Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
ange:Tak myslím,že ženich by v šoku moc nebyl spíš tchýně hihihihh,jn tak my také pražákům a moravákům to pošlem poštou,jinak nic známky josu drahé hehheh.Ještě mě to napadlo poslat mailem,ale zd¨á se mi to takové neosobní,spíš jen kamarádům,které nebudem zvát,i když já zvu skoro všechny,jelikož z mé strany z rodiny zvu fakt jen ty nejbližší segru s rodinou,samo rodiče,a 2strýky s rodinami,cca 10lidí,zbytek kámarádi
Odpovědět
My jsme oznamka s pozvánkou ke stolu dávali lidem osobně rovnou když jsme je zvali... zbytku to budem muset buď poslat poštou nebo po někom :-D
Odpovědět
omcamauta: zaujala mně vaše svatební cesta, to budete mít super a hodně toho uvidíte. ;-) A jak to plánujete? Jako v každém místě zůstanete třeba dva tři dny a pak letíte dál?
Odpovědět
angellina: tak tak, pár dní v každém místě. 8-)
Odpovědět
omca: Super svatebka! My uvažujeme o USA další rok, chceme se tam strašně moc podívat, tak se uvidí ;-) V sobotu nebo neděli jdeme na veletrh, tak jsem zcvědavá, co nebo co :-) Jinak jsem četla, že 21,3 je na černé louce prodej dětského oblečení přes mimibazar nebo co (maminky si mohou koupit prodejní místo za 100,-) a vstupné pro ostatní stojí jen 10,-, to by mohlo být dobré pro Tebe, Jaruš! a pro smardik taky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka:Fakt?Tak díky za tip,uvidím jeslti mi to výjde.na veletrh bych chtěla jít,ale jak jsme o tom řekla příteli,tak se netvářil moc nadšeně tak asik půjdu sama s malou,možná přiberu mamku,ať se tam sama nenudím...Wow,tak vidím,že tady plánujete suprový svatební cesty,no se tedy máte....
Odpovědět
Ahoj holky, tak my jsme včera byli taky objednat dorty a minizákusky. Máme jednu poschoďovou, jedno srdce a tchýně ještě objedná podkovu, tak doufám, že to bude stačit i na výslužky.... Svatební cestu zatím neplánujeme, musíme ještě dodělat nějaké drobnosti na baráku, tak teprve uvidíme, jak to všechno výjde, možná pak nějaký last minute...Ještě se uvidí.... Vy budete oznamka posílat poštou? My je budeme dávat rovnou s koláčema, všichni pozvaní o svatbě už stejně ví a počítají s ní, tak si myslím, že to stačí...
Odpovědět
Profilova fotka
kathy81:My tak možná na maltu a zlaté písky(Hornbach)heheh,taky doděláváme barák,a furt jsou nějaký komplikace,ale snad pak taky něco výjde,chceme jet taky s kamarády,tak snad to výjde,zatím vítězí Egypt,myslím,že je to už klasika,tam jezdí všichni
Odpovědět
omca: tak takovouhle svatební cestu bych si nechala taky líbit, bude to určitě super, spousta zajímavých míst a spousta zážitků...
Odpovědět
My jdeme na veletrh v sobotu, tak se tam možná s některýma potkáme... :-D
Odpovědět
jaruschk: tak my už naštěstí bydlíme, ale pořád je co dodělávat a zkrášlovat...Je to ještě na dlouho než bude vše komplet. Ale je to super pocit po dlouhodobé makačce si sednout v obýváku na gauč, dát si nohy na stůl a kochat se výsledkem vaši práce... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kathy81:Tak to máte dobrý,my máme v plánu se tam sestěhovat před svatbou,pokud všechno klapne,zatím to tak nevypadá díky paní ze stavebního,hold lidi jsou dnes nepřející :-(
Odpovědět
Článek se načítá
jaruschk: ze stavebního nepřející? copak?
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta:alke paní nám to stěžuje od počátku stavby,stále po nás chce nějaké vyjádření a podpisy,které na ostatních stavebních úřadech nechtějí,a vždy jen kroutí hlavou co je to za blbost,tedkom konkretně máme problém s připojením elektřiny,jelikož sloup stojí na pozemku,vlastníků,kteří tento pozemek zdědili,a povolí nám se připojit pouze pod podmínkou že ten pozemek odkoupíme(řekli si za to nehoráznou částku)i když cesta není ani zpevněná komunikace,prostě děs....Paní ze stavebka,už jenou tyto podpisy získala,jak jsme je sháněli na vodopřípojku,ale tedkom už ji to nestačí chce je mít i notářský ověřené,takže jsme z toho na přášky,jelikož i čez se na nás vysral,a to za to dostal zaplaceno 16tisíc
Odpovědět
jaruschk: tak to ti nezávidím, my jsem naštěstí problémy v tomhle směru neměli, ale zase po nás úřad chtěl spoustu jiných nesmyslených blbostí, je to na pytel, protože se vlastně ani nemůžeš bránit, jelikož v tomto směru nejsi profík. Po nás zase paní z úřadu chtěla potvrzení o úniku energie nebo nějakou takovou blbost, jednalo se ale o to, že tento posudek sice měl přijít v platnost, ale až u stavebních povolení od r. 2009 a tehdy se to teprve plánovalo a dokonce jsme našli ve stavebním zákoníku, že na to budou firmy proškolené až koncem roku 2008 a my jsme měli povolení z roku 2007 a stavbu jsme "dokončili" v polovině roku 2008, takže z toho vyplívá, že nám tento posudek ještě neměl kdo udělat, protože nikdo nevěděl o co jde, ale paní si stála tvrdě za svým, mysleli jsme, že nezkolaudujeme, ale nakonec naštěstí baba onemocněla a u její kolegyně nebyl problém....Někdy mi připadalo, že ty baby těm lidem závidí, že se rozhodli stavět a ony na to nemají...
Odpovědět
Hmm, furt nějak nechápu, v čem jako mají být nepřející a kde berete tu jistotu, že vám někdo něco závidí :-D Speciálně když se jenom kryje, aby když vám barák spadne na hlavu, tak ony nešly do vězení, že vám zkolaudovaly bez podepsaného potvrzení FY312 se třemi ověřenými podpisy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kathy81:přesně tak,je to z její strany jen a jen závist,a snaží se to všemožně znepříjemnit,a zkomplikovat,my už s tím máme problém od počátku a to jsme začli stavět loni v září a v listopadu bylo postaveno,a od té doby,další a další problémy,tedkom konkretně s tou elktřinou.my vlastně budem mít barák a všdchno ale bez elektřiny,a to nám nikdo nezkolauduje,příteli se už včera chtělo brečet jak byl zoufalý,že už na to nemá nervy,a každý chce prachy,jako ti pzůstali co vlastní cestu vidí 2 baráky,a tak chcou z toho vytřískat co nejvíc peněz,protože vidí stát barák,ale oni už nevidí tu dřinu na tom baráků,a to že jsme se zadlužili na 30let ,to nikoho nezajímá,oni prostě vidí barák,a myslí si že když máme na barák,tak asik máme i na odkoupení jejich posrané cesty za 200tisíc,fakt jsme z toho zoufalí,v květnu nám končí smlouva v bytě,a asik znás budou bezdomovci i s malým děckem,jelikož se nebudem moct nastěhovat do vlastního domu :-(
Odpovědět
omca: Tak když po nás chce něco, co není možné získat, protože je to teprve v přípravách a v platnost to příjde až za rok, tak to asi není v pořádku....A určitě spousta věcí potřeba není, mám spoustu známých, kteří vyřizovali povolení v skoro stejném čase a každý úřad chtěl něco jiného....i když se jedná téměř o stejnou oblast...
Odpovědět
kathy81: a ty jako myslíš, že to po vás chce proto, že vám závidí, že stavíte barák. Asi tě nenapadlo, že taky má šéfku/šéfa, který jí nařídil, že to má chtít?
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta:Jn konkretně na stavebním uřadě v POlance nad Odrou,jsou všichni jedna ruka,májí pověst nejhoršího uřadu v Moravskoslezkém kraji společně s Bílovcem,stěžovali jsme si už i na Magistrátě,ale ti jim tak max.dají nějakou pokutu a nic se nevyřeší...a myx nejsme jediní kdo si stěžují těch stížnosti jsou na ně mraky....místo aby těm co tam staví vyšli vstříc,tak jsou proti nim....
Odpovědět
omca: tak určitě má, ale když šla na nemocenskou, tak po nás její kolegyně, na tom samém úřadě, v té samé kanceláři už nic nechtěla...
Odpovědět
Já neříkám, že jsou všichni stejní, setkali jsme se i s lidma, kteří se nám snažili vyjít vstříc a pomoct.....
Odpovědět
Profilova fotka
kathy81:Tak to jste měli štěstí,a kde to máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska se jdem foti s přítelem a malou nemáme žádnou společnou fotku,venku zas sněží,a to jsem myslela,že už bude hezky
Odpovědět
jaruschk: V Bartovicích, nakonec se to ale všechno zvládlo, takže držím palečky, ať to máte taky co nejdříve za sebou? omca: Nepracuješ náhodou na stavebním úřadě?
Odpovědět
kathy81: a kde jsi jako zase pro změnu vzala tohle? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kathy81:Jn snad jo,...jak to nepůjde po dobrém,tak to hold půjde po zlém no...
Odpovědět
omca: jen mě to tak napadlo, když jsi se úředníků tak zastávala....
Odpovědět
kathy81: mě jenom zajímalo odkud pramení pocity, že když úředník dělá svoji práci, tak to znamená, že ti závidí barák :-N a když jsem se zeptala, tak hned patřím k nim.... no hezké 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca:Né všichni uředníci dělají svou prací tak jak mají....Kuwa já chci být taky po mateřské zaměstnaná někde na uřádě,já budu ty lidi prudit :-) :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?