Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Tak tady jedna zrovna je :-D . Včera jsme se vrátili ze Zakynthosu. Svatební cesta byla perfektní, i přes počáteční problémy (nebyl ani welcome drink v letadle, ani ovocná mísa a víno na pokoj a ani lepší pokoj, jak nám v cestovce slíbili, naopak dostali jsme pokoj na hlučnou stranu, po výměně opět pokoj, kde nám naproti pískal ve dne v noci filtr z bazénu) se nakonec díky úžasné delegátce CK Fischer pí Vlastě Martínkové vše vyřešilo a dostali jsme vše, co nám bylo slíbeno, včetně nejlepšího pokoje na hotelu (family suite), který bývá pouze za příplatek. Jinak počasí nádherné, jenom sluníčko, teploty kolem 35-40 st. Voda úžasně teplá. Půjčili jsme si auto a projeli ostrov a nejdůležitější památky. Takže svatebka překrásná, jen to vše hrozně rychle uteklo...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ange,tak to je fajn,že Vám nakonec vše vyšlo,a viděli jste želvičky?Na Zakynthos bych chtěla taky....
Odpovědět
Ange vitej!!!!Jsem rada,ze jsi si to uzila a hlavne si to stale uzivej a vychutnavejte jek dlouho to jen pujde!!!!preji krasny den pa
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
jaruschk: tak želvičky jsme neviděli, i když údajně plavaly někde blízko nás (byli jsme v Laganas). Ale dělaly se tam výlety na tzv. želví ostrov, kde bylo možné z lodě želvy uvidět. Byly prý až metr dlouhé. Taky jsme autem dojeli do Porto Vromi, což je přístav, odkud se dá lodí doplout k pláží Navagio s vrakem pašerácké lodě (nejfotografovanější a nejkrásnější pláž na ostrově). My jsme vrak vyfotili aspoň z výšky. finfrle: děkuji, bylo to opravdu nádherné, Tobě přeji úspěšné pokračování v přípravách, už se ti to blíží... ;-) marcicek: my jsme byli v hotelu Zante Park ****, jinak byl hotel moc krásný, čistota perfektní a výběr jídla taky bohatý. Měli jsme all inclusive, tak jsme se vždycky nacpali :-D . Kdo chce ale klidnější letovisko, doporučuji vybrat jiné, protože Laganas je tam asi nejrušnější (na hlavní třídě jeden bar vedle druhého a spousta opilých Angličanů - naštěstí náš hotel byl mimo centrum). Doporučuji kromě našeho i hotely Astir Palace (hned u pláže) nebo ještě lépe Louis Zante Beach, který měl úžasnou polohu vedle lesíku a v naprostém klidu, ale je poněkud dražší... Jinak, kdo jste už byl někde v Řecku, určitě víte, jak jsou Řeci příjemní a usměvaví, prodavačky v obchodech si dokonce při rovnání zboží zpívají (máme zdokumentováno :-) a i když nic nekoupíte, loučí se s vámi s pozdravem a poděkováním... Hodně lidí od nás by mělo asi povinně Řecko navštívit a toto z jejich mentality převzít...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,zdravím po víkendu. jaký byl?? U nás opět pracovní :-D . Finfrle:jé tak s ta´tkou to mi je líto. Myslela jsem si,že už se to zlepšilo,a na svatbě ti bude.Ale halvní je,aby byl v pořádku,to je důležité..... Ange: tý brďo,vítejte mladá paní :-D ,tak tiše závidím.....to teploučko a hlavně to móřo....hmmmm,hned bych jela též....je dobře,že jste si to ták užili.
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle: teda,koukla jsem Ti do alba :-) a páne jo,ty máš teda krásné věcičky,fakt! To bižu je krásné,o té krabičce s tím srdíčkem ani nemluvím :-) to album či kniha hostů,taky super. Vidím,že jsi se pustila do sv.novin. Tak to jde mimo mě. I když je to paráda,ale bohužel já na todle nemám čas. Budu ráda,když do toho září udělám jmenovky :-N . jo už se Ti to krátí,ted jsi tady z nás vlastně na řadě ty,že?? A nebo vlastně ještě tu byla majatob,ale ta se už dlouho neozvala,tak nevím.... Jinač zítra (snad) by jsme měli jít na matriku a juknout na prstýnky,tak se i těším. No snad nás to tu nevyplaví :-N ,jak furt hlásí ty přívalové srážky....
Odpovědět
zdravím všechny slečny a mladé paní :-D Zrovna jsme dorazili ze svatební cesty.Byla to nádhera!!!!!!!!!!!!!!! Určitě se tam vrátíme znova,ale až budou dětičky.Jinak mimochodem nevím jestli jsem to tu napsala,ale začali jsme se o ně snažit. x-) ještě dneska a nebo zítra ráno dodám více fotek do alba. ange: krásne fotečky. A chtěla jsem se zeptat nemá tvůj manžel v rodině Radima Šiguta? Je to můj kamarád. někdo se tu ptal,kde jsme se fotili,tak to bylo u restaurace. ( Velká Polom, U tvrze)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak to je super, že se vám tam líbilo, ono někdy si dupnout těm cestovkám a celkově hotelům apod neublíží:-) jinak my máme dané oznamka do výroby, fotografa taky, teď jen aby se mi potvrdily ty kosmetičky a bude skoro vše hotové. jestli to jen trošku půjde tak tento týden budu šít nikuš šaty na svatbu-budu se snažit aby byly trošku podobné jako ty moje:-) tak uvidíme
Odpovědět
Jana jejeje dekuji za pochvalu :-) docela jsme si dali zalezet a chybi nam uz jen dvd s nasima fotkama a nacvicit tanec...Docela se na to tesime ale jsme nejak uklidneni ani nevim cim to jsem myslela,ze budu mit nejaky nervy a nic...NO uz se to blizi33dni! Luci ahojky mlada pani!Jsem rada,ze jsi zpet!
Odpovědět
lluci: ptala jsem se manžela a Radima v rodině nemá. Ale mám napsat, že se snaží zjišťovat strom života a možná, že je to někdo z rodiny, o kom zatím neví. Mám se Tě zeptat, odkud ten Radim je. :-)
Odpovědět
angel:on bydlí kousek od hotelového domu Jinřich.Tam za albertem.
Odpovědět
Článek se načítá
ange!moc dekuji za ten kontak na mini kolacky vypadaji uzasne na fotkach uplne k sezrani jeje a jak se jinak mate manzelky???
Odpovědět
finfrle: no to víš, zvykám si na nové příjmení :-) . Ještě se kolikrát pletu. Někteří (v práci) jsou v telefonu docela překvapeni, s kým že to mluví :-D . No a taky to všude nahlašuji - banka, veškeré pojišťovny, byt. družstvo, zaměstnavatel, změnit na schránce, dveřích, zvonku, na dveřích kanclu, v pracovním mailu, na vizitkách, no je toho dost... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj Ange, ty jsi měla obřad na Nové radnici, že? Jaké to bylo a jakou jste si vybrali hudbu, já nemám vůbec představu, co vybrat. a jak dlouho před obřadem tam musíme být ? Ať vím, díky.
Odpovědět
no pro mne byl nejhorší vzorový podpis do banky a na nový OP :-D oba jsou jiné :-N :-)
Odpovědět
ange jojo to mi povidej ja se toho hrozim vse vyridit a prejmenovat a budu na to mit jen dva dny ach jo no snad to zvladnu. luci to ja budu mit taky podpis jsem jeste nezkousela
Odpovědět
Ahoj holky, já jsme se snažila párkrát podpis vyzkoušet před svatbou a vůbec mi to nešlo a na obřadě jsem se podepsala ani nevím jak. Ale teď budu muset nějaký nacvičit, právě pro tu banku, aby se nestalo, že mě obviní, že já nejsem já... :-D
Odpovědět
rolnicek: na radnici nám řekli, že tam máme být tak 15 min. před obřadem a tak nějak jsme tam i byli, takže jsme viděli nevěstu, co se vdávala před námi. Ten den tam měli jednu svatbu za druhou a oddávající už měl mírně veselou náladu, jak si s každým připíjel :-D . Na hudbu Ti dají seznam, ze kterého si máš vybrat celkem 4 skladby, jednu na příchod a zbytek na prstýnky, podpisy a přípitek. My si vybrali klasicky pochod, pak Angeliku, Alžbětinskou serenádu a Indiánskou píseň lásky.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my už jsme svoji ♥ http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak holky koukám že některé z Vás to ještě čeká. :-) Holky moje je to naprosto úžasný den tak si ho moc užijte. Nemám moc času mezi Vás chodit protože už toho mám trošku víc. K dvouleté sabince mi přibude ještě miminko :-) takže i na svatebních fotečkách už je to znát. Takže kdybych se už neukázala tak Vám přeji všem moc štěstíčka. Angelli s šatičkami to nakonec dopadlo dobře.Tyto jsi měla moc krásné a udělali ti moc hezkou postavu. Takže ještě jednou velká gratulace tobě i manžílkovi.
Odpovědět
sabinecka: moc moc děkuji a také gratuluji a do dalšího společného života přeji vám oběma hodně lásky a porozumění... :-) Ať se Ti daří a někdy se určitě ozvi.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabinecka:Libi moc gratuluji,a přeji Vám jen samou radost a lásku,a hlavně krásné a zdravé mim,fotečky máte krásné
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
sabi velká gratulace!!!!!!! kdepak ste to měli?
Odpovědět
sabi: gratulaci máš už v albíčku ;-) Slušelo Vám to.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuji Vám moc. :-D Obřad byl v Šenově u Ostravy a oběd v restauraci Dřevjanka šenov
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky,budoucí nevěsty co se děje že tu už dlouho nikdo nebyl?My jdem v pondělí na zkoušku prstýnků,tak jsem na ně zvědavá....Jinak to počasí je hnus....
Odpovědět
Profilova fotka
jarusch: mě povídej,je fakt,že tady to posl.dobou vázne. To počasí je na prd,dneska jsme to už ve 2 zabalili na stavbě,jak pršelo.Jinač,my už prstýnky máme objednané. Prý do 3 týdnu budou. Vyjdou nás na 9700,--za oba,takže super cena. Jinač už máme papíry s matriky,a v pondělí nebo v úterý máme dojed za naším farářem a domluvit se už co a jak....
Odpovědět
Ahojky ted tu moc nechodim mam toho moc...problemy v pravi a tati ach jo a na svatbu neni nalada :-( ale prakticky mame uz vse zarizene jen malickosti schazeji :-) Uz jsem krasne opalena mame tu uzasne pocasi a tak sem tam se slunim abych byla pekna do satu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?