Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
jana:jen tvrdě na ně, však salony jsou taky pro nás, ne....Můžu se zeptat, jak se jmenuje ten salon? Holky a vy co pracujete, co děláte, že vás ta práce tak baví? Mě teda taky baví, ale na miminko už se taky těším.... Bydlet v 1+1 jsme si taky vyzkoušeli, když jsme začali stavět, tak jsme prodali náš byt, abychom měli něco do začátku a šli do 1+1 po dědovi a musím říct, že to byla zkouška vztahu jako blázen, div jsme o sebe nezakopávali...Nedokážu si představit, že bychom tam byli ještě s dítětem, ale na druhou stranu se musí všechno zvládnout, a vždycky člověka drží lepší vyhlídky.... ;-)
Odpovědět
kami: To já státnice už letos 8-( Ale už tak od listopadu jsem si říkala, že to je vklidu, že bych rodila až po státnicích...a teď jsem už za vodou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaruschk: no,tak to ti závidím,ale zároven hodně přeju....Už se právě taky těším na ten prostor,se v tom baráku ztratíme :-D ,nemáme patro,moc se nám libí bungalovy,ale trošku jsme to natáhli,takže barák bude skoro 11 na 21m...no a ted na jaře jsme chtěli bydlet,jenže to jsme nevěděli,že staveb.povolení bude trvat tak moc dloiuho,rok. A přišlo nám v lednu,takže taky na nic.Jak chce člověk v zimě začít,že?? Ale nestěžuju si,hlavně že už ho máme a můžem začít...... marcicek: víš,dá se to zvladnout,když víš,že tě v blízké budoucnosti čeká barák (nebo větší byt),ale žít tak celý život,tk to se asi opupínkuju :-D kathy: salon DAJA.....ale už mě ta zlost přešla :-N ,říkám si,po svatbě mě už ty ženské stejně nikdy v životě neuvidí,tak se k vůli nim nebudu rozčilovat,ale do té OV stejně zajedu,chci si ty šaty,hlavně pro svůj dobrý pocit vyzkoušet.....
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zpět.... kami:Tedy tak to máte obývak jak prase,to bych taky chtěla ;-)
Odpovědět
kami: to je opravdu velká místnost, bydlíte v baráku?
Odpovědět
Profilova fotka
jana:My první vyřizovali projekt,pak rok povolení jelikož se to od začátku komlikovalo,a stavět jsme začali loni v pol.září a v listopadu už bylo postaveno,tedkom se dodělává vnitřek,my máme na patro,ty bungalovy se mi taky líbí,ale zabere to docela velkou plochu a my zas nemáme tak velkou zahradu,takže jsme to vyřešili tímto stilem,máme ale atypická dům,jediná místnost která má pravidelný tvar obdelník je garáž a pokoj nad ním,jinak šílený atyp :-) ale nám se to líbí,a jak máš staré dítko? Tak je pravda,že taky někdy šílím v tom malým bytě,protože se tu člověk nemá kde schovat aby měl chvíli klidu,ale zas tak často tu nejsme,na víkendy většinou jezdíme pryč,k rodičům kteří mají barák a zahradu,takže přes ten týden tu víceméně přespáváme
Odpovědět
Profilova fotka
jaruschk: jůů,tak to musí být pěkný baráček,no mi budeme mít taky obdélník :-) ,ale vlezlo se tam vše co jsme chtěli,sice zahrady už nám taky moc nezbylo,ale na lítání pro malého to stačí,no a když budu mít města plné zuby,tak ještě máme chalupu....a tam je klid :-) . Jinak malý se narodil 5.11.2007,takže měl 16 měsíců a to tvé je jak staré??? Jinak už se těším trošku na naše soukromí,to mi chybí nejvíc.....Každý večer jak malý usne,tak sedíme jak dva chudáčci v kuchyni a koukáme na telku. Ale jink to nešlo,když jsme měli ještě telku puštěnou v pokoji,tak to už malého budilo.....No prostě komedie. Já se těším i na takékraviny,jako je blbá sedačka v obýváku :-D ,už se vidím,jak se vždycky natááááááhnu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jana:Malá je 3.3.2008takže ročn ďábel,my máme tv normal v pokoji,a malé to nevadí je zvyklá na kravál heheheh,jn tak na sedačku se těším taky a hlavně na vanu
Odpovědět
Profilova fotka
jaruschk: jooooooo vana,na ni bych zapoměla :-D :-D :-D ,jinak to máš fajn že malé hluk nevcadí. To náš malý,se vzbudí při sebemenším kraválu :-p .....jinak nemůžu říct,že bych se od porodnice vyspala(teda když zrovna nehlídají babičky ;-) ), i když klepu na dřevo,posl.dobou je to lepší,už k němu vstávám tak jen 2x za noc,ale stejně každou noc končí u násv posteli. Jinak až bude domek,tak hned děláme dětský pokojíček,at si prcek začne pomalu zvykat.....
Odpovědět
Profilova fotka
jan?Tak to je husté,já ji v noci prdím,spím až do rána hehhehe dneska nemá svůj den furt řve jak hyena
Odpovědět
Profilova fotka
teda vas docist... :-N uz nevim kdo to psal, ze studuje a neuzivil by mimi...ehm, my studujeme oba a uzivime a rekla bych, ze urcite v nicem nestrada :-D mame pronajatej 2+1, ale je fakt, ze aspon tu pujcku nemame :-D :-D :-D jo a kami, ty ses rocnik 84, ze? ja 87 :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
maja:Takže ty jsi uplně mladá mamča.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaruschk: jo tak kdybych nevstávala,tak to se nevyspíme ani jeden :-p , jinak dopol.byl malý hodný,ale jak se vzbudil tak též jaksi mrčííí...Ted jsem mu dala čistou plínku no a on se pokadil :-) ,mé nervy :-) jako kdyby to to děcko dělalo naschvál....jdu přebalovat....... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majatob: ju,tak to jsi fakt mladá mamina :-) ,mě bude 26.8. 27 :-p toto letííííííí
Odpovědět
Profilova fotka
jana:To znám nám malá schválně čůrá do postele,ji chci vždycky potom zabít hajzlíka malkého,ještě jak vidímm ty její blesky v těch očích :-) Já jsem strašně nervní hehehhe
Odpovědět
Profilova fotka
Však děti mají mít mladé maminky,sice v poslední tobě je nějaký divná trend rodit až ve 40,ale to se mi zdá pěkná zhýralost
Odpovědět
holky mám z vás chaoz :-D :-D :-D tak my už máme 5 let za sebou :-) Taky rádi cestujem a s mimčem bychom si to nikdy neužili,tak jak bez něj.Procestovali jsme skoro celou Evropu.Byly jsme i v Thaisku a v Egyptě.Ještě bychom chtěli do ameriky a do australie,ale to už se asi neppovede.Máme rádi Vodní sporty a to jednoduše s mimčem nejde ;-) S mimčem budou ty dovolené,taky super,ale o něčem jiném. Tak my máme v Ostravě 4+1 100m2 čekající na nás.Takže nás po návratu čeká velká rekonstrukce!Chceme 2 děti(pokud bude možno) a proto 4+1 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani, taky mam obcas pocit, ze to dela schvalne :-D jaruska, ha ha, ja uz budu mit ve ctyriceti odrostly deti a zacnu si uzivat :-D :-D :-D ale jako aby jste si nemyslely...Tobik byl planovanej! Mela jsem cerstve odmaturovano a uz se nam nechtelo na nic cekat :-)
Odpovědět
jarush: no my jsme názoru si první užít,pak se zabezpečit a pak děti.Kdybych neměla zdravotní problémy,tak bychom ještě asi 2 až 3 roky počkali. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci:Tak to je fajn,že máte tolik zájmů,aspoň se s vámi děcka nebudou nudit,chce to najít nějaký kompromis,abyste si to užili všichni,my právě letos uvažujem jeslti malou vzít sebou k mořu a nebo ne...Já mám ráda spíš zimu lyže hory,a potom kolo brusle,tak to si myslím,mužu absolvovat i s děckem,taky bych chtěla druhé ale až na něj bude,zatím si to nemužem moc dovolit
Odpovědět
llucif: neřeš a smiř se s tím, že tady jsme tak trochu exoti ;-) co šaty, bude fotečka? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
maja:však já taky mě je 24,a pak si začnu opět užívat hehhehe,lluci:To chápu,já si myslím,jsem si užila až až,dostatečně jsem se vyřádilamděcko mě zklidnilo,a je to něco vážného to tvé onemocnění,promiň že se tak ptám!
Odpovědět
Profilova fotka
no bydlime v rodinnem domku, si ho postupne rekonstruujeme...spis to uklidit je zahul:)zatim mame 3+1, ted dodelavame jakoby detsky pokoj nebo pokoj pro hosty, tak bude 4+1 a pres 110m2
Odpovědět
Profilova fotka
kami:super,to věřím to musí být psycho na uklid,ale raději budu celý den uklízet než hodinu žehlit,to nesnáším hihihi
Odpovědět
jarush: no jasně. no já zimu nerada |-| já neumím lyžovat :-N mám z toho strach :-N Na vodě bez problému,ale hory bojím bojím :-N mám šílený strac z výšek |-| před 6 lety se jeden klučina rozhodl,že mně naučí lyžovat :-D :-D :-D no fakt to nešlo. možná na nějakém soukromém a neprudkém svahu bez lidí a končící rovinkou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lluci:Tak to já mám taky strach od té doby co jsme si vykloubila koleno,bolest jak kráva,já mám spíš taky strach z těch lidí než z kopce,výšky mě nevadí,i když můj poslední let v eru jsem byla za hysterku,ale to jsem byla těhule,tak se to snad dá pochopit hehehhe
Odpovědět
omca: jo šaty super,ale fotečka nevím :-N jako něco jsem tak narychlo vyfotila,ale....
Odpovědět
Profilova fotka
lluci:super,já bych asik neměla odvahu,si to objednat z netu i když jsem jeden čas o tym uvažovala
Odpovědět
šaty jsou narosto totožneé s těmi prvními,ale jsou bez vlečky a délka je akorát. ;-) kouknu na ty fotky a uvidím,ještě jsem je neviděla.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?