Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
kamirka: rady ohledně svatby nebo dětí? :-N
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
kamirka: tak to máme podobné. my máme výročí 1.6. a vdávat se budu 6.6. takže spolu budeme přesně pět let
Odpovědět
To mi asi po svatbě začneme na miminku pracovat, nevím, jestli hned, ale určitě brzo, přítel chtěl už loni, ale nějak to nevyšlo a já si myslím, že mám taky nejvyšší čas. Bude mi 28 a to je tak akorát.... Jinak my si určitě do ničeho mluvit nenecháme, sice si názor vyslechnu, ale pak to stejně udělám tak, jak považuji za nejlepší já, ať už se to týká čehokoliv.....
Odpovědět
Profilova fotka
katka_j:Já jsem se za žádnou cenu nechtělka vdávat těhu,do 4měsíce jsem blula jak amina,no já myslím,že rodina bysme byli i bez svatby,pro mě to znamená jen změna jména nic víc od toho neočekávám,každopádně druhé mímo bude až po svatbě hihihih,taky se berem po 5letech téměř tedy...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já jsem řekla buď svatba nebo mimčo, no a ten můj se svatby bojí, tak bylo mimčo. podařilo se hned. Teď se bereme po 8 letech, Maty bude mít letos 2 roky. Je to vlastně jen z praktických důvodů. Na vztahu nás dvou se nic nemění. Jsme rodina pořád :-) . Druhé mimčo bych chtěla po svatbě. Snad se zadaří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rolnicek:Nám se taky Sofi podařila hned,snad napoprvé,tak doufám,že i to druhé bude hned...U nás spíš ze svatby jsem měla strach já,a ještě trvá hehehhe
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, nam se taky zadarilo hned a druhy bude po svatbe :-D ale my jsme spolu teda asi nejkratsi dobu, mesic po svatbe :-) to budou tri roky
Odpovědět
Tak já doufám, že se nám zadaří taky hnedka a nebudou problémy. My spolu budeme zhruba tři a půl roku.
Odpovědět
tak to jste šťastné. u nás mimi musí být,protože já jsem nemocná.Mimčo chceme oba,jenom jsme prvni chtěli zařídít bydlení a našetřit nějaké penízky aby pak nebyl stres kvůli financím.no moc jsme teda nešetřili,ale máme kde bydlet a to je hlavní. Nepujde nám to asi tak lehce,ale třeba budeme mile překvapení.Já už se moc těším.Martin má trochu strach,kvůli té situaci,která je u nás doma,ale zvládli to jiní,zvládneme to i my ;-) utíkám do banky a na nákup.pa
Odpovědět
Profilova fotka
Myslim si holky, ze nejkratsi dobu spolu v den svatby budeme my-rok a pul ;-) a mimi planujeme za 3roky, po skole
Odpovědět
Profilova fotka
kami1984:Není kam spěchat,my jsme si mimi pořídili před rokem huhihi,mě to nebavilo v práci,tak jsme si řekli,že si ho uděláme,a vyšlo lluci:Niboj dříve či později to výjde,díky bohu za moderní medicínu,kide bychom byli bez ní....
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahojte holky, majatob: no my budeme 29.dubna spolu 3 roky (takže jsme na tom hodně podobně)...nebyli jsme spolu ani rok a já otěhotněla.Ale podotýkám,jsem naprosto spokojená....Před tím jsem měla vztah skoro 7 let...a když na to ted vzpomínám,tak to byla katastrofa...S přítelem (než jsem otěhotněla) jsem zažila více věcí než s tím bejvalým za celých 7 let. Tak chci tím jenom říct,že člověk nemusí ani po třeba těch 7-mi letech toho druhého poznat.... jinak jsem chtěla dneska jít na zkoušku těch šatů,ale musím jet až do ostravy,tady v OP je nemají....jsem pekelně naštvaná....myslela jsem si,že jsem si vybrala dobře(svat.salon),ale spletla jsem se.Kdybych mohla ty peníze vzít zpět,tak neuvažuju ani minutu a fičím hned do OV na šaty.....Ty ženské tady,jsou tak neochotné,mám pořád pocit,že je šíleně otravuju,a to jsem ty šaty měla na sobě jen 2x (loni v září-to jsme jen tak zkoušeli) no a pak v prosinci(jsou jediné,které mi dali na zkoušku,jiné mi ani nenabídli).Podotýkám,že jsem je ani jednou nedopla,chápu měla to asi přede mnou hubenější nevěsta....Ale mám nové boty,a chtěla jsem je zkusit k těm šatům,at vím jak to vypadá,a jestli ty šaty nebudou náhodou krátké. V Pondělí jsem tam volala,že dneska příjdu,a řekli,klidně.Tak si zařizuju hlídaní,plaším mou segru (vždycky chodí semnou) a jdu tam.No a tam mi řeknou,že ne!! Tak ji říkám,že to chci zkusit s těma botama,no a ony,že mi přepošlou ty samé šaty z OV pobočky,ale větší velikost (38),ale až ty 3 dny před svatbou!!! Chápete to??Snad si je musím vyzkoušet,at vím jestli mi padnou jak budou úplně dopnuté,co když mě budou tlačit nebo kdoví co...A ta prodavačka mi řekne,že k vůli také zkoušče nebudou přece přeposílat šaty z OV do OP,tak to prý nefunguje.A s nabroušeným výrazem mi řerkne,když chci tak at si zajedu do OV...Tak je kašlu,už jsem volala do té OV pobočky,a asi příští týden tam pojedem.....Paní byla strašně ochotná i po telefonu,Tak uvidím.Ty šaty co mám vybrané se mi fakt líbí,ale nejspiš to začnu všechno řešit přes Ostravu,nevím....Na opavskou pobočku kašlu,tam si ty šaty maximálně fakt vyzvednu až před tou svatbou....Jsem se pěkně rozjela co?? :-) Jestli to někomu vadí,tak se omlouvam,musela jse se vypsat :-D ,ale ulevilo se mi :-D ..... Už budu psát jen pozitivně-teda snad :-N hezky den - všem................
Odpovědět
marcicek84: no to já asi taky, protože mně to v práci baví teda mooooc :-D . Koukám, že jsme tu v menšině, my bezdětné. No my s přítelem tak nějak váháme... Taky už spolu budeme 5 let a nějak jsme si už tak zvykli, navíc chceme více cestovat, tak to pořád odkládáme, ale už to moc ani odkládat nepůjde a budeme se muset rozhodnout... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
marci:Tak to si hold budeš muset udělat čas a nebo se obejít bez potomstva hihihi :-) ,mě to nebavilo a taky hrozilo prodáním firmy atd.tak jsem si řekla,že budu rychlejší hihihi jani:Jsně tvrdě na ně heheheh...tak já mám šatky z Ovy a max,spokojenost,teda já jsem se s tím enpárala běhewm půl hoďky bylo rozhodnuto i když jsem fakt nerozhodný člověk,ale tedkom uvažuju že si šaty koupím místo půjčím,tak nevím ale jeslti mi vrátí všechny peníze,bych se musela nějak dobře vymluvit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ange:cestovat se dá pohodlně i s mimčem
Odpovědět
Profilova fotka
holky nemyslete si,nejsem žádná cíťa :-D :-D :-D ,spíš naopak,vždycky všechno odkývu a tak to dopadne...Každý si akorát otevře pusu (píšu to slušně),tak jsem si ji taky jedou otevřela já !! :-N Taky jsem z toho nervozní,protože,jsem si v OP salonu už dávno objednala pstýnky (dekor.-ozdoba) jak budem balit koláče,nikde jinde jsem je neviděla,tak at mám další věc z krku,no a ony mají v nejbližší době přijít,tak tam budu muset zajít,že?? To bude trapné..... Ale co,oni tu jsou pro nás né my pro ně. . . . Už to kašlu..... papa
Odpovědět
Profilova fotka
My bychom mimi chteli, ale neuzivili bychom jej..mame pujcku, ja delam vysokou...a nechci, aby memu miminku neco chybelo
Odpovědět
Profilova fotka
kami.to je rozumné,my máme taky půjčku zadlužili jsme se na 30let,ale nějak to zvládáme,a zvládnout musíme,myslím,že naše malá je pěkný rozmazlenec,protožeč ji tež všechno kupím,což se nelíbí ¨sice příteli,ale co by člověk neudělal pro své dítě hihihi
Odpovědět
Profilova fotka
kmi: nápodobně,taky máme hypotéku na 30-let,ale jinak to v dnešní době snad ani nejde.No a taky člověk otáčí každou korunu v ruce,ale malému taky vždycky koupím vše,i když přítel taky občas skuhrá....ale jak píšeš,co by jsme pro ty své zlatíčka neudělali,že?? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda ne kami,ale jaruschk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:)I kdyz nemam deti, tak vas chapu:)
Odpovědět
Profilova fotka
jana:jj však jednou jsem si je pořídili,tak se musíme starat a každý rodič chce pro to svoje jen a jen to nejlepší...a kde stavíte?
Odpovědět
Profilova fotka
kami:Niboj,já kdybych studovala,tak ještě taky nejsem mamina
Odpovědět
Profilova fotka
obecne si myslim, ze jsem jeate relativne mlada:)ale pristi rok statnice a pak se uvidi..
Odpovědět
Profilova fotka
Já se na chvíli loučím jdu na poštu calnout obřad,a ještě dám dým před cestou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaruschk: přesně tak jednou je máme,tak člověk jim chce dopřát to nejlepší,že?? Jinak začínáme stavět tady u nás v opavě-kateřinkách,už se těším....Ted bydlíme v Op v 1+1,je to masakr,ale pořád se to dá ještě zvládnout,s jedním prckem,i když už člověk někdy zakopává i o vlastní nohu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jana:My bydlíme taky v 1+1 a celkem vpoho:-) My už máme postaveno v květnu se stěhujem,tak už se těším na ty větší prostory hihihi
Odpovědět
Profilova fotka
no, jak to tu čtu, tak si mohu gratulovat..jen obyvak mame 5Om2, le dokazala jsem zit i v garsonce
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?