Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
llucif: od kterého prodejce budeš mít ty nálepky na víno a obálky... poděl se s námi o know-how :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Finfrle: to asi jo, já jsem na ty české stránky narazila náhodou a tam mě ta cena dost zarazila. Jen jsem si říkala, kdyby některé holky na to chtěly juknout a byly na tom s angličtinou podobně jako já, tak.... :-) Kamirka: ve strochovi jsme byli včera. Je tam opravdu dost velký výběr a není to ani nijak drahé. A říkali, že si klidně můžeme i něco sami navrhnout, nakreslit a oni to podle toho udělají. Přítel měl totiž myšlenky, že by si nechal udělat prsten jako z Pána prstenů s tím písmem, ale naštěstí jak rychle ho to napadlo, tak rychle to zase odpadlo :-p Ale asi nakonec vybereme prstýnky od nich, uděláme nějaký kompromis a bude 8-) No a ty jmenovky na stůl asi vyřeším nějakou samovýrobou. Vystřihnu tu dekoračními nůžkami a snad to bude pěkné.
Odpovědět
maxiiim: prstýnky z pána prstenů bude mít jedna holčina v oceli z nějakého eshopu. Když říkala cenu, tak mě málem omejvali - asi 400Kč :-D
Odpovědět
maxiim: A jake tam jsou prodavacky? Ok? Mam husinu z toho, ze tam prijdeme a nekolik prodavacek se na me sleti...Na me se musi pomalu :-D
Odpovědět
omca: artsworldwide
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: no přítel ho chtěl ze zlata, ale i tak.... naštěstí si to potom rozmyslel. kamirka: byly v pohodě. Nás sice nejdřív vyděsilo množství prstýnků, které před nás položila, protože tam měla takové, které vyrábějí oni, nebo tam měli i ze zahraničí, takové jaké tam byly si prostě objednáš a nic na nich nemůžeš měnit a tak. Ale ta jejich cena byla šílená. Ale prodavačky byly fajn, říkaly, že jestli máme nějaký návrh, tak ať to přineseme, že to ukážou šéfovi, jestli to půjde udělat nebo ne. A ceny se mi zdály taky slušné... :-)
Odpovědět
Já bych chtěla krásné prstýnky za hodně levno :-D Tak snad vybereme :-D :-D
Odpovědět
kdyby někdo chtěl tak ty zvonečky jsou taky tady http://www.nevesta-zenich.cz/priprava...
Odpovědět
weka: nevidim tam cenu, ale na odkazu od maxxim to bylo nejak 350/12 zvonečků, to radši něco udělám sama :-N ale takové prachy bych za to asi nedala. Hm a holky nebudete něco pak chtít prodávat z toho, co jste koupily? Kdybyste již něco měly, tak dejte echom, já se budu vdávat až na podzim, tak bych mohla podědit :-D
Odpovědět
lluci: no, asi jsi vykoupila všechny hezké, má tam jen přeslazené věci.... tak uvažuju, přece nemůže být těžké to graficky připravit a pak v práci vytisknout na samolepky 8-) asi se o dlouhých zimních večerech budu ještě bavit...
Odpovědět
Já je prodávat nebudu, my to máme jako stojánek na jmenovku a pak si to vezmou jako dáreček :-) ale třeba dekorace, když budeš chtít, tak se domluvíme :-)
Odpovědět
kamirka: já určitě prodávat budu, na ebay se totiž nevyplácí nakupovat malé množství, tak jsem trochu megaloman a tuším, že mi toho hafo zbyde :-D
Odpovědět
Článek se načítá
kamirka: no já budu asi prodávat závoj,šaty a vše, co bude v dobrém stavu. ;-)
Odpovědět
Ja asi pak neco z dekorace a i ty zvonky!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky:) omca: tak pak dej vědět, jestli se ti ty samolepky na víno povedly? taky nad tím přemýšlím... ;-) finfrle: škoda, že máš svatbu přede mnou, zvonečky bych brala:))
Odpovědět
sunny: ty snad o mě pochybuješ? pokud se do toho dám, tak u toho budu sedět dokud se nepovedou :-D
Odpovědět
Tak mi hažte info do IP nebo někam, ať to najdu hlavně :-D a podívám se na to. Určitě bude mít zájem i někdo další ;-) a v Ostravě se můžeme pěkne sejít... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle:asik tak do 60lidí,brrr
Odpovědět
kamirka: já to plánuju pak naházet do bazárku..
Odpovědět
omca: To musíš dát prvně vědět nám tady :-D My se popereme a zbytky hodíš tam :-D
Odpovědět
kamirka: :-D :-D 8-)
Odpovědět
x-)
Odpovědět
kamirka a na kdy vidite srazik?Rozumim ze to se tu taky resi?!
Odpovědět
Profilova fotka
omca: nene, vůbec nepochybuju o tobě:)) jen bych chtěla vědět, jestli to jde, a hlavně jak moc je to složité:)) já přemýšlím na co to tisknout...
Odpovědět
No srazík se neřešil...možná začne :-D Já jen psala, že kdybych od některé něco kupovala, tak se v klidu můžeme sejít někde v Ově ;-)
Odpovědět
sunny: no já bych to tiskla přímo na ty samolepící štítky, co se dají koupit v papírnictví.. jen budu muset zjistit, jestli to narvu do tiskárny.. když ne, tak se zeptám v tom shopu, kde budu tisknout oznamka.
Odpovědět
kamirka :-D :-D :-D radeji me berte dnes s rezervou hihi jsem mimo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem od soboty stihla zamluvit místo pro hostinu ( cca 50lidí), rezervovat fotografa ( R.Horáka), a zamluvit obřad v kostele ( Kunín)...šlo to hladce především z toho důvodu, že svatba bude 20.8.2009, což je čtvrtek :-. ..trochu mě ten všední den mrzí, ale na druhou stranu, kdo bude chtít , čas si udělá a vezme si třeba i dovolenou.
Odpovědět
tekej To urcite to je i muj nazor kdyz nekdo chce prijit a zucastnit se vaseho stesti si cas udela
Odpovědět
tekej: to budete mít supra dlouhý víkend ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?