Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
angellina: Asi jsem nějaká stará nebo tak, ale já pamatuju sníh i v květnu 8-)
Odpovědět
omca: Kolik Ti je? starochu :-D
Odpovědět
kamirka: 28 ;-)
Odpovědět
omcamauta: no je to možné, ale Ty určitě sníh mít nebudeš :-) kamirka: nějak jsem ten obchod s botami nenašla, nebo už je za výlohou neměli. Měla jsi na mysli ten malý obchůdek s obuví, po levé straně těsně před mostem M.Sýkory (ze směru z centra)?
Odpovědět
angellina: tobě se ten plášť nelíbí :-N
Odpovědět
ange: JJ, jak prijedes z husova sadu 108kou a vysednes, tak to je na druhe strane, takovy maly obchod a vedle vetsinou byly nejake hadry-ted nevim..ale stopro tam v tom malem (vyloha jen jedno sklo) meli ty boty za vylohou... Ja mam 24, tak to jsi o neco starsi, ale zase ne tak o moc :) Ja bych si tento plast asi taky nevybrala, coz je pravda :-N mi se libi cim mene tim lepe :-) ale jinak spatny enni! Jen pro me nee :)
Odpovědět
omca: no, že se mi nelíbí, jsem neřekla, ale můj šálek čaje to taky zrovna není... :-N Koukám, že sis tam přidala další, když ten první se neujal :-D . Budeš jako Bílá paní... ;-) kamir: tak to jsem čuměla jinde, sakra :-D Taky jsem byla v Lasu a v 2.patře mají krásné svatební botky. Mají tam dva druhy - obojí nejsou špičaté, spíše do kulata, jedny krčený satén, druhé hladší (ale ne úplně hladké) s menším podpatkem za 690 Kč, je to z Polska. Ale moc se mi líbí, jen neměli moji velikost, ale v pondělí na ně asi vlítnu. Přece jen, za ty prachy...
Odpovědět
Já furt uvažuju, jak v tom dubnu případně nezmrznout... a ten druhý je jiný jenom v tom, že je asi o 30cm kratší...
Odpovědět
omca: tak kdybych si měla vybrat mezi těma dvěma, tak asi ten druhý, kratší... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: na konci dubna už bude krásně:)) ale pro jistotu si něco pořiď, budeš jako sněhová královna:) a asi bych volila ten kratší...
Odpovědět
eh, sekla jsem se... je kratší o 15cm... to už takový rozdíl není...
Odpovědět
Angel a spol Jsem si urizla celyy vrch prstu jojo a to jsem mela jit zkouset saty ale uvidim jak mi bude lepe pujdu ted mi staci az nadhlavu ze zvladam praci :-| Jinak na dekoraci uz mam doma u nasich vse! Vaha mi neuveritelne klesa a uz se tesim na saticky az budu vybirat!Trochu zvazuji zmenu fotografa tak uvidim co a jak.
Odpovědět
Článek se načítá
finfrle: Prozra'd svoji dietku :-) Jsem teď před státnicema doma, tak bych se třeba do toho pustila :-) ange: Tak to jsi koukala jinam :-) Zkus se tam podívat, cenu fakt nevím, ale podle mě to drahé nebude... Taky to bylo krčené, ale či já vím jaký matroš :-N
Odpovědět
omca: Ten kratší se mi líbí více...No a hlavně se mi na tom prvním asi nelíbilo jak to má přes hlavu :-N Ten je fakt dobrý ;-)
Odpovědět
kami napisu ti to do ip jsem to tu na diskusi psala mockrat tak at s tim neotravuji dokola hihi jdu na to
Odpovědět
finfrle: Díky za info,mrknu na to ;-)
Odpovědět
kamirka: kapuci mají oba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle: prosím taky o dietku:) děkuji ;-) kamirka: taky státnicuješ v červnu??
Odpovědět
Tak jsem vyměnila fotku - jsou stejný, jen ten jeden je cca o 15cm delší.... uvidím, v salonu mám zamluvenou pelerínku do pasu, třeba bude stačit...
Odpovědět
sunny: Mám to květen/červen :-| omca: Všimla jsem si, že kapuci mají oba, ale asi se mi hlavně nelíbí ta první figurína :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak je opět po víkendu a opět jsem v práci. Máme dnes druhé kolo výběrového řízení, takže dnes budu celý den poletovat po firmě, hrůza.... omcamauta: já na takové věcičky moc nejsem, proto jsem chtěla svatbu v létě, přítel jí chtěl také 25.4., ale já měla obavy, že bude zima. Ale těď už doufám v to, že tenhle sníh bude do konce února, jak to všude hlásí a pak příjde hnedka jaro a teplo, takže nakonec nebudeš žádný kabátek ani potřebovat, ale pro jistotu, že ano.... kamirka: já se na ty botky v pátek nedostala, takže jdu dnes.... angellina: tak v Lasu už nám taky dostali jarní boty, tak to je super. Dnes to všechno obejdu a jestli jsou opravdu za tu cenu a budou se mi líbit, tak si je hnedka koupím. V salonech nebo na netu stojí takové boty 1700.- - 2000,-. Tak se tam možná dneska potkáme... :-D Finfrle: ty jsi blázen, jak se to stalo? Doufám, že se ti prstík brzo zahojí... Držím palečky...
Odpovědět
kamirka: figurínu fakt kupovat nebudu. I když - podle mě jsou taky stejné :-D kathy: ke svatbě v létě... no, ono to máš těžké - jedni kamarádi se brali před pár lety v srpnu a měli vedro k padnutí, zbyla polovina jídla, vypila se akorát všechna voda a nealko.... další si loni řekli, že srpen je supr, že bude hezky - pršelo a bylo asi 16stupňů a kámoška málem umrzla (kdo by si taky na srpnovou svatbu zamlouval kabát, že...) takže nikdo nevíme, co si na nás počasí vymyslí ;-)
Odpovědět
omca: Ať se dívám, jak se dívám, tak se mi ty dvě nezdají stejné :-D
Odpovědět
kamirka: ahojky, taky se jdu ještě na ty botičky podívat dneska kathy 81: ahojky, je to menší obchůdek v 2. patře, mají tam boty z Polska, není to ten velký obchod s obuví John Garfield v 1. patře. Jo, možná se tam potkáme, ale já tam budu až kolem páté... :-) Jinak všem krásný začátek nového týdne a ať nám to v práci rychle uteče. Já jsem byla dneska u zubaře... :-(
Odpovědět
ange: Zubaře já nerada ]-( Kukni na ty botky a uvidíš ;-) když tak pak písni cenu, já pojedu do Polska někdy v březnu-nebo spíše až nebude sníh, tak se mrknu tam, třeba to bude levnější, ale to už je pro Vás dost pozdě :-N
Odpovědět
omca: tak to máš úplnou pravdu, v poslední době si s náma počasí pěkně zahrává... angelina: já tam jdu taky kolem 5hod.... ;-) Já zubaře nerada. Já mám totiž vždycky kaz, někdy se mi zdá, že nemám ani tolik zůbů jako blomb. Přítel byl zhruba před měsícem u zubaře po 8 letech a vyšel vymátý bez kazu, tohle nechápu...
Odpovědět
kathy, ange: Tak až bude ve zprávách, že se dvě bily o boty, tak nám je jasné o koho šlo :-D
Odpovědět
omca: budeš mít krásně a hotovo ;-) kathy81: no to je šťastný člověk, mi taky vždycky najdou kaz, nevím, jak to dělají :-) Tak super, kolem páté u botů. :-D Napřed asi půjdu na ty, jak je popisovala kamirka a jestli to nebude ono, tak vlítnu do toho Lasa :-D kamirka: bitka nebude, my se když tak podělíme, boty jsou přece dvě :-D
Odpovědět
Neboj, určitě máme každá jinou velikost.... :-D :-D
Odpovědět
no holky,tak já zubaře taky nerada :-( po návratu do ČR chi zajít na fakultku a nechat si spravit všechny zuby naráz. Co jsem tady,tak jsem byla u zubaře jenom 3X :-N Fakt je to tu strašně drahé a doma mně nechtějí vzít,protože nejsem pojištěná.nechápu včem je rozíl.tak by doslali hotovost! No aspoň,že můj gynekolog je normální. kněmu jezdím 2X do roka.Říkal že má takových pacientek více. Jinak víkend byl katastrofa! byly jsme vytopení a večer hořelo kousek od nemocnice a tak bylo celé město bez proudu asi na 6 hodin :-D No nádhera. Jinak by mi měli začit chodit vecičky z ebay x-) A dneska mamka posílá prstýnky,tak doufám,že tu do pátku budou. x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?