja: tak to tě obdivuju,prcka do toho, k tomu ty školy-jseš dobrá :-) jaru: koukla jsem ti do alba-hezké,tak že jste se rozhodli pro Hradec,kámoška tam měla obřad a bylo to krásné.Určo se budete fotit na zámku že??
Odpovědět
Profilova fotka
lluci:fotografka,to jsem vždycky chtěla dělat,ještě na slezské universitě v Opavě mužeš studovat fotografii,a nebo potom Brno ITF ale stojí to celkem dost peněz v tom Brně
Odpovědět
vidím,že tu řešíte i věk, tak mne je letos v prosinci 30 :-D . Maja. - jůůů ty jsi mladoučká
Odpovědět
Profilova fotka
jana:No my spíš chceme fotky z toho parku,je ironie že tam sice máme obřad,ale ani jeden jsme tam v životě nebyli hehehe,ale doporučila mi to moje spolužačka,která se tam vdávala tuším loni a nebo vlastně předloni,taky jsem ti jukala do albíka,malej je roztomilý,já bych taky brala klučinu
Odpovědět
Profilova fotka
Jani:Ty to máš v kostele co?Ty jsi věřící a nebo přítel?Od přítele máti chtěla taky ať máme svatbu v kostele,ale já budu ráda,jak za 10min bude konec a budem to mí za sebou v kostele to trvá mnhem dýl ne?A ještě se předtím musí chodit k tomu oddávajícmu na ty ohlášky nebo jak se to jmenuje,
Odpovědět
no my máme taky hypotéku,ale jenom na 10 let. ještě nám chybí 8 a je to za námi. :-) Ale ty splátky jsou šílené.Doufám,že na to bude i po návratu domů,když tak si můžeme hypotéku prodloužit a tím snížit splátku,ale my spíše chceme tu hypotéku částečně doplatit po dvou letech a tím se splátka sníží. Máme totiž fixaci na 2 roky a to bude letos v září.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, konečně někdo v mém věku.už jsem tu ani nechtěla psát :). mě bude v září 30.
Odpovědět
Profilova fotka
jaruschk: no ta kámoška měla svatbu 18.srpna před 2 roky,a měla perfekní počasí,takže ji to vyšlo a fotky měla krásnééé.....takže si myslím,že jste udělali dobře.Ale asi si hodně zajedete ni?? Jinak tvoje malá je taky krásná,no a chlapečka si udělate jako to druhé dítě.... Jinak já chtěla taky kluka,druhé bych asi chtěla holčičku,at máme páreček,ale to člověk neovlivní,že?? :-D Ale když budou dva kluci,zlobit s nebudu (mají to vživotě lehčí) ale at je to co je to hlavbě at je to zdravééééé....Vím o čem mluvím,loni jsme trajdali po nemocnicích (malý byl na operaci s hlavičkou ve fakultce v OV),je to to nejhorší co může matka zažít.Ale hlavně že je v pořádku,ale v dubnu jedem do OV na kontrolu,a ještě nás nemocnice čeká,tak uvidíme kdy,počítám,že opět přes léto :-| . Ale už se těším až to bude za náma......
Odpovědět
Profilova fotka
jaruschk: věřící tak to říct nemůžu,ale v kostele je to hezčí a romantičtější, trva to asi 30 min (podotýkám,že to máme bez mše),se mši to právě mívají věřící,co mají i svaté přijímaní (a to trva snad i vic než hodinu,nevím).Fakt budeme mít jen obřad,líbí se mi že slyb budeme říkat my samy.......
Odpovědět
jarush: na na slezskou jsem nechtěla.ta je jednosměrně založená a to se mi nelíbí. No ale dneska vím,že mně to živit nebude. fotím jen tak pro radost a na přivídělek. doma jsem fotila hlavně děti,svatby a akty. Nevím jak to bude až se vrátíme.
Odpovědět
Profilova fotka
jani:Tak to moje kámoška se taky vdávala pře těmi 2 lety,taky je z okresu Opava neznáš Lucka Vanková-Kubíčková,no nic..Jj je to asik 30-40minut autem ode mě z domu.My byli v nemo ve fnsP letos koncem ledna.začátkem unora,malá měla zánět ledvin,týden na infuzích,já jsem psychicky na dně,zkus udržet 11 měsíční děcko ležet,nemožné,v červnu jdem na sono ledvinek,jj my máme prokletí v rodině rodí se samé holky heheh už 30let žádný kluk,tak snad se to zlomí naproduhé,jak to je s tím kostelem,sorry,že se opakuju
Odpovědět
Profilova fotka
jarus: no jak kde,a jaký je kde farář,ale u ná v Komárově je asi nejsolidnější....Až v červnu se dozvíme,jestli budem muset chodit na to ponaučení.....Ale je to vklidu,zase e to tam tak nežere.Nemám z toho obavy....Je to jediný farář v OPavě,který nám bez problému a bez keců pokřtil malého (pokřtení jsme všichni)-neznamená to ale,že jsme nějak mooooc pobožní :-) .....
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k: dneska mi poslala jedna paní fotky obleku na 2 leté dítko, nám se nehodí, protože potřebuji něco světlého, tak jestli bys chtěla přeposlat email, tak mi ho písni. je to solidní prodávající, už jsem od ní něco kupovala. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani:Jo tak tak to jo,podle keců od tchýně co mi o tom kecala,se mi ježili chlupy tak jsme řekla,že raději normal uřední sňatek či jak se to nazývá :-) Tak my malou nenechali pokřtít,sice přítel je křtěný ale já né,ani jsem nechtěla...jak bude chtít se nechap pokřtít tak ať se nechá hehheh
Odpovědět
Profilova fotka
rolnicek: děkuju,poslala jsem ti do Ip svůk mail....jsi hodná děkuju,juknu na to.......Ale zrovna dneska jsem se domluvila v půjčovně , (jiný sv.salon :-) )- no a mají tam jeden obleček,č92, za půjčovné 500,--Tak ještě nevím....Ale klidně mi zašly to foto..... díky
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já se loučím,kdyžtak později papapa
Odpovědět
Profilova fotka
jaru:máš recht,když bude malá chtít,tak se pokřtí......U nás je křest normální,neznám nikoho kdo by své dítko nepokřtil,ale je to od každého věc,nejde zas o nic tak mimořádného....že.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?