Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, teda vy ste se rozepsaly, já dneska zařizovala kosmetičku a snad to všechno klapne, bude to složitější, když to bude dvojtá a kadeřnice aj kosmetička budou stejné. nevíte náhodou jak se jmenují ty svatební salony v ostravě, jeden je nad Mc donald a druhý kousek vedle na rohu náměstí v prvním patře-oba dva.
Odpovědět
maja: tak hrozné to určitě není ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si své těhu užila ale jen začátek konec byl strašný, strávila jsem jej v nemocnici. Takže svatba bude 20.června a to budem na začátku druhého těhu takže si to užijem. Těším se na to. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca: no dobre, neni no, ale uz jsem teda vypadala aj lip :-D nastesti na me ted nikdo nekouka a do leta casu dost :-D
Odpovědět
No na lluci a lenku jsme zapomnela, omlouvam se ;-) Takze mozna my jsme vetsina... ;-) Moje kámoska ted nekdy jedla okurky se slehackou atd... ted je mi z teto kombinace nevolno, ale tesim se, az se po teto kombinaci budu moct utlouct :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majatob: mě to bylo hned jasný :-) ,jen jsem blbě podala tu otázku :-N ,promin. Jinak kravatu mám tady od nás z OP,z jednoho babyshopu (stonožka). Ale je asi pořád na máleho trochu velká,takže budem zkracovat....Jinak právě jsme museli vybrat kravatu první malému,no a skoromanžel se musel přizpůsobit.Přece jenom,s těch malých kravatek velký výběr moc není :-| .prvně jsem chtěla at má přitel kravatu vzorovanou , ale zaroven jsme chtěli at maji oba stejnou.No a jak už jsem psala,výběr moc není,tak to dopdlo hladkou,ale oranžovou a to je základ :-D omcamauta: no jak jsem otěhotněla,tak přítel se ptal,jestli se teda vezmem,ale já nechtěla.Nechtěla jsem se vdávat těhotná,a jsem ráda že jsme počkali,aspon si to pořádně užiju já a taký náš prcek....ne že bych zvracela,také problémy jsem neměla,ale jen jsem papala (taky jsem přibrala 20 kilo,že :-) )naštěstí to šlo samo rychle dolů (mám zas svojich 54kg),spala no jak píšeš o té pleti tak mě se nezhoršila o 200%,ale rovnou asi o 500% :-D To byla fak síla.....
Odpovědět
Libi, už čekáte další a nebo plánujete čekat? =-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kami, tak to by me v tehu ani nenapadlo, ale strasne mi chutnala omitka... :-D jani, budou fesaci oba dva :-) my uz jsme prave taky koukali po slusnym obleceni a nikde nic, tak mi segra poveze pro malyho oblecek z anglie... :-) ja jsem pribrala 16 kilo a uz su zpatky na 49kg :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aktivně na něj pracujeme.Ale zrovna jsem vysadila prášky tak nevím jak rychle to bude.
Odpovědět
libi: tak to držím palce, ať vám plán vyjde líp než mi.
Odpovědět
Profilova fotka
libusko, to bude hned, uvidis :-) my jsme nad tim taky premysleli, ze se hned pustime do dalsiho, ale nejak z toho nakonec seslo a az po svatbe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maja: no stím oblečkem pro malého,to fakt nevím,snad něco objevíme....už jsem uvažovala,že pokud nic neseženem,tak si ho budem muset asi půjčit. :-N ... uvidíme.....
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, občas se pěkné oblečky na družičky a družičáky za slušnou cenu mihnou tady na bazárku, zkuste to pravidelně sledovat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jednak další mimi chceme a taky sabinka která má 20 měsíců se může zbláznit když kolem nás projíždí kočárek s miminkem.Začne naprosto šílet a nejraději by všechny miminka umačkala láskou.Takže se na to oba tedy všichni tři moc těšíme.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak já se vdávat v těhu, tak tu svatbu prospím. skoro furt se mi chtělo spát a potom, když už to přešlo ,tak sem chtěla raději počkat, nechtěla sem těhu.svat.šaty. a navíc, myslím, že by skoro každý mě sledoval ,zda sem v pořádku, nic nepotřebuji atd. nikuš má ted skoro 9m a já bych chtěla věk. rozdíl 2, max 3roky od sebe, tak brzy začnem asi taky pracovat. jinak libusko, aat se vám to brzy podarí, jak velké máte dítko?
Odpovědět
Profilova fotka
omca, sleduju :-D libi, tobik ma maly deti taky strasne rad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sabinka má 20 měsíců je rak tedy v červenci brzy budem slavit dva roky. Majatob tak už taky pracujte třeba se potkáme v porodnici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to by bylo fajn, ale ted uz su rozhodnuta pockat do leta :-D Tobikovi bude v dubnu rok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca: já nesleduju,ale dík za typ-začnu denber: nápodobně,chtěla bych věk.rozdíl 3-3,5 lety,takže příští rok v zimě na to asi vlítnem naostro :-D ,hodně záleží na bydlení,začali jsme stavět barák,tak se uvidí...ale snad jo,chci aby si děcka prostě ještě spolu vyhrali p.libusko: taky přeju at se vám to podaří.... majatob: a vy by jste chtěli druhé kdy??
Odpovědět
Profilova fotka
jani, nejlip zase dubnatko, takze by mezi sebou meli presne dva roky :-) musim totiz aj trochu pocitat kvuli skole a tak a proste ten duben je docela idealni...nebo pak az dalsi cervenec ale to se mi cekat nechce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majatob. už jsi to písla,též než ja to vždycky pošlu..... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se s vámi rozloučím. Jste moc fajn bylo mi tu s Vámi hezky. Dobrou noc my jdem zadělávat na těsto. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
libusko, tak at se zadari a zitra tu s novinkama, ju? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nápodobně, taky se loučím. Zítra až bude čas tak písnu,jdu dopol.na zkoušku šatů,tak uvidíme :-) .... Mějte se krásně....
Odpovědět
Profilova fotka
jani, nezapomen fotit a pridej nam sem pak fotecky jak ti to sluselo :-)
Odpovědět
jani: no přpomínáš mi spolužačku a ona je taky z opavy. jo jinak mi na to vlítneme za nějaké cca 2 měsíce ;-) :-D uklízela jsem,tak jsem ani nezkusila ty šaty |-| jsem byla týden nemocná a tady je to jak po výbuchu.Ještě mi není ůplně dobře,ale už jsem se na to nemohla dívat. |-| Jdu zkusit ty šaty.
Odpovědět
Já taky patřím do té menšiny "staromodních". A víte, že mi to už pár lidí řeklo, když se mě ptali, kdy budu mít miminko a já řekla po svatbě....No jo, hold je jiná doba...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,tak to já jsem zase opak,nejdřív mimi a pak za hodně hodně dlouho možna někdy svatba,já se nechtěla vdávat vůbec,ale když se mě zeptal,tak jsem nakonec souhlasila no....Ale jak mě vždycky naštve tak říkám,že nic nebude všechno se zruší a bude klid,jsem trošku výbušnější povahy,jak není po mém....
Odpovědět
jaruschk: :-D my jsme se chtěli brát už loni,ale to jsme nečekali,že se miminko povede tak brzo a já se nechtěla vdávat těhu,takže jsme to nechali na letošní rok. ono je jedno kdy se dva vezmou,hlavní je aby to oba chtěli. Jinak si myslím,že když už ti dva spolu mají děti,tak by asi měli uzavřít manželství a být uplná rodina. :-)
Odpovědět
My ještě dítko nebudeme mít delší dobu...Vdávat jsem se chtěla, ale ne jak někteří po dvou letech, po roce...To mi přijde, že nemůžu člověka úplně poznat...V době svatby spolu budeme 5 let, neříkám, že na sobě poznáme vše, že...ale přeci jenom už jsme si prošli spolu více věcí :-) Akorát asi brzy všechny zastřelím díky jejich radám ]-( a to to ještě ani moc lidí neví 8-( nevím co budu pak dělat...někteří jsou fakt tak "chytří" |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?