Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
finf:Tak to je fajn,že už aspoň něco víte...bude to určo brzy lepší a lepšejší,držím palečky....
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle: taky držím palečky,snad se to fakt taťkovi zlepší.... Jarusch: trošku mimo téma......Můžu se zeptat kdy jste začali stavět ten domek?? Možná,že už jsi to tu někde i psala,nevím....
Odpovědět
jaruschk a jana moc dekuji Jsem neco dohodila do albicka
Odpovědět
Profilova fotka
finf:Věcičky jsou nádherné obzláště to album,polštářek,a kniha hostů,jeslti jsme to dobře typla,a náramek taky.... jani:My začli v loni v polovině září základ.desku,v prosincu na začátku už to bylo pod střechou i s oknama,a ted asik o unora se dodělává....vy ale budete mít ten nízkopodlažní ne?
Odpovědět
jsem tu jenom na skok máme zbaleno,v úterý mám zkoušku líčení a účesu,ještě pořád nemáme vybranou skladbu na náš první tanec :-N ]-( Nervozita pomalu stoupá ! :-D Ale to asi více z té cesty,než ze svatby.Ta svatební bude až doma. fimfrle: no vidíš.Věřím že tatínkovi už bude jenom lépe.Pujde to asi pomalu,ale on to zvládne.Musíš tomu věřit.
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle: tak opravdu krásné věcičky!! ten polštářek je sladký,a to je kniha hostů a svatební album....???? llucif: tý brdo,to věřím,že nervozita stoupá :-) ,se nechci já vidět týden před svatbou :-N . Jinač jsem skoromanž.ukazovala ty tance. Normálně se mu to líbí,to úplně čumím...... :-D Jarusch: jéé,tak to Vám šlo krásně rychle. No ano my máme nízkop.(bungalov),ale tím,že si to stavíme sami,tak to jde pomaleji než jsem myslela :-S .Chápu,že kdyby na to byl čas i přes týden,tak jsme mnohem dál,ale u nás to jistí jen sobota a neděle. Chtěli jsme do vánoc bydlet,ale myslím,že je to nerálné...... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, finfrle: kdybys náhodou něčemu nerozuměla co ti ti dr.řeknout, tak švagrová je neuroložka, tak bych se ji na nějaký ten výraz nebo tak zeptala, jinak držím palce at se tatka z toho dostane. určitě se mu to povede.jinak včera jsme vybrali svatební oznámenní, až budou tak vložím.
Odpovědět
Dekuji Vam vsem!!! Luciferek....nejspise se uz tady nesejdeme,a proto Ti preji stastnou cestu,klidny predsvatebni tyden a nadhernou stastnou svatbu,at Vam pocasi vyjde!!!
Odpovědět
finfrle: děkujeme.
Odpovědět
tady je ale mrtvo =-) za chvilku letím do práce a zítra už jedeme domů x-) x-) x-) x-) tak nevím,jestli se tu do svatby ještě dostanu.Pokud ne,tak všem co to mají jako my 6.6. přeji aby se jim ten den vydařil a aby si ho pořádně užili.
Odpovědět
Profilova fotka
llucif.: tak kdyby jsi se už tady náhodou neobjevila jo,tak Ti teda přeju ať Vám to vyjde (klasika),ať máš krásné vzpomínky a hlavně ať Vám neprší. Užij si to. A pak musíš hned poreferovat ju? Už ted se těším ...... :-D Jsi už nervozní....????? :-)
Odpovědět
jana: no já jsem spíše nervozní z té cesty.Jako jestli mám všechno zbalene a jestli nás pustí na letišti,protože máme nadváhu na všech 3 kufrech atd.. ta svatební nervozita natene asi až doma. Jinak Ti moc děkuji.
Odpovědět
Článek se načítá
lluci: tak já se taky připojuji, ať vám to vyjde, jak jste si to naplánovali a pak určitě napiš a přidej fotečky. Na meteocentru už nám hlásí na 6.6. jasno, 16 st., tak snad to vyjde. ;-) My jsme dneska byli rozvážet koláče, zítra je ještě rozdáme v práci. Už se to fakt blíží, je to šílené... :-)
Odpovědět
luciferek pusti ale priplatis si neboj
Odpovědět
ange a jak se citis ty?Uz to mas jako luciferek za par co!U nas se dnes pracuje na hudbe jeje uz me boli hlava :-N Pak mi sim napis jake byli ty male kolacky ju :-N
Odpovědět
Ahoj holky, tak se to věčině blíží šílenou rychlostí, ale nebojte počasí se do středy vyřádí a pak už se budou mraky trhat a v sobotu bude krásný slunečný den. ;-) Nervičky už vám asi pěkně pracují, no ani se nedivím,mě to čeká až příští týden a jsem už taky trošku nervozní, jak to všechno dopadne. Ale budu držet pěstičky a na všechny myslet.
Odpovědět
Profilova fotka
ange: ano tobě samozřejmě taky přeji pevné nervičky a hodně štěstí.... ;-) Ale ještě se tady asi do pátku ukážeš ne? Jo a jak dlouho Vám trvalo,než jste zabalili ty koláče???
Odpovědět
čau h olky, tak už se nám sobota blíží co? No já nervozní nejsem,ale spíše jen z počasí, my nemáme zajistený ateliér a jestli bude pršet tak jsme v p.deli :-) dnes jdu na poslední zkoušku šatů. Jeste mám dotaz, svatebčané ze strany nevesty sedí po straně kde nevesta nebo je to naopak? každý mi říká neco jiného a já si teda myslím,že sedí po straně nevesty.
Odpovědět
jani: my jsme balily koláče 3 hodiny, bylo toho 34 balíků..mazec. a rozváželi jsem od rána 8.30 do večera 20hod :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katka: Jéžiši,na tebe bych taky zapoměla :-N ,taky přeju pevné nervičky a at to počasí vyjde. hrome v dubnu bylo léto,a ted tam je snad podzim či co. Takže 3 hodiny,tak to je síla. Protože já napočítala,že budeme dělat kolem 50 balíku,tak to je sranda..... A co se týče sezení,tak podle mě,sedí od nevěsty svatebčani,na její straně a naopak.
Odpovědět
jani: díky moc, jj to balení bylo děsné. mela jsemsi to nechat zabalit, museli jsme čekat až malá usne,s ní by to nešlo a pak se dát do balení,takže jsme to delali večer. ale zase jsme vybrali docela dost penízků - tak to za to stojí ;-) taky si to tak stím sezením myslím, rodina by tak sedet asi mela, aspon ta uplne nejbližší a kamarádi - asi kde je m ís to.
Odpovědět
Kači, oni Vám dávali peníze hned? Mi to právě přijde takové hloupé, přijít, zazvonit, dát koláče a vypadá to, že za to něco chceme...Přijde mi to divné...I když jako taky to tak u sousedů a tak budeme dělat :-N
Odpovědět
katka_j: Tak já naštěstí u balení koláčů nebudu, bude je balit mamča s tetou a sestřenkama, prý to přináší smůlu, když je balí nevěsta, nevím, ale já budu muset být stejně ještě v práci. Trošku se nám to tady skomplikovalo.....
Odpovědět
Ahoj holky, tak my už máme koláče rozvezené všechny, dneska jsme je rozvezli v práci u mně a u přítele. Zabalila nám je paní v Aknelu, tak jsme aspoň měli o starostiméně. Taky jsme nasbírali nějaké penízky, což je super. Rozváželi jsme cca od 11.00 do 19.00 h. :-D No a nervozita stoupá... Zítra se chcem podívat ještě na nějaké náušnice, protože ty nemám zatím dořešené a ve čtvrtek poslední zkouška a vyzvednutí šatů a ozdob na auto...
Odpovědět
holky, no to je síla, on už je fakt červen! strašně to uteklo. no teď v sobotu se se svatbama roztrhne pytel! tak hlavně pevné nervy a trochu sluníčka vám přeju!!! :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky 6.6. přeji vám ať si užijete posledních 5 svobodných nocí:)) A jen příjemné sny ;-) uf, uteklo to!! Kathy: nám už se to taky krááátíí :-N
Odpovědět
Ahojas.. teda povím vám, co se děje s tím počasím, to je hnus velebnosti... :-( Jsem fakt ráda, že jsem se nevdávala tuhle sobotu...
Odpovědět
holky tak toto jsou moje svatební šaty :-) jen na nich není vidět detail toho vyšívání, ve skutečnosti jsou krásnější než na fotce. http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
katka: jůůůůů,krásné.....fakt,jsou roztomilé. :-) Co to je za chlopka v tom odrazu v zrcadle??? To je skoromanža??
Odpovědět
holky díky za to přání k počasí, kéž by....třeba dnes nebylo až tak špatně. jani: jj jsou krásné,ale škoda,že na fotce tak nevyniknou, a v zrcadle je mamčin přítel :-D - na mne by byl starý :-D apřece mne nemůže videt skoro manžel před svatbou v šatech ne? mohl mne vyfotit trochu více z blízka. holky dnes na prime v pořadu souboj v těžké váze je naše kamarádka z modrého koníka, tak se budu dívat. ona je super baba.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?