Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
nejsou, mají je tady v karině a za poloviční cenu. v tom havířově mi je nabízeli v akci za 5tisíc něco a normálně za 6něco, a tady v karině je mají za 3.600-neno 3.700,- sou fajné, akorát co se jim dá vytknout- dost proddlužují trup-jednak tou stuhou a taky tím ,že první vlna začíná dost dole. jinak v te karině k tomu mají i závoj, lemovaný tou barvou jako je ta stuha
Odpovědět
Profilova fotka
na te modelce vypadají úžasně, ale to taky měly a podle toho vybírali modelku:-)
Odpovědět
Den: a kolik měříš? Pže já jsem malá a já prave nemuzu mit šaty které prodlužují trup..
Odpovědět
Profilova fotka
169cm a tím, že sem celkem hubenour tak to u mě bylo asi moc. ikdyž taky by se dalo zase pozor at nejseš moc malá, to by tě ta sukně ještě zmenšila, to bys měla dlouhé tělo a krátké nožičky
Odpovědět
Den: no práve.. měřím 164, takže budu vypadat jak hobit..:-) ale mám práve vyhlídlé ještě jedny z Paris (v centru) a ty by mi mohly sedet...Mam je v albu. Jsi nervozni? Kde to budete mit?
Odpovědět
Profilova fotka
na radnici v porubě, chtěli jsme zámeček, ale oddávají tam jen první sobotu v měsíci a to bychom tam mohli mít teda obřad, ale hostina už byla zabraná-tak to bylo zbytečné.kdyžtak tady je odkaz kde je má jedna nevěsta na sobě, ale bez te brože se mi nelíbí. http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
nervoznii ani ne, na některé věci se těším, na něco už mín, ale nervozní ne. ono u nás se toho moc nezmění, bydlet budeme furt stejně, doma budu taky furt-takže to moc velká změna nebude. kdybychom se hned potom mohli stěhovat, tak to by bylo:-)
Odpovědět
Takže bydlite u rodiču? Co se týče takových tech blbusech, na radnici asi posltárek na prstynky nedavaji ze\, me totiz zajimaji takove ty blbosti, vdavam se az za rok (necely:-)) ale chci mit vse pozichrovano...
Odpovědět
Profilova fotka
ne, ale můžeš si ho tam dodaat a oni ti to na něj dají-záleží to na tobě:-) koupíš to v každém salonu a jestli ti můžu doporučit, zajdi na svatební veletrh a výstavu- letos to bylo na černé louce a v hotelu atom, někdy v březnu. nemusí se ti tam líbit nic, lae my si na jednom-výstavě vyhlédli prstýnky a v atomu objednali, jsou tam i cukrářské firmy, šaty, takové cerepetičky-mašličky, polštářky atd atda td. dá se tam hodně inspirovat:-)
Odpovědět
No my jsme byli s pritelem letos na cerne louce a dost me to zklamalo...libila se mi tam akorat bizu:-) no uvidime, kazdopadne pristi roky veletrhy objizdim ve velkem..tobe drzim palce at vse vyjde podle predstav..
Odpovědět
Nadi ahoj...přeber žezlo, já už to mám za pár... :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
takyy sem od tama čekala víc, ale aspon nějaká trošku inspirace:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj Leni, no ja koukala...porad jsi tu nebyla a to jsem ti nechtela nechavat vzkaz..Tak jak se citis? Mas moc hezke to album..a ty saty...zuzo.
Odpovědět
Profilova fotka
leni myslím na Tebe, jak budu ve stejném vzdálenosti ke svatbě, tak budu mít nové vlasy a zítra bych šla na nehty. moje svědkyně už má brindáky a děravou lžičku- tak sem ji říkala, že beztak budu mít hlad a pokud se kvůli ni nenajím............... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zdravím novou nevěstu.....Leni už jsi nervozní?Já zatím né,ale myslím,že přiští týden to bude horšíííííí....u nad:Co se týče veletrhu,tak pro inspiraci dobré,ale drahé....já mám spoustu věci,ze svatebních e-shopu a za daleko lepší ceny,a myslím,že i hezčí....na polštářku pod prstýnky máme vyšity naše monogramy.....Za týden jdu doplatit šaty,už se těším až je zase uvidím,jelikož si moc nepamatuju jak už vypadaly...... :-)
Odpovědět
Jaruschk: Ahoj:-) odkudmas ty botky, jsou krasne.. Ty zpotahy na zle si kupovala kde? aky je to eshop?
Odpovědět
Profilova fotka
nad:Já mám uplně jiné botky,než ty co mám v albu,ty jsou z nějakého svatebního serveru staženy,ale nevím z jakého....Já mám boty z Polska,zkusím je vyfotit a hodím je do alba
Odpovědět
Ok dekuju..a na kolik te vysly?
Odpovědět
Profilova fotka
ten fotograf za jednu svatbu myslím 3000,- jsou v tom hotové fotky-počet je myslím +- 50, potom na cd. kosmetička: je to H&K studio, je to kousek od hotelovému domu jindřích. -snad sem ten název napsala dobře. zkusím tu během dneška hodit pár fotek, ale neslibuji, protože mi není moc dobře:-(
Odpovědět
Profilova fotka
nad:vyšly mě na 45Okč,fotografka na 6000kč....
Odpovědět
ahoj holky, tak poslední dva dny svobodného života a starého příjmení...a s prominutím se sere, co může...klasický poslední týdne, ještě že koláče jsme rozvezli už minulý týden, jinak by mě asi jeblo. Tak začalo to tím, že ženich má moc dlouhou košili, naštěstí v salonu mi nabídli, že ji zkrátí (rukávy), abych nemusela kupovat novou, no a včera mi odřekli tři hosté. Nejdřív sestřenka s přítelem (sranda je, že kdybysme jim nezavolali, tak se ani neobtěžují dát vědět, že nepřijdou) a pak moje hodně dobrá kámoška z VŠ, což jsem obrečela, ale její důvody chápu. Už si připadám jak debil furt volat na hotel, že měníme počty, předělávat auta, zasedací pořádek, pokoje...hlavně, že plánujeme skoro rok. Fakt to nemá smysl :-( A to už bych se kurňa snad měla začít těšit, no ne ? :-) ;-)
Odpovědět
Ahoj Leni...vykasli se na to a uzivej si to, co se da...je mi jasne, ze ja to tak budu mit pristi rok..:-)
Odpovědět
Leni kolik mate lidi a kolik jste meli kolacu?
Odpovědět
Nadi, my jsme rozváželi koláče těm, které nezvem na svatbu, známým a sousedům...myslím, že jich bylo něco přes 300. pak samozřejmě na oslavu a ještě potom něco do práce. takže fakt hodně :-)
Odpovědět
leni: přeji ti hodně štěstíčka.nenech si ten den ničím zkazit a pořádně si ho oba užíte!!! nad: já měla kočku z Poruby. poslala jsem ti na ní odkaz.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni:Ahoj tak mě odřekli taky hosté z mé strany 6lidí,a z přítelovy strany 2,taky hodně dobrá kámoška,u které mě to mrzí,ale co se á dělat,jak jsem ještě dnes volala jiné kamaraádce,tak aspoň se ty prostoje nějak vyrovnali....Jinak ti přeji už žádné starosti a jen a jen radosti,a hlavně si to pořádně užijte v sobotu,má být krásně :-) ;-) .....tak my máme taky 300koláču,dneska jsme ;-) byli domlouvat kolik čeho a co koupit na hostinu,je toho hafo.....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
lenajs preji ti hodne stesti a at ti to vyjde a z hostu si nic nedelej u nas jich odreklo kolem 5 a vis co nakonec to ti ani vadit nebude a uzijes si to i bez nich!!Preji jen to nejjjjj
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, Leni: přeji Ti aby Vám vše vyšlo podle představ,at Vás provází celý den sluníčko,at Vás provází štěstí a at si ten den "D" pořádně užijete. Už se těšíme na fotečky..... ;-) Jarusch+denber+marcicek: holky,už to máte opravdu za pár :-D,nervičky už musí pracovat. Jůů už to chci mít taky za sebou ;-). Ted právě člověk zařizuje takové drbky. Zrovna dneska fičím do hospy za paní co nám bude zdobit + ikebany,tak jsem zvědavá.....Jinač my máme koláčů už objednaných 500,--,no toho balení se ani tak nebojím jak u toho cukroví na výslužky,to se asi opupínkujem než to zabalíme :-p. Jinač taky už nám odřekli jedni známí,ale holt,se nedá nic robit,že? :-x
Odpovědět
Lenuli, hodně štěstí a pevné nervy zítra, at vse vyjde tak, jak má....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?