Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marcicek84: tak jsem poslala email na 8 krejčovství v Ostravě :-) , které jsem našla na netu s dotazem, zda šijí i svatební šaty a už se mi ozvalo první z OVY-Zábřehu, že jim mám poslat fotku a podle toho usoudí. Ale že už několik nevěst, které chtěly netradiční šaty, ne takové, co se dají půjčit v každém salóně, si tam šaty nechalo ušít a byly moc spokojené. Tak jsem jim fotečku svých vysněných poslala a čekám na odpověď... Dám Ti vědět, jak to dopadlo, ju?
Odpovědět
angelina: no protože si v profilu měla, svatba byla....1999víš tak to mne zmátlo ;-)
Odpovědět
angelina: já to mám na slezkoostravské radnici - ta u tanku
Odpovědět
angelina: no šaty ti vyjdou všude docela draze, já mám z Angeliky-Scarlet za 9500 ale je tam do konce měsíce sleva 2000kč, protože mají 20.let výročí. když si necháš ušít,tak tě možná výjdou levněji,ale zase nebudou tak krásné jako ze salonu.taky jsem si je chtěla původně nechat ušít.
Odpovědět
holky potřebuju poradit, jak udělat tu šerpu na auto? mne se líbí to co mám v albu jako první.jukněte prosím.
Odpovědět
katka_j: A tu akci v Angelice mají od kdy? Když jsem tam byla já, tak mi nic neřekli....Jáké sis vybrala?
Odpovědět
nevím od kdy, já jsem tam byla v úterý a mají to prý do konce ledna,ale od kdy to ti nepovím. vybrala jsem si bez ramínek a bez vlečky jmenují se Anabel,ale to ti asi nic neřekne,že? a na jejich web stránkách jsem ty šaty nenašla
Odpovědět
ten typ na Polsko je dobrý,chceme tam jet pro oblek a snad si tam vyberu treba boty atd. já nevím POlsko je vůbec nějak levnější
Odpovědět
Já jsem tam byla minulý týden v pátek a nic...jestli nejsou na netu, tak mi to moc neřekne, ale hlavně, že se v nic cítíš dobře. Já jdu dnes ukončit výběr, jdu zaplatit zálohu...Jinak na oblek se taky chystáme do Polska, určitě to výjde levněji...
Odpovědět
katka_j: tak teď nevím, jestli to máme na stejné radnici? Já to mám na Úřadu Moravská Ostrava a Přívoz, Prokešovo náměstí. No ozvali se mi už z jednoho krejčovtsví, že šijí pro nevěsty, které chtějí netradiční šaty, a prý už tam několik nevěst bylo velmi spokojeno. Tak jsem jim poslala fotku a čekám, co mi odpoví. Jsem zvědavá, zda je budou schopni ušít a za kolik...
Odpovědět
kathy81: my se taky chystáme na oblek do Polska, slyšela jsem , že obleky tam i s košilí vyjdou tak na 2,5 - 3,5 tis., tož to by bylo fajn...
Odpovědět
Článek se načítá
angelina: ne ne,ty to máš na té velké,my u tanku-sýkorův most..mrkni mi do alba-tam mám vložené fotky. jj ty obleky tam jsou levnější,škoda,že jsem nevěděla dřív o těch šatech,jela bych taky tam ;-)
Odpovědět
kathy: a taky si platila zálohu 50% z celkové ceny? to mne trochu zarazilo..
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marcicek84: tak mi odepsali z toho krejčovství a ty moje šatičky mi jsou schopni ušít! A cena prý bude určitě do 4 tis. :-D Paní je hrozně příjemná, říkala, že se mám stavit co nejdříve, začínají mít dost zakázek. Ale do 6.6. prý není problém to zvládnout. Berou 50% zálohu. Tak asi to risknu tam, mám z toho docela dobrý pocit a odpadne mi lítání po salónech...Já bych si v těch levnějších salonech (typu Karina ve Svinově) stejně nevybrala a ty šaty, které se mi líbí, stojí, jak už tu holky psaly 8 tis. a více... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
angellina: a jaké máš vabrané šatičky?:)) tak to je super cena ;-)
Odpovědět
katka_j: jojo, už jsem se koukala, že máme jiné radnice, to je škoda, aspoň bychom si zamávaly ;-) Ale budeš to mít určitě krásné, i uvnitř je to moc hezké... Holky a sháníte si nějaké polštářky pod prstýnky nebo na to kašlete? :-)
Odpovědět
sunny2009: no to je, koukni do alba, právě jsem si je tam přidala...Líbí se ti?
Odpovědět
Profilova fotka
angeliina: ty jsou moc pěkné... ale ne na mě, chtějí vysokou a štíhlou postavičku:)) ty by mohla v pohodě ušít, jsou jednoduché a pěkné ;-) tak super, že už je skoro máš. Já si ne a ne vybrat... mě se líbí snad všechny :-N
Odpovědět
sunny2009: no záleží, jestli si je chceš půjčit nebo nechat ušít? Ale máš pravdu, je tolik nádherných šatů v těch salónech, jen ty ceny... :-) Koukám, že to máš o týden později než já. A copak už máš zajištěné? My zatím jen toto: máme zamluvený termín na radnici (ještě tam odnést dotazník), pak restauraci, domluveného fotografa, hudbu a líčení, vybrány svědky a sestavený seznam hostů. No a teď se budu chystat na ty šaty. No a zítra to slavnostně oznamujeme rodině ;-) . Zatím papa...
Odpovědět
ahoj holky, ja jsem taky z ostravy, ale svatbu mame na zamku v kunine. chci vam jen rict neco vic o tom obchodu euro magic, o kterem jste tady psaly. je v polskem tesine hned za trznici a je to tam super. je to teda obchod s ciste panskym zbozim, ale pritel i muj otec odtama maji obleky v cene do 3000,-, navic muj mily temer vsechny kravaty a kosile, jezdime tam moc radi, protoze tam jsou super ochotne prodavacky, co se vam individulane venuji a kdykoliv jsme tam jeli, nikdy jsme neodesli s prazdnou. taky pri opakovanych nakupech mame 10% slevu, takze fakt doporucuju. co se tyce satu, tak ja mam z Daji, cena teda vysoka, to je pravda, ale byla jsem i v jinych salonech a v ostrave sehnat saty pod 9000,- je fakt problem, jeden levnejsi salon je v Zabrehu (Vas den) a tam maji saty kolem 3,4 tisic, ale zas ne moc velky vyber. ale tak treba se tam skocte mrknout a uvidite, jestli vas neco zaujme :-) ;-)
Odpovědět
lenajs.d: ahojky, no já jsem taky napřed s přítelem chtěla oblek, košili i kravatu koupit v Polsku, ale kámoška mně od toho hodně odrazuje, že je to sériová výroba, žádná kvalita atd... Tak jsem teď na vážkách. Asi to vyřešíme tak, že projdeme trochu obchody u nás a pak se koukneme do Polska. Ono asi nejlepší je, když si člověk udělá obrázek sám. Názory na to oblečení z Polska se tady různí. Sama jsem tam několik púěkných věcí nakoupila, ale třeba kozačky mi vydržely jednu zimu, pak do nich začalo téct.. Tak asi jak co...
Odpovědět
Holky, potřebuji poradit... Co si myslíte o barevných šatech na svatbu? Myslím tím např. šedomodré či růžové... Obě maminky do mně docela hučí, že sice v bílé jsou krásné (koukněte na album), ale když už mi je budou šít, v jiné barvě bych je mohla využít např. na plesy apod. Na jedné straně asi uvažují prakticky, ale na druhé straně, není právě ta bílá nádherně romantická? Co si myslíte, mám si je nechat ušít v jiné barvě a když tak, ve které?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marcicek84: tak jsem ti to poslala. Držím palce, ať si dobře vybereš, dej pak vědět... ;-) Teprve do toho krejčovtsví s objednávkou půjdu, ale víceméně jsem už pro ně rozhodnutá, jen jsem právě uvažovala s tou barvou. Ale asi máš s tou bílou pravdu... A co myslíš, hodila by se k těm šatům nějaká malá taštička, něco jako pompadůrka v barvě šatů? Myslím, zda to k tomu stylu jde? A případně bižu na krk by taky mohla být, že?
Odpovědět
ahojky...já jsem taky z Ostravy a vdávám se 5.září...k těm šatům...slyšela jsem že ve Svinově je levná půjčovna...jmenuje se Karin,ale ještě jsem se tam nebyla kouknout,tak nevím....nevíte o nějaké dobré hudbě na svatbu??
Odpovědět
marcicek, co se tyce svatebnich satu v polsku, tak o tech jsem slysela az tady v diskuzich...jinak vubec nevim, my tam jezdime fakt na panskou konfekci a spolecenske saty. angeli: tak muj pritel ma jak oblek z polska tak z OP prostejov. a kdyz se podivas na slozeni, neni temer zadny rozdil. protoze obleky nosi casto, tak chodi v tom z polska a ted jsme meli zaverecnou v tanecnich a rikal, ze je vyborny, ze skvele saje pot a je prijemny. ten z OPcka si nicmene chce vzit na svatbu, i kdyz mi se libi vic ten polsky. ale fakt pri porovnani slozeni vlna/syntetika neni veliky rozdil :-) ;-) rrendy: o salonu karin vim jen to, ze je tam velice maly vyber, ale take male ceny ;-) :-)
Odpovědět
lenajs.d: díky za zprávičku, nejlepší bude, když se na ten oblek podíváme jak v našich obchodech, tak v Polsku a uvidíme...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?