Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
no tak já si unos nepřeji a tak to u nás nebude 8-) polévku taky budeme jst každý zvlášť. možná si zameteme talířek,ale nic víc. nebudeme ani vybírat do střevíčku,jelikož chceme peníze místo daru. budeme akorát dělat tombolu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,co se týká unosu nevěsty,tak ten se u nás také konat(doufám) nebude,jelikož budeme mít hostinu v takové prdeli,že by mě stejně ani nikdo nehledal heheh,a polívčičku budeme jíst taky každý zvlášť,to si přeju zase já....znám svého nastavájícího,a to by nedopadlo dobře hihihih,ani nebudem vybírat do botičky,také chceme penízky místo daru...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Tak u nás takové ty klasiky jako rozbíjení talířku a polévka z jednoho talíře bude, ale to je tak vše....
Odpovědět
no chomouty a koule u nohy ani u nás ne :-D a co se polévky týká, tak v tom je přítel docela v klidu, prohlásil, že kdyby mu dali děravou lžíci, že si ji ucpe žvýkačkou :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
:-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj u nas unos stoprocentne nebude!Myslim si,ze je to dost velke naruseni svatby a prerusi se tim zabava. Jinak nic moc tradice asi ani nechceme...asi jeden polevkovy talir bude ale asi nic vic chceme to jako zabavu a nektere tradice to narusuji.Nechame to volne probihat :-)
Odpovědět
Ahoj ja se vdavam 6.6 v ostrave a ty??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrej večííííír :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martinci ahoj, já se taky vdávám 6.6. v Ostravě
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zkoušku líčení a účesu v Bosorce mám 31.3., pak poreferuji ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoji a kdepak se ta velka udalost uskutecni?? ;-)
Odpovědět
Holky, tak já dneska byla v restauraci Rakovec. Byla jsem unešena :-N Takže do konce dubna zaplatím zálohu a hotovo a sbatva bude tam :-) Děti si mohou hrát i venku, všude klídek, no paráda ;-) A lampionu se nevzdam, otazka je, jestli je budu mit :-D A bezpecnostni pokyny si precte muj tatka, on je zase uchyl na tohle...Povoluje ohnostroje a dalsi, takze to ma v malicku on, s tim ohnem to mam asi po nem :-D
Odpovědět
rolnicek ja mam jen liceni 20,3 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já neměla kadeřnici. moc se stříhat nechodím :). tak jsem se zeptala a Anička chodí společně s kadeřnicí až domů. což je super.
Odpovědět
rolnicek: To je na tom ok, a hlavne to, ze jsou spolu domluvene a nemusis domlouvat dva lidi atd atd ;-) musis pak dat fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka takže se rakovec líbil? :-) to jsem ráda
Odpovědět
smardi ahóóój, vítej. Jak se vede? Co Tomík?
Odpovědět
Krasne rano :-D Tak jsem vcera konecne objednala oznameni a dnes snad prijdenahled! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta vede se dobře :-), Tomášek roste jak z vody a ted spinká, usnul u prsa :-)
Odpovědět
smardi: šťastný to muž, řekl by ten můj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta :-D :-D :-D jen chlap se nemůže dočkat až přestanu kojit. ale jak malý je protivný a nechce usnout tak prso je spolehlivý prostředek jak uklidnit a uspat - prostě plní několik funkcí :-D :-D
Odpovědět
smardik: Jj, Rakovec se mi fakt líbil a paní velice příjemná, jako ochotná, ale vlastně jsem se ani na nic neptala, protože jsem se na vše zeptala v meilech. Jinak to nealko vychází, že ho mají z dvoulitrových lahví apro Tebe to znamená, že to vychází o 7 Kč levnější každá ta třetinka jakoby. Což je celkem ok... A mattoni mají za 15 nebo kolik, tak to se hnedka vyplatí! Jako sleva dobrá! Chtěla jsem si dát něco obaleného a oni neměli vajíčka, jsem myselal, že mě klepne :-D A i ten pokoj-byt nahoře nám ukazovala, že nám tam dají okvětní lístky a tak :-N a že ho budeme mít k dispozici na věci, převlečení atd. To si myslím, že je celkem ok :-) Byla jsem plně spokojena a dále nehledán. Do Edenu si zajdeme na jídlo jen ať zjistíme, ale tam se mi to líbí-i ten bowling je ok=nebude nuda, i když mě možná někdo bude štvát, že jen hraje, ale lepší než kdyby prudil, že není co dělat, že :-N a ten pokoj, že se tam mohou uložit děti a tak je taky ok. I když třeba té možnosti na večer nevyužijeme, tak přes den to je ok :-)
Odpovědět
lluciferek: Kde to vázne s těmi prstýnky? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka jsem ráda že jste spokojeni, dávali jste si i něco na jídlo? my se jdem na prstýnku kouknout příští týden an černou louku
Odpovědět
smardik: Jirka měl nějaké kuřecí maso s nivou a brambory a já si dala těstoviny s kuřecím masem nakonec. Jsem si nemohla tak rychle vybrat :-| NJ, váha ]-( Bylo to výborné...Na svatbu budeme mít svíčkovou ]-( jsem chtěla mít nějaké kuřecí maco nebo tři druhy masa a k tomu brambory. Jirka prý na každé svatbe, kde byl (asi za mladých let :-D ) jedl svíčkovou a že ta "MUSÍ" být :-S No ale já zase na tom nebazíruju, takže jsme řekla, že mi to je jedno a ať si řekne...
Odpovědět
smardik: My se taky chystáme na Černou louku :-) Snad něco vybereme, jsem mu říkala včera, ať vezme prašule :-N No a kdyby nic nesedělo tam, tak pobereme slevy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka tak u nás je svíčková jediné co fakt nechce, bude nějaké to kuřecí masíčko. tak se možná uvidíme, jdem asi v sobotu
Odpovědět
Hm, to jsem si teda našla chlapa :-D Zrovna já musím svíčkovou, já to maso ani nejím, jím většinou pouze kuřecí. Ale stejně asi nebudu mít hlad a pokud ano, tak mámnárok si objednat ještě něco :-D No a já si vymyslím něco jiného, když on svíčkovou, tak já si vyberu prstýnky (to už je zařízeno :-D )a pak si ještě něco vymyslím :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?