Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Ahoj holky, muzete mi prosim poradit kam na svatebni kolace, dobre a ne moc drahe? :-) dekuji a hezky vecer Marketa
Odpovědět
market my měli koláče z Aknelu a byly výborné!
Odpovědět
Profilova fotka
market.Pekárna Poruba věžičky ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, diky za rady, zavolam tam a poptam se ;-)
Odpovědět
my máme z cukrářství Beruška ve Sviadnově. Mi teda připadají drahé (11 Kč), ale mamka je má ozkoušené a jiné nechtěla a já sice na na koláče nejsem, ale tyhle mi moc chutnají :-) ;-)
Odpovědět
market: já jsem měla koláče z Polanky - dělají to manželé doma - normoš dostaneš i doklad. za jeden koláč jsme dali 9 kč a ořechový 9,70 kč, jestli budeš chtít kontakt tak ti ho pošlu do IP. byly opravdu vynikající, lepší jsem nikdy nejedla, dostala jsem na ně doporučení od mé kamarádky.
Odpovědět
Profilova fotka
market: A já měla koláče z Klimkovic. Platili jsme za ně 7 a 8 kč, cukroví pak zvlášť a taky byly suprácké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, lenajs my to udělali úplně stejně. pak sme si udělali výlet do brna aj se "švagrovskou" dvojci - at si to raději zkusíme a naprosto spokojeni. taky mám pár lidí na VŠB ;-) :-D
Odpovědět
Ahoj holky, nevíte o nějakém dobrém fotografovi z Ostravy, který by nafotil a zdokumentoval svatbu? Ale at to nejsou jen obycejne fotky, ale at si s tim umí trochu pohrát. Víte, co myslím..
Odpovědět
Profilova fotka
maxim:Odkud z Klimkovic,od těch řeků?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky slečny a mladé paní :-) ! Chtěla jsem se pozeptat, jestli mi někdo může poradit s fotografem a kameramanem.. Máte nějaké tipy? A přivítala bych taky třeba jak se pohybují cenově :-p Předem moooc díky :-x
Odpovědět
misa:můžu ti do IP poslat koho jsme měli my , já jsem teda byla max spokojená.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
misahonzy: řeknu ti po svatbě, ju:-))) mám spolužáka ze školy, ale jinak mám i jinou holku-která fotí taky úžasně:-)
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza. písla jsem Ti do Ip ;-) ,ale jak už jsem psala,můžeš když tak počkat až po svatbě,to Ti můžu pak říct více,však uvidíš......
Odpovědět
Profilova fotka
holky, zapoměla sem se zeptat: jak to máte s výslužkami, máte/nemáte, chystáte je dopředu nebo ažý na svatbě nebo je dáváte jen těm co jsou tam pracovně(kamera, řidiči, kapela...)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, výslužky jsem chystala operativně, jak kdo odcházel, dostali všichni včetně řidiče a obsluhy a kuchyně(vařili jsme si sami) a kapely :)
Odpovědět
Profilova fotka
denber: tak výslužky mít budeme (cukroví),budeme je balit už ve čtvrtek před svatbou a v pátek je zavezeme do hospy. Máme na ně koupené krabičky,a kdo bude odcházet (pár) dostane jednu krabičku a (par+2děti atd) dostanou při odchodu 2 krabičky. Budeme tam mít sebou i papír na minizákusky,kdo je nesní,tak si je holt přibali domů (kdo by to pak jedl :-N ),no a samozřejmě že do kuchyně+číšnicím+fotografovi+hudbě atd,dáme taky výslužky,ale to už budeme mít zabalené "jen" v celofánu. Jo a taky pro faráře.....
Odpovědět
Jani, prosím Tě, kde jste nakoupili ty krabicky na vysluzky a za kolik? Děkuji za info :-) Nejak sem nestiham chodit, je toho hodne...a zjistuju, ze nemam skoro nic, no tak uvidime jak to dopadne :) Rolnicek, ta Lucka, co Te cesala je od Bosorky? Uces se mi strasne libi ;-) parada ;-)
Odpovědět
Ahojky nevěsty, nemáte některá tip na DJ - nejlépe osvědčený? díky
Odpovědět
Profilova fotka
nj, ten kontak na krabičky by semi taky hodil, :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já ty krabičky koupila u nás v opavce,v pack shopu,jedna stála 11 kč. Ty samé jsem viděla na jedným svatebním-eshopu,a tam stála jedna za 15,-- :-S . Pack shop je podniková prodejna od jednoho podniku tady u nás v opavě,co dělá krabice,kartony,papíry atd.....Mají myslím i intern.stránky.....Jinač v Opavě je ten obchod na Nádražním okruhu (za rohem je vlak.nádraží)..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaruschk: Řeky neznám ... :-S měli jsme je z cukrárny Karolina - p. Neuwirthová. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,potřebuji info na nějaké květinářství,ta co nám měla dělat výzdobu atd.to odřekla.....někdo měl tady kontakt na nějaký sklad květin v Hrabové díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nechtel tady nekdo krabice od kurat ci slepic?pokud ano, pisnete mi do IP:)
Odpovědět
Profilova fotka
jarus ten sklad nevím ,ale my budem nechávat vázat bud u duhy-na tom rohu co je květinářství, nebo v centur apotom poslední typ: na vozovně-mám na všechny tři dobrá doporučení.popř. v mariánkách, ale tam ještě nevím-co všechno dělají
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj, tak účes Lucka z Bosorky, moc milá holčina, byla šikovná. Dále krabičky na výslužky jsem kupovala v Porubě u rondlu v papírnictví vedle Librexu - za 8 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
Na tu Lucku mám email a telefon, takže když bude někdo chtít....
Odpovědět
bocanka: my měli Dj Karas hraje i na diskotékách a v pohodě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle: holka tak co...??? jak pokračuješ? Co nervičky,už pracujou...??? Vypadá to,že počasíčko Vám vyjde. Tak kdy by jsi se ukázala,tak Vám přejí hooodně štěstíčka.......A hlavně vykročit pravou nohou.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle: taky držím palce, akorát se obávám toho počasí - jak na potvoru víkend má být horší než týden, ale kdo ví-ne vždy jim to výjde
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?