Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle:Pohoda juknu na tvé znonky,já zatím skoro nic nemám jen jmenovky kolíčky na jmenovky a SPZ na autína ani šatky nimám asik půjdu v teplákách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle:ty zvonečky jsou pěkné to muselo být ale drahé ne?
Odpovědět
jaruschk No ja mam jen par vecicek na dekoraci a to je vse. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaruschk: Kde na Janové, my na Jiráskové ulici, vedle Hellera. to je před hospodou. S kým stavíte?
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle:Já bych toho chtěla strašně moc,vlizelín na židle,organzu na auta,ale máme objednaný bus pro svatebčany,takže aut nepojede moc,na ty auta jako moje a ženichovo mám SPZetky,vypadají dobře heheh,je to celkem drahé ty doplňky,kdyby měl člověk jen kolem 20lidí tak se to dá,ale my budem mít kolem 60,takže zvonek pro každého na jmenovku se mi zdá zbytečná investice,raději to oželím....
Odpovědět
Profilova fotka
rolnicek: my druhá odbočka v levo za hospou,nám už stojí,ted se děla elektrika atd.my Lifas-Sedláček,kdy se tam stěhujete?
Odpovědět
jaruschk No ja jich budu mit jen okolo 30 a to staci moc velikou svatbu nechci jen par pratel a neco malo z rodiny.U me je to hlavne napopud pritele ja se chtela brat vedvou hihi No ale kdyz uz tak alespon at je to mini slavnostni!Koukni na ebay koupis tam vse zababku!
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle:přesně tak,já jsem taky chtěla svatbu jen my 2 a 2svědci,jenže od přítele rodiče by to nevydýchali,jsou to strašné konzervy....
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle:já přes to neumím nakupovat,neumím anglicky,leda že bych to louskala se slovníkem hihihih
Odpovědět
Profilova fotka
jaruschk: no u nás je to ještě na dlouho. my teprve začínáme na jaře, takže snad po Vánocích. není kam spěchat. ale každopádně to budeme mít k sobě kousek:). mám pro svého syna další nevěstu:). Matymu je 15 měsíců
Odpovědět
u nás to taky bude do 30 lidí,takže se to dá.
Odpovědět
Profilova fotka
rolnicek:Sofii bude 3.3 rok hehhehe,tak my jsme začli v září nějak v polovině,ale to co tomu předcházelo bylo peklo,taky jste měli takové problémy s p.Kozárovou na uřadě v Polance?Tak každopádně blízko to máme i teď heheh,tak kdyby jsi se někdy nudila tak mužem zajít s dětmi na procházku
Odpovědět
Článek se načítá
luci jj 30 je fajn pocet ;-) bude cas se vsem venovat! jarus vem si nekoho k ruce at ti pomuze na ebay!Vyplati se to
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle: JJ asik donutím přítele ten to celkem zládá tu anglinu a nebo má drahá sestra
Odpovědět
Ahoj holky, tak vidím, že se to tady po mém včerejší odchodu rozjelo. Dokonce se tady našli dvě budoucí sousedky, což je super.... My budeme mít taky kolem 30 lidí a večer o něco více, takže se to dá zvládnout. U nás to ale bylo naopak, přítel chtěl svatbu jen se svědky a pak oběd s rodiči a konec a já chtěla trošku větší klasiku.....Říkám si, že se vdávám jen jednou za život (v což velmi doufám) tak ať to stojí za to... Na stránkách ebay jsem už taky párkrát byla, hledala jsem tam šaty, ale neúspěšně, chce to mít spoustu času a trpělivosti......
Odpovědět
Ahojky, tak koukám, že oproti vám budeme mít jen mini svatbu, 15 lidí a večer jich přijde ještě 7. Na oběd máme jen rodinu a večer mi přijdou kamarádky a příteli jen jeho nej kamarád s manželkou. Řekla jsem mu, ať si klidně pozve více kamarádů, ale řekl, že ty "ožralé tlamy z práce" zvát nebude :-D
Odpovědět
Je jedno, jak bude svatba velká, hlavně ať se vydaří!!!
Odpovědět
Ahojte :-) Zvonečky jsou super, kde jsi je sehnala? My budeme mít už na oběd 50 lidí a snížit počet nejse, protože to je nejmenší možný počet. Jako dalo by se o 8 lidí-naši kamarádi, ale ejstli 42 a 8 večer a nebo budou hned na oběd..to je podle mě už jedno... Takže to bude pálka! Máme 8 dětí do 6ti let, tak jsme zvědavá :-) Ještě si chci sehnat slečnu na hlídání - tzv. budou tam omalovánky a další věci, ale slečnu, která se o ně trošku postará. Raději dám 500 ěnjaké slečně než aby se rodiče starali o děti atd. Nějak to musím vymyslet :-) Holky, včera jsem byla u kartářky! Ale nějak mě to nepřesvědčilo. Byla z Vás nějaká?
Odpovědět
U kartářky jsem nebyla, moc na to nevěřím...Ale kdyby mi řekla něco špatného, tak by mi to určitě leželo v hlavě a o to moc nestojím...
Odpovědět
Mi nic spatneho nerekla...ale bylo mi zvlastni, ze se me zeptala na neco a o me odpovedi kecala pet minut, ze mi to proste prislo jak ja u zkousky na vysoke skole, jsme se chytla slova ucitele a pak jsem o tom mlela a mlela...Nevim, prislo mi to zvlastni...a nevedela, ze mam bratra, ze mam pritele, ze svatba je v nedohlednu atd, coz mi prijde divne, neprisla na to, ze maminka je nemocna, tvrdila, ze je zdrava jak repa, coz jsme nekomentovala, protoze jsem vedela, ze to tak neni. Nevim no :-(
Odpovědět
My jsme teď měli akci pro zákazníky ve stylu středověké hostiny a měli jsme tam věštkyni a každý kdo vylezl, říkal to samé co ty kamirka, že se nejdříve vyptávala a pak obkecávala získané informace. V tom je asi ten fígl.
Odpovědět
kathy81: Asi jo...Jako bylo to stylem a Vy mate bratra nebo sestru? odpovedela jsem a bylo to: Aha, no Vas bratr a ted ho popsala, ze je zzenstily!!Muj bratr! Kdybyste ho videly! Ma dva metry, pres sto kilo, zzenstily neni, leda tim, ze je zarostly jak opice! Kdyz jsem rekla...No nevim...Jako jsme rada, ze jsem si to zkusila, protoze jsme byla zvedava, ale ted si mylsim, ze to je takove obkecavani, protoze to, ze to mi rika karta a ze sedmicka, devitka a neco znamena stesti muzu rict i ja ... nevim no...nemate nekdo jeste nejakou zkusenost? :-N
Odpovědět
finfrle: zvonečky jsou krásné... :-) A všimla jsem si, že máte vybrané prstýnky, které se líbí i vám já jsem je našla na originálních špercích, ale nemám moc odvahu je takhle přes net bez vidění objednávat. Odkud je budete mít vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,my budeme mít taky na svatbě spoustu dětí to bude psycho.....a lidí hafo,no co se dá dělat.....
Odpovědět
My nebudeme mít děti žádné, až teprve teď u příprav svatby mi došlo, že v rodině žádné děti nemáme.....Moc se mi líbí malé družičky, ale u mě to nehrozí. Leda dospělé nebo bych si musela nějaké děti vypůjčit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak za družičky mi pujdou dcera(pokud tedy už začne chodit,jinak ma smůlu heheh) a moje 2 neteře,a malý družba bratranek,to bude sado už je vidím mrňouse :-) beztak se jim nebude chtít heheh
Odpovědět
jaruschk: tak to budeš mít veselou svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jn snad nebudou moc divočit heheh,ale pro malou už máme hlídání zajištěné,takže ten zbytek se bude muset nějak zpacifikovat hehehhe,ale děti milujem tak proč si to neužít i sněma....
Odpovědět
jaruschk: nevím jestli jsi to tady už psala nebo ne, ale kde budete mít hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
kathy81:v Olbramicích v KD
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?