Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,já jdu krmit malou,tak se sváni loučím,zas juknu večer,jeslti mi to výjde,všem krásný zbytek dne papap
Odpovědět
jen na vysvětlenou - s těmi ip to není úplně pravda, ale to je detail ;-) nicméně já procházím nejdřív ip, potom aktualizované diskuse kromě této sekce, pak bazar a nakonec alba. v této sekci mažu jen pokud někdo upozorní prostřednictvím výkřičníku, což se stalo teď ;-) a kamirko, úmyslné porušení pravidel není moc ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, mohla bych se k vám přidat?
Odpovědět
Profilova fotka
jasně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,denber:koukám,že máme svatbu ve stejnej den :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marci: jsem se divala, jak se taky divis, co se to tady deje! Celkem masakr co? :-D
Odpovědět
denber:ahoj! :-) Tak co jakpak jste daleko?Mne se to uz krati jen dva tydny a letim na vsechno to zarizovani a saty :-) Jsem zvedava jak to vse pujde Z satu jsem mirne nervozni,protoze jsem stale spicek i pres tech dvanact kilo co jsem dala dolu ale snad to probehne vklidu. Kde si kupujete boticky,date mi nejake echo?
Odpovědět
finfrle: ange si je koupila v centru u zastavky-most miloše sýkory, má je v albu a stejné se prodávají v Lase... ;-)
Odpovědět
Kami Dekuji poklade ;-)
Odpovědět
finfrle, kamirka: jo jo, můžu jen doporučit (a díky kamirce), jsou fakt moc krásné a mám s nimi tady docela úspěch, jedna dívčina, tuším až z Kolína, po mně dokonce chtěla kontakt a název toho obchůdku... :-) finfrle: co ti vlastně schází zařídit a co už máš???
Odpovědět
finfrle: a moje budou po 25. dubnu na prodej. Bílé botky fakt neunosím ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
omca: ty svatební trička vypadají fakt super, ale kde je sehnat?? :-)
Odpovědět
angellina: máš IP
Odpovědět
Tak, my zrovna objednáváme krabičky na výslužky, krajkový papír a ubrousky :-D
Odpovědět
omca: no ty se máš, my ještě počítáme, kolik těch výslužek vlastně celkem bude :-D . Tak ty už máš všechno, co?
Odpovědět
Angelina:No co mam a co schazi jojo Kontakty a schuzky mam domluvene sevsemi(matrika,hotel,hostina,zlatnik,fotograf,kvetiny,DJ,dort a nejake kolace,salony v OV,zkouska ucesu a make-up)Musim se jen behem jednoho tydne sevsemi sejit + najit saty a oblek pro zenicha....boty a bizu nechavam nakonec jak zbyde cas ale doufam,ze to zvladnu vse v Ov a kdyz ne mam internet a nebo tady v Irsku.Na dekoraci mam vse jen jedny balonky mi chybi ale jinak snad nic nechybi.No uvidi se za dva tydny.Vyhlidla jsem si 3salony a pujdu si poradne vyhlidnout saty a s nejvetsi pravdepodobnosti si je necham usit ale jeste se rozhodnu zalezi jak se to vyvrbi v salonech!
Odpovědět
Profilova fotka
Hojte tak,co novýho?
Odpovědět
finfrle: no na jeden týden toho máš dost, ale zvládnout se to určitě dá. Hlavně, ať si dobře vybereš. ;-) No ale kdyby sis šaty nechala šít, počítej min. se 3 zkouškami (já už mám dvě za sebou) a to by bylo komplikované, lítat sem a tam nebo jak bys to dělala?
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle:Takže tě čeká maraton,to nezávidím,ale je to na druhou stranu příjemný zařizovaní ne.....tak držím palušky ať to zdárně zvládneš....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak sjem dneska byla u fotografky s malou,a za 18fotek+8 pro rodiče budem platit celkem 1180kčJsem šla málem do kolem,jak mi řekla tu cenu
Odpovědět
angellina: ani náhodou, ještě furt zařizujem... a momentální stav objednávky v tom obchodě je asi 1700 a já furt mám pocit, že jsem ještě na něco zapomněla :-N
Odpovědět
holky tam my to teda na 100% budeme mít v tom Krásném Poli . Já jsem momentáně nemocná,tak se mi u pc moc nechce sedět.
Odpovědět
llucif: hezky se vylež! Já jsem teď marodila 4 dny a hromadu jsem toho stihla :-D
Odpovědět
omca: no je už to 3 den. a ještě mám nějaký ekzém či co :-( nevím co to je a k lékaři nejdu. minule vzal knihu s fotkama a koukal co to asi může být :-(
Odpovědět
omca: asi mám alergii na Irsko :-D
Odpovědět
llucif: tak to je vážný, to už je fakt nejvyšší čas z tama vypadnout ;-)
Odpovědět
luci to ja za tech pet let taky :-D Rozhodne to bude maraton ale prijemna zmena ;-) Saty si necham sit pres net nebudu to nejak hrotit musim najit jen strih co mi sedne ale mozna najdu neco i v pujcovne no uvidime.
Odpovědět
jarus: Myslim, ze lucenek se nechala fotit se svou dcerou, foti nejaka pani z Ostravy, je taky na materske, mela nejakych 100 fotek tusim a cena 500Kč...Tak se zkus podivat ;-) Ta fotografka cenu trosku premrstila ne :-p
Odpovědět
ahoj holky, tak mám potvrzenou objednávku na krabice na výlužky a krajkový papír a jiné propriety... co zbyde pak bude ve FM na prodej ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?