Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
jarusch: my máme vzdálenou rodinu v olbramicích
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, snad se k vám můžu přidat :-p Při hledání různých jmenovek jsme našla stránku,kde jsou ty zvonečky, které má finfrle v albu. Je to www stránka u nás, takže by odpadly starosti s angličtinou. Kdyby někdo chtěl, tak mu adresu písnu,tady ji psát nebudu, asi by to zase smázli ]-( Ty zvonečky jsou super, akorát mě odradila jejich cena. Takže se asi raději vrhnu do nějaké samovýroby :-| Já bych byla taky pro svatbu jen s rodiči a svědky, ale přítel nechce, chce to pojmout jako párty, takže.... udělali jsme kopromis mezi jeho a mými přestavami a vyšlo mi 37 lidí na hostinu a asi dalších 20 večer :-o Momentálně řešíme problém s prstýnky, protože máme každý úplně jinou představu, už jsme obešli asi sedm zlatnictví a nic jsme neobjevili... :-( Já můžu ještě doproučit cukrárnu a pekárnu v jednom v Klimkovicích, koláče mají moc dobré a jsou levné. Dorty jsou cenově taky fajn.
Odpovědět
ježiši co to moje uši slyší =-) =-) =-) Kája německy s nějakým raperem =-) =-) =-)
Odpovědět
holky finfrle to má z ebay
Odpovědět
no my budeme mít jenom rodinu a nej kamarádi půjdou za svědky a párty pro kamarády budeme dělt po svatbě. dvě noci na olešné s grilovačkou a bečkou piva ;-) takže my budeme mít na oběd 25-26 lidí a na večer o 10 více.
Odpovědět
Zdravím :-D U jedné slečny jsem našla takové samolepky: http://www.beremese.cz/album/view.php... Vymámila jsem kontakt na pána a napsala jsem mu přes icq, stránky má tady http://svatebni-doplnky.ic.cz/page1.html kdyby měl někdo zájem...Já srdíčka moc nemusím, ale toto se mi líbí ;-) By se mi to líbilo na obálku s tím zalepit nebo tak něco :-N maxiim: Napiš mi prosím tu adresu na zvonky do IP, děkuji :-N Na prstýnky se chystáme do toho Karla Stocha či Storcha, nevím jak se jmenuje :-N Jinak nevím...
Odpovědět
Jinak já uvažovala, že udělám jmenovky na kamínky, tak to myslím měla Denisska a nebo jen normální lístečky doma udělané, těma nůžkama ozdobnýma obstřihnute a dobre :-N
Odpovědět
Ještě jsem se bavila s kamarádkou a napadla nás varianta na jmenovky: Šikovná babička by ušila takový jemný polštářek-malý dejme tomu 8*5 cm nebo tak nějak, do toho by se dalo něco voňavého, ty lístečky nebo něco a na tu látku by se to jméno napsalo zdobně barvama na textil :-N ale tohle dělat nebudu, jen jsme klábosily a vymýšlely :-D A ještě jsem našla odkaz na toto a ač takové věci nemusím, tak si asi nechám na svatbu nějaké skleničky vyrobit, původně jsem si chtěla nějaké udělat-malovat barvama na sklo :-D ale toto mě nadchlo :-N
Odpovědět
MAxim Ahoj ty zvonecky jsou o polovinu levnejsi na ebay nez na te ceske strance! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle:Jo a jak se jmenují?Třeba je znám....
Odpovědět
Profilova fotka
luciferek:Jo a jak se jmenují,třeba je znám?
Odpovědět
Ted si nevzpominam na jake strance to bylo ale myslim Kvetuse
Odpovědět
Článek se načítá
Úplně stejné zvonečky jsem koupila v jednom salonu v Ostravě. Koupila jsem tam i organzu a bublifuky, akorát jiné než má finfrle.
Odpovědět
jaruschk kolik lidi budes mit na svatbe?
Odpovědět
Ahojky, tak mně nadchly jmenovky s mašlí na stránce lenea Jestli nic jiného neobjevíme, asi si je objednáme...
Odpovědět
jarusch: Machovi
Odpovědět
maxiiim: můžeš mi prosím tě napsat taky ty www stránky na ty zvonečky.....dík
Odpovědět
angelina Jsi me teda rozesmala :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Zase browsím po ebay a uvažuju, co tak ještě objednat ]-(
Odpovědět
omcamauta: co zadavas do vyhledavace na abay? jen wedding?
Odpovědět
omča: já si dneska objednala bížu a rovnou tři sady :-D a nálepky na víno a na obálky.
Odpovědět
katka_j: buď jenom wedding a koukám, co je, nebo když hledám něco určitého, tak přímo to.... zkusmo přihazuju na další kravaty, když ono to tomu mému vždycky tak děsně sekne 8-)
Odpovědět
jj díky. a to se tam jen přihazuje nebo se to da koupit bez prihozu?
Odpovědět
luci a odkud jsi si to zamluvila zase ebay?
Odpovědět
finfrle: ano z ebay :-D
Odpovědět
finfrle: jako tím, jak jsem napsala tu adresu? No musím, aby to nesmazali... :-)
Odpovědět
JJ jsi uzasna!
Odpovědět
Luci uz jsem si tam vyhlidla par celenek! ;-)
Odpovědět
finfrle : já už mám čelenku doma :-D
Odpovědět
katka_j: jak si prodejce nastaví. Na něco se přihazuje, něco má pevnou cenu..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?