Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
marci: koláče do restaurace-to byly pro ně a nebo pro Vás? A kolik jste dávali kadeřnici a kosmetičce? Mi to přijde zbytečné (jak už jsem psala, za práci dostanou zaplaceno =-) )nechci být nevím co, ale snad chápete :-N ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
kami: my jsme rozváželi koláče jen po rodině a známých. Taky jsem to brala za zbytečnost dávat na uřad,kadeřnici nebo tak, kadeřnice stejně dostala dýško ,tak co a najedla se u nás doma. jinak kameraman dostal výslužku kde vše měl a fotograf byl náš kamarád,tak ten dostal také výslužku.
Odpovědět
holky co se ted vdávali přeji vám mnoho štěstíčka v manželství , hlavně vzájemnou oporu a porozumění a tolerance.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, jani tak co jak se cítíš, už to máš za chvilinku. tak hlavně ať vám vše výjde a prožijete krásný den, na který vám třeba buude pršet, ale to nic neudělá.:-) ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
marcicek: užij si svatební cestu.... Denber: jo,jo už jen 3 dny :-) ,strašně to všechno uteklo. Zatím jsem celkem v pohodě...asi to příjde až v sobotu ráno :-D . Počasí prý má být nakonec krásné,tak super,ale at je jak je,hlavně at moooc neprší (např.jako Vám :-N ).....A co fotečky? aspon pár..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani fotečky budou, jenom teď trošku trvá nežje ode všech seženem. od fotografa je budu mít příští týden. se těším-ikdyž tam budu vypadat jak strašidlo-já se totiž sama sobě málokdy líbím na fotkách:-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojí holky posílám pozdravy a přeji všem které jste se vdaly Jani a nevím kdo ještě strašně moc štěstí lásky tolerance a krásný dlouhý společný život.....Fotky dodám později jsem zas na skok na netu ne baráku ho ještě nemáme,můj příspěvek byl sice negativní,ale s odstupem času už to tolik nehrotím,měla jsem tam super lidi které jsem tam mít chtěla a sněma jsem si to užila na plný pecky......zatím se mějte až bude více času fotečky přidám mějte se krásně papap
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky! v ramci priprav na svatbu v OV pristi rok -> nemela jste nektera na svatbe muzikanty skiblu? Diky za info.
Odpovědět
Profilova fotka
Jarusch: děkuju ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahojjky,marci vítej-taky jsme tam byli. a opravdu ten Knossos je hodně zajímavý!!! Heraklion je takky hezký, ale měli jsme to s průvodkyní amoc památek tam není. prostě hlavní město, ale i tak jeho historie atd -- zajímavé si to poslechnout
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
v přístavu jsme byli taky apevnost-tam byly šílené vlny. neříkám, že to tam nemají pěkné, ale nic extra-nebo nevím jak to správně vyjádřit. jen sme zírali na tu doprravu, dvoupruhový kruhový objezd a v jednom pruhu si sem tam klidně parkuje auto, motorky předjíždí v pravo v levo. autobus v tříproudové cestě jede v prostředním pruhu, zastaví a pustí lidi ven, do krajního pruhu, kde jezdí vesele auta....tam bych řídit nechtěla. jinak bylo fajn, ktéta je hodně krásná!!! byli jste i na Spinalonze? tam to je taky hezké, ikdyž smutné
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
den:Ahoj koukala jsem ti na fotešky moc krásné... malá byla taky nádherná.....Počasí nám nevyšlo co,ale snad nám aspo%n výjde to manželství..... marci:Já jsem neviděla fotečky pošli na mail Jaruschk@seznam.cz ráda bych se kukla jestli je to možné díky :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se. Máme už taky po svatební cestě. Sice jsme jeli navštívit jen jížní čechy a pak střední čechy -Karlštejn, ale byli jsme maximálně spokojeni - super. Hned bych jela zpátky. Uvažovali jsme před svatbou, že bychom rádi jeli někam k moři, ale bohužel to bylo nereálné. Máme oba prošlé pasy a já jsem si kvůli tomu nechtěla dělat pas, když bych po svatbě musela pas dělat znovu kvůli novému jménu. Ale vůbec nelitujeme :-) . Holky, ale nevím jestli mám stejný pocit, ale říkali jsme si s manželem, že bychom si tu svatbu normálně zopakovali. Samozřejmě spolu :-D . Byli jsme sice ráno v den svatby nervozní jak sáňky v létě, ale pak už to bylo jen super!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak jsem konečně vložila nějaké fotky :-)
Odpovědět
Jaruš, fotky jsou krásné ty jo a ten účes, fakt it to slušelo! Vám oběma! Tak hodně štěstí do manželství! :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jarus,už jsem Ti písla do gratualcí,vypadala jsi nádherně x-) ,moc Vám to spolu sluší. Hodně štěstíííí...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky moc.....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, no-teda, jsme vdanénebo kaput....? ;-) jakpak se máte vdané paní? doufám, že moc dobře. u nás je to v pohodě-ani si to moc neuvědomuji:-) a je celkem sranda, když se mám podepsat :-D vzhledemktomu,že to dělámdost málo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky den:Tak to jsme na tom stejně,já se stále představuju do telefonu svým starým příjmením nějak si na to nové nemůžu zvyknout hehheh,teprv ve středu jsem si byla pro občanku,tak konečně můžu vyřizovat řidičák,banku atd.
Odpovědět
Profilova fotka
tak řidičák můžeš vyřídit i stím náhradním papírkem z úřadu. na řidičák je dobré jít v pátek dopoledne, je tam nejmín lidí. ale bacha, na internetu mají napsáno, že mají od 7:30 a mají až od 8smi a navíc ochranka tě pustí dovnitř až 5minut předem, takže v hnusném počasí to může být na zabití!! a stačí jen jedna fotka
Odpovědět
Profilova fotka
den:Tak občanku už mám,sjedu tam v pondělí,manžel má dovču,takže bude hlídat malou,a při tom si zajdu vyřídit i pas,jak tam budu....Co jinak jak se vede v manželství?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?