Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka :-D :-D já řekla že prostě svíčková nebude, já ji miluju ale na svatbu ji nechci
Odpovědět
smardik: No vidíš, mě to je jako vcelku jedno. Hlavně, že bude dobrá a jen ať je všem těžko, bude to na něho, ne na mě :-N
Odpovědět
smardik: Odebereš taky ty 4l alka a pak budeš mít svoje? Já jsem právě včera uvažovala jak to oznámit hostům, je to daleko, ale přece...:-) Asi dáme to odkoupené alko a naše alko na nějaký stůl a budou si moct brát z něj a u baru nebudeme platit nic, protože to bychom pak vůbec neuhlídali :-( A ona říkala, že nám dá kalkulaci a plus už bude jen káva, pivo, chipsy a tak...takže to by mohlo být ok. Kalkulaci už máte? Kolik to tak vyjde na osobu? Těch 700 asi co...
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka kalkulaci nemáme,ještě nevíme co chceme. a s tím alkoholem odeberem co je nutné a pak vlastní
Odpovědět
smardik: Oni mají fakt celkem mírné podmínky...jsem až čučela...Jinde Ti alko nepovolí a tak...Super...Budu je dále doporučovat...Mi pak musíš v červnu poreferovat...I když 9.6. mám tež ještě státnici jednu, ale pak tady určitě mrknu... ;-) Jak malý? Ještě spí?
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka poreferuju,ale myslím že to bude v poho, jsou tam ochotní, vaří dobře. malého mám naa klíně a lozí tu po mě
Odpovědět
smardik: Ona i říkala, že nás budou dva(nebo tři?) lidi obsluhovat-asi ne až do tří, ale že tam budou. Že tam bude někdo na úklid a tak. a hlavně se mi líbily i záchody :-N ;-) a na vozíčkřský se dá v pohodě vejít i se sukní a tak. Když jsme byli v tom Paskově-Na Rychtě, tak děs :-( Jo a mimochodem jsem po nich chtěla taky kalkulaci, asi tak začátkem února a ještě se nikdo neráčil mi ozvat, máme tam předběžnou rezervaci, ale když oni tak, tak se mi tam ani nechce volat a rušit to :-p
Odpovědět
kathy: to jsem ráda,že je Zuzka-kadeřnice sympatická taky se na ní moc těším co mi vše řekne... a jak mi už říkala kamarádka, je fakt super. Nemáš tu zkoušku ale brzo? Taky jí pak musím zavolat a domluvit se už na zkoušku učesu a líčení, hlavně teda toho učesu, nevím zda chci závoj nebo ne, ale to snad ona rozhodne za mne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky zdravím,co novýho?Já už mám také objednanou zkoušku a kosmetiku u Bosorky,ale až na 13.7 hehehh
Odpovědět
Ahoj holky, tak mi svíčkovou mít nebudeme určitě, asi nějaké maso tří druhů a nějakou přílohu...Naštěstí jsme se nemuseli na tohle téma moc dlouho bavit a souhlasili jsme oba... :-) katka_j: Já jsem právě moc nevěděla, na kdy tu zkoušku domlouvit, některé nevěsty ji mají i dřív. Ale alespoň to budu mít za sebou a budu vědět co a ják a nemusím stresovat, že mi třeba vybraný účes nesedne....A navíc těsně před svatbou bude ještě docela honička.... jaruschk: zkoušku máš 13.7. a svatbu 29.8., to máš taky cca 2 měsíce předem..... kamirka: tak to máte super, že musíte odebrat jen 4l alka a pak si můžete vzít svoje, to už moc nedovolují. Jsem zvědavá, jak se domluvíme my...
Odpovědět
Kathy: Kde to máš? Já třeba jdu na zkoušku líčení už teď v březnu a svatba bude v říjnu :-N Chtěla jsem se odreagovat a pak si zajdu ještě na jednu a hotovo...Člověk si musí něco dopřát ;-)
Odpovědět
kamirka: V Mariánských horách, je takové menší studio. Holčina dělala kdysi vizážistku, proměny a tak, ale teď se věnuje především kadeřnictví....Velice ochotná pomoct a poradit.
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
já taky rokly moc nemusím....o předkrmu jsme ještě neuvažovali, ale polévka bude určitě knedlíčková
Odpovědět
ahojky kamirka: no taky nevím,kde to vázne :-( už mám strach. dneska po cestě do práce zajdu na poštu a zeptám se. jinak majitel toho huga mi řekl,že by nám to udělal v krásném poli u Ferdinanda za stejných podmínek,jako u něj. Což by bylo dobré,protože jsme měli domluvené 2dcl vína na osobu a tvrdé svoje. Dneska má jedníní s tím majitelem z ferninanda,tak mu budu zítra volat. ale nevím jak to udělat s lidmi,kteří přijedou večer. je to daleko. :-| dostupné jenom autem.
Odpovědět
Profilova fotka
kathy81:Jj mám to 2 měsíce před svatbou,tak já taky razantně odmítám svíčkovou,ale hosrčí to bude s rodiči od přítele jelikož ti furt žerou hovězí,a zvěřinu,jsou na to ujetí,fůj,aspoň na vlastní svatbě se chci najíst,jelikož jsme byli snad na 5 svatbách a pokaždé byla svíčka,čili jsem trpěla až do večera hlady,protože jím jen kuře....Tak snad se nějak domluvíme....klidně ať je koprovka :-) ale svíca nebude heheheh
Odpovědět
ahoj holky, tak my taky svíčkovou ne, budeme mít nějaká kuřecí prsíčka s bramborem a polévku slepičí vývar s masem a nudlemi. Předkrm určitě ne, toho by bylo moc. Jo a do restaurace si bohužel vlastní pití donést nemůžeme, prý nám udělá cenu na víno, no jsem zvědavá, protože jinak sedmička vína tam stojí bratru 190 Kč. :-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
My to máme v KD,a chlast a všechno si berem svoje,i s kuchařkou hehehhe,jsem sice na to zvědavá jak to dopadne,Aale tchýně říkala,že uplně normálně,tak sjem fakt zvědavá,měla jsem domluveného supr kuchaře který vaří ve Victorii v POrubě,sice trošek drahší,ale tchýňa(jinak přezdíváná sviňa svinutá),domluvila nějakou babku za 500kč,tak jsem zvědavá co nám paní uvaří,snad to nebude polívka z pytlíku atd.
Odpovědět
co se týč jídla,tak původně měla být svíčková,ale pak jsem ji zavrhla. chtěla bych kuřecí s jemnou sýrovou omáčkou,ale to nikde nedělají |-| chodili jsme na to do tonyho v mariankách. Nechala jsem tam udělat i babičce oslavu na 65 narozeniny a objednala toto jídlo a všichni byli spokojeni. Svatba by se tam taky dala udělat mají i zahrádku,ale je tam problém s pakrováním. je tam i taneční parket se světly a koule,ale to parkování. :-|
Odpovědět
marcicek 84: to jo, zase třeba za šaty dám jen 3 tis. lluciferek: u Tonyho je to pěkné, měli jsme tam s přítelem naše první rande ;-) , ale zaparkovat tam teda fakticky není kde...
Odpovědět
holky zrovna přišly prstýnky x-) x-) x-) x-) jsou krásné x-) x-) Martinovi se taky líbí,akorát ten jeho je tchošku velký,tak ho asi necháme zmenšit. Pokusím se je ještě dneska vyfotit dát do alba.
Odpovědět
Ahoji..angell-dneka jsem ti rano odepisovala a napsalo mi to ze uzivatel neexistuje :-| :-| :-| :-|
Odpovědět
tak tady jsou naše prstánky. i následující fotka http://www.beremese.cz/album/view.php... =-)
Odpovědět
mělo tam být prstýnky a tento smail x-)
Odpovědět
lluci: prstýnky máš moc krásné, takové jemné a elegantní :-) martinci: tak nevím, co tam byl za problém, ale já rozhodně existujuuuuuuuuuuuu :-)
Odpovědět
luc: máte krásné prstýnky. Kathy: Zuzka sídlí někde v Mariánkách?
Odpovědět
lluci: Prstýnky krásné ;-) Jééé :-) Kolik že to stály? Těch 6 tisíc jsi myslím říkala, že? Já se tam musím vydat do té Zlaté Venuše...ale nevím kdy :-|
Odpovědět
holky jakou budete mít výzdobu na auto?
Odpovědět
Nevím, ale klidně od Vás odkoupím :-D (Už jsem zase tady s mým vykupováním, tak kdo co nabídne? Ráda dědím... :-D )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?