Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky:) kamirka: a v té rakovecké se dá i přespat? kolik lidí?
Odpovědět
sunny: Oni nám ukazovali jeden takový byt nahoře a postele jen pro dva, my chtěli jen pokoj pro nás (nevíme jestli ho využijeme), ale lísí se nám, že si tam babča může lehnout, děti vyspat a tak... Ale Rakovec Ti fakt doporučuju, teda svatbu jsem tam neměla, ale podle toho co říkala ta paní a jak s námi mluvila, myslím, že to bude ok!
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka: my právě potřebujeme ubytovat lidi... nechci je v noci hnát do frýdku...a nejen tam...
Odpovědět
ahoj holky jak se máte? ;-)
Odpovědět
katka_j: my si něco půjčíme v Belladoně, na auto s nevěstou kytici nebo prsteny nebo slůňata (panenku asi ne) a ženich kominíčka nebo cylindr nebo slůňata... No ještě nevíme přesně, co nám tam padne nejvíc do oka :-) .
Odpovědět
sunny: a restauraci jeste nemas? Kolik mate lidi? V tom Ferdinandovi maji ubytko, ale je to tam pry tak pro 40 lidi a tezko rict jestli nemaji plno... Ange: Kolik tak stoji to pujceni?
Odpovědět
kamirka: 6 tis byla záloha stály 7500kč
Odpovědět
no mi to asi nakonec budeme mít v krásném poli u ferdinanda
Odpovědět
luci jeje tam mame chaty v krasnem poli se prijdu juknout :-) Jinak vcera mi prisla korektura oznameni a musim rici,ze jsem nadsena moc povedene! I pritel rikal,ze se mu moc libi a taky nam to ted naplno doslo! :-)
Odpovědět
finfrle: tak to je super...mne to teda taky zatím nedochází :-)...hod obrázek do alba.
Odpovědět
ahoj holky, kamirka: stojí to 300 Kč za cokoliv z toho , co jsem vyjmenovala. Nám se to zdá mnohem rozumnější než kupovat nějakou ozdobu za 700 nebo 1000 Kč a po svatbě co s tím že jo... Stejně je to jenom na tu chvilku, jak se jede na obřad a pak do hospody, potom už to myslím nikoho nezajímá... :-) finfrle: určitě dej fotečku do alba, ať ti to můžeme pochválit ;-) lluciferek: to Krásné pole vypadá podle fotek super a vím, že v diskuzích to holky hodně chválily. Jeli jsme kolem a líbilo se nám to, jen pro nás to bylo trošku z ruky.
Odpovědět
lluciferek: samozřejmě Ferdinand jsem chtěla napsat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
lluci: K Ferdinadovi mi psala jedna slečna do meilu jak to mají s alkoholem a tak, tak kdybys chtěla, tak Ti to můžu přeposlat...A cena těch prstýnků je dobrá, mrkneme na veletrhu a pak se musíme rozhodnout...Škoda, že není veletrh přes prázdniny :-) ange: Takže cokoli za 300 jo? No zkusím se podívat do bazaru jestli tam někdo něco neprodává a uvidím...Ale je to celkem dobrá cena, ale zase jestli koupiíš za 1000 a pak prodáš, no uvidím ;-) zase aby se na tom neprodělalo ]-(
Odpovědět
ange: Koukej, tady někdo prodává cylindr za 190Kc, to je celkem ok ne? lepsi jak pujcit a pak ho muzes prodat:) http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
kamirka: no mohla bys,kdybys byla tak hodná,ale já jsem dneska ráno mluvila s majitelem z huga a on si to bere do podnájmu,takže bude platit to co jsme si domluvili. 2dvl vína na osobu a svůj alkohol,ale raději mi to pošli.děkuji. On jde v pondělí podepsat smlouvu,tak tam v úterý zavolám a raději si to ověřím. Nejvíc mi vyhovuje,že se tam dá přespat. Takže bych si v to úterý hnedka objednala pokoj a tím zjistila,jak se věci mají. Kontrola musí být ;-) :-D :-D :-D finfrle: a znáš to u ferdinanda?
Odpovědět
kamirka: jo a můj mail ti dám do ip
Odpovědět
já mám dneska zase telefonovací náladu a nikdo mi to nebere a nebo jsou v práci a jsou děsně busy :-(
Odpovědět
lluc: telefonovací náladu? to ti závidím... já nesnáším telefonování, vždycky to odkládám jak nevíc to jde :-D
Odpovědět
omca: no to já né. já ráda telefonuji. kolikrát jsem na telefonu i 3 hodiny v kuse :-x už to řeším spíše přes skype,protože to hodně lezlo do peněz,ale asi je to tím,že jsem tady.
Odpovědět
Holky, to šíleně letí, my se přesně za 3 měsíce už budeme cpát na hotině! :-D A omca to má už úplně za pár...
Odpovědět
a samozřejmě lluci a katka_j taky.... :-)
Odpovědět
angelina: no to to letí. až mám z toho hrůzu! ještě totiž namáme našetřeno :-D máme zatím nějakých 10 tis. je pravda že už všechno máme,ale ty nejdražší položky teorve čekají na zaplacení!! Hostina,auto,fotograf,Dj,cukrárna,květiny,kadeřnice :-S =cca 60-65 tis :-|
Odpovědět
angellina: zkoušíš mě znervóznět ještě více? :-D
Odpovědět
lluci: vůbec nic si z toho nedělej, to zvládnete, taky ještě musím našetřit, já osobně mám teprve 5 tis. :-D , přítel sice už našetřil více, ale jdeme do toho napůl, že jo... Jojo, ty nejdražší položky jsou až nakonec a největší položka bude hostina. Ale nějakých 11 tis. jsme už vlastně zaplatili - za oblek, šaty, boty, oznámení atd... Rozpočet máme celkově na 45 tis. omca: to vůbec néééé, jen to furt počítám, se už asi nějak nemůžu dočkat :-D
Odpovědět
my to povídejte, já taky pořád počítám a počítám a přemýšlím, co ještě zařídit na co jsme zapomněli atd.
Odpovědět
angelina: no my jsme měli trop 90 tis. zatím jme zaplatili 18 tis,ale t je tím,že mám dvoje šaty :-N na a dufám,že ten zbytek bude d 65tis. ;-)
Odpovědět
trašně mi blbne dneska o + s :-( tak i h tam dplňte |-| někdy to zmáčku 3X a někdy i 6X nepomůže |-|
Odpovědět
llucif: kdybys to nenapsala, tak si toho vůbec nevšimnu. Asi čtu moc rychle, tak si ta písmenka domýšlím ani to nevnímám :-D
Odpovědět
omca: tak to je dobře! :-D holky budete si pujčovat auto? Já jem chtěla Hamíčka x-) x-) no ale ten je dražší a tak uvidíme.jinak to bude audinka
Odpovědět
llucif: já si původně chtěla půjčit Volvo, za ČSA míle, ale neklapne to (nemají to v nabídce)... tak místo toho budu mít Superba i s řidičkou, taky zadarmo - mamky kamarádka :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?