Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
lluci: máš ho tam ;-)
Odpovědět
omca: no to jsou ony :-D
Odpovědět
lluci: ne tak úplně - ty máš vlečku, já ji mít nebudu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo třeba z Karviné nebo jenom z Ostravy? :-)
Odpovědět
ajronka: já su z Frýdku-Místku :-D
Odpovědět
ajronka: já jsem z Ov
Odpovědět
ajronka: a já taky z Ov
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marcicek84: a kde budete mít svatbu? Havířov znám, narodila jsem se tam.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
tak tam jsem byla kdysi kámošce na svatbě. No líp sis asi vybrat nemohla. :-)
Odpovědět
rolnicek: a na kolik to duo vyjde? já mám zatím rezervované jiné dou a ti vyjdou na 4500,- za večer,budou hrát od 17-01
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
berou si 550,- na hodinu
Odpovědět
Krasny den :-D Mame tu patek a trinacteho no neni to nadhera ;-) Preji Vam Vsem krasneho Valentyna.Uzijte si to (nastavajici nevesty) je to posledni svobodny Valentyn :-D ;-)
Odpovědět
Na pátek 13.tého asi začnu věřit... Valentýna oslavíme celkem bouřlivě - strýc slaví 50tiny... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, taky vám přeji šťastný pátek 13:)) já to mám přesně za 4 měsíce... :-N A valentýna si užijte podle svých představ... ;-) my tento svátek nějak neslavíme:))
Odpovědět
sunny: my Valentýna taky ne-e. Miláček jednou prohlásil, že to už mi radši dá kytku na MDŽ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca: jojo, to mě ji dá taky raději jen tak, než kvůli datu:))
Odpovědět
omaca: no já mám ty bez vlečky na převlečení , takže ty samé :-D
Odpovědět
ahoj holky, taky přeji krásného Valentýnka a vůbec pěkný víkend se svou láskou...
Odpovědět
angellina: no pěkný víkend v práci :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
lluciferek: no co se dá dělat, tak at Ti to dneska aspoň rychle uteče. :-) Ale zítra máš volno, ne?
Odpovědět
angellina: dělám každý pá,so a ne. ;-) Já dostala růžové tulipánky a ferrero rocher ve 2 ráno,když jsem přišla z práce :-) Nijak to neslavíme. Máme se rádi celý rok a né jenom 14.2.
Odpovědět
utíkám do práce.pa
Odpovědět
Přeji Vím děvčata krásného Valentýna.I když vidím,že tento svátek skoro nikdo nebere vážně.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Holky krasa:-) po praci jsem mela pekne prekvapko....ono nekteri rikaji,ze tento svatek nic neni ale uz ma babicka si pamatuje,ze tento den byl laskyplny!Rozhodne to neni jen svatek z Ameriky a bla bla ;-) Rozhodne je pekne si s pritelem udelat planovany,pohodovy vecer.Tady v cizine to berou vazne moc vazne hihi a reknu Vam,ze i ta atmosfera z lidi vyzaruje vice nez treba na Vanoce. Proto uzivejte papa M
Odpovědět
Holky potřebuji nějakej dobrej tip na prstýnky a taky vůbec nevím jak dlouho trvá výroba na zakázku.Chtěla bych se podívat do OV na tu výstavu svatba,ale mám nemocenskou,tak mi prosím poraďte.Dík
Odpovědět
zaploska Zkus originalni-sperky je to z Brna ale jde to zamluvit online,moc ochotny pan a jsou pekne!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, včerejší Valentýn mi přinesl nabídku k sňatku a teď se hekticky rozkoukávám, co musím stihnout do sprna/ záři 2009. ..sice jsem po stránkách se svatební tématikou brouzdala již v minulosti, ale připadám si jako hozená do vody (a studené k tomu) :-N Plánuje mít některá z vás svatbu v kostele? Zajímají mě ty formality kolem, vím, že se dochází na sezení snoubenců,ale zrovna jsem narazila na podmínku,že křestní list nesmí být starší než tři měsíce...to už je skoro jako při pořizování výpisu z rejstříku trestů :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?