Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
fin: je to fakt smutné že máte před svatbou a ted t oto s tatínkem..ach jo. a vůbec nás tu nezatěžuješ
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle: nikoho tímhle neotravuješ,já na tvým místě bych nevěděla co dělat.....Je to strašné,a ted před svatbou. Nejde o odvedení k oltáři,hlavní je,že tam vůbec bude taťka s tebou.Jak pak má být člověk na své vlastní svatbě štastný...?? Hlavně at je to dobré,jak tadle nemoc dále pokračuje...????
Odpovědět
Proste tento rok holky nedopada moc dobre ;-( oni ani nevedi jestli to zvladne a jestli treba nezustane postizeny ani jestli nebude mit nasledky vcera mel zniceho nic epilepticke zachvaty a on neni epileptik ale je to spojene s tou nemoci.
Odpovědět
fin: mne se chce fakt z toho brečet. ty jsi v cizině a tak je to asi pro tebe ještě těžší. :-(
Odpovědět
katka promin nechci vas zatezovat radeji se teste z priprav a ze zivota opatrujte se
Odpovědět
finfrle: Kdy jedete domů? Teťkom tě asi nepustí že? Vím jaké to je. Mača byla na 2 operacích a já jsem nedokázala myslet na nic jiného,než jenom aby jí o dobře dopadlo. O to to musí být horší,když víš,že tatínek je na tom opravdu zle. Doufám,že se uzdraví a bude to bez následku.Možná se z něj stane epileptik,ale na to jsou tabletky a aky se to dá léčit.Mám velice dobrou kamarádku epileptičku,a s jednou taky pracuji a tak vídím že se s tím žít dá. Přeju Vám aby to dobře dopadlo a pokud možno bez nsledku.
Odpovědět
finfrle: čtu to tady a úplně mě mrazí. Moc držím pěsti, ať je tatínkovi lépe!
Odpovědět
finfrle: Moc mě to mrzí...Kdy přijedete domů? Tatínkovi se snad udělá lépe! Teď je medicína na dost dobré úrovni a když je v nemocnici, tak je o něj postaráno ;-) Věřím, že nemůžeš myslet na nic jiného, ale zkus si někam zajít, odreagovat se. Samotné se mi stalo něco podobného a nemyslela jsem na nic jiného jen na toho člověka. Ono ta nějaká odreagovačka není špatná...Nejdůležitější ale je, aby mu bylo dobře...Nemáte nějaké novější zprávy? Maminka je u něho? Nebo nějaký sourozenec? Má se o něj kdo postarat? Drž se! Musí to všechno dobře dopadnout!
Odpovědět
ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla, ucila jsem se, ale vcera jsem uz definitivne po 7 letech dostudovala vsechny sve obory a muzu se soustredit jen na pripravu svatby...akorat co to tady ctu na strasne veci? Finf, je mi to moc lito, jak tatinek tu nemoc dostal? Kdyz jsi tady psala, ze hleda po Zabrehu auto, tak jsem si rikala, ze to bude stejny popleta jako muj tatka a on to byl priznak te nemoci? To je opravdu hrozne, moc na tebe myslim! :-( ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Holky novinky jsou jen to ze mi vrchni sestra rekla ze zatim mi nemuze podat zadne informace ale ze to opravdu neni dobre.Mam zavolat primo lekari za hodinu.Druha sestra mi rekla ze jeste ne ze maji vsichni lekari schuzku s primarem kvuli akutnimu stavu pacienta s meningitidou(nejspise slo o tatu ani jsem nestihla rici jeho jmeno kdyz to na me vybalila tak mi to doslo) Budu tam volat za hodinu tak snad uz neco budu vedet....ale letet pry nemam ze ho nikdo nesmi dlouho navstivit
Odpovědět
Finfrle: to je mi líto, ale určitě to dobře dopadne. Drž se, všechny jsme s tebo....
Odpovědět
Článek se načítá
finfrle: to mně moc mrzí, držím palce, aby to dobře dopadlo, budu na Tebe myslet... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky dobrej večer,dneska bylo škaredě,ale přišli šatičky pro malou tak je za chvíli šupnu do alba,jsou krásné a malá je v nich nádherná fin:Držím pěsti,a hlavně hodně sil a pevné nervy,budu držet tatínkovi pěsti,ať se z toho vylíže....nemoci jsou fäkt hrůza,my jsme měli takový blbý rok loni.....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Holky, trošku mimo téma, ale svítící šaty jste ještě něviděly http://www.youtube.com/watch?v=bvxruB...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
kami:Dobré ty šatky,koukala jsem i na ostatní videa,s těma tancema to je taky dobré?Budete to někdo dělat?Mě se to líbí ale můj budoucí muž,je antitalent na tanec,takže nic.... :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Já bych moc chtěla, budeme mít na to měsíc, tak uvidíme...Dám Vám pak vědět nebo Vám pošlu video-ten trapas budete muset vidět :-D ale tím, že to u nás ještě není tak rozšířené, tak si mylsím, že budou lid čumět. Chci i kdyby něco jednoduchého...Mám něco uloženého a přítel si vybere, mám tam fakt od zcela jednoduchých věcí, když tak bych Vám to mohla v PC najít a poslat do pošty...Přijde mi, že na takový tanec si fakt vzpomenu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kami:Jj právě myslím,že je to dobrá vzpruha,a lidi to bude bavit....škoda,že můj chlap není moc na tanec,spíš by z toho byla nějaká parodie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak ty tance jsou super že?? :-D Hned bych do toho taky šla,ale chlopka asi nepřinutím :-N . Takže zůstáváme u klasiky.....
Odpovědět
Můj Jirka taky není nijak extra na tanec a z davů se mu dělá mdlo, ale tady s tím souhlasil...Mu je špatně jen když si představi, že na něj budou všichni někde koukat a tak... =-) Takže jsem čuměla, že souhlasil a hned jsme využila příležitosti a když to slíbil, že jo, tak už se z toho nevyvleče :-D Jinak si myslím, že normal tance jsou trošku nudnější...Jako je to osobní pro ty manžele, ale pro ostatní, nevím...a na youtube jsme viděla u jedněch, jak měli na začátku "nudu" a lidi odcházeli ven-asi zakouřit nebo co a jak začala rychlejší hudba, tak se hned vraceli a čuměli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se asi na klasiku vy*eru,a budu pařit jen s kámošema na něco pořádného....ty tanečka jako Polka,atd. mě nějak neberou, zaprvé neumím,tanenční jsem nějak neabsolvovala,sice můj chlap jo,ale prd si z toho pamatuje,a ještě by mě pošlapal.... :-D :-D :-D beztak....takže do žádného takového tance se moc nehrnu....uvidím jaká bude nálada....už aby to bylo za náma,ještě 3 měsíce to je doba hrůza....v pátek se stěhujem,tak mám depky ještě z toho....
Odpovědět
jaruschk: už máte dostavěno? Tak to je super, ať to všechno zvládnete...
Odpovědět
Profilova fotka
kathy:Jj dostavěno už je,teďkom už se dodělavají jen maličkosti....stejně budem ještě měsíc u přítelových rodičů,než to bude všechno v cajku,ale už se těším...
Odpovědět
Profilova fotka
jarus: na bydlení s rodiči nebo domeček... :-D po pravdě máš odvahu, já bych do toho nešla bydlet s jeho rodiči, pokud je jeho maminka tak milá(myslím tím tu předmanžel.smlouvu), budu držet palec at ten měsíc rychle uteče. holky náhodou jste si některá nevzpoměla na kontakt na ten velkosklad květin nebo jak to bylo. pokud někdo nemáte ještě kadeřnici tak můžu jenom doporučit jednu paní: lucii ryškovou, jezdí i na různé soutěžě, např.v atomu jste ji mohly vidět, dělala tam rychloúčes a česala i ty modelky, nás bude česat obě dvě a vlastně i naše mamky
Odpovědět
Profilova fotka
den:taky doufam,že to uteče už balím,ještě vykramovat linku a skříň na chodbě a to nejhorší je zbalené,dneska jsem chtěla zrušit to líčení v Bosorce,i když vlastně ani nevím jeslti to bylo na 100%,když jsme se domlouvali jen přes mail...
Odpovědět
Prisli nejake vecicky na svatbu vyfotim a dam do albicka. Co se tyce tatiho uz se probral ale je moc zmateny a nevi nejake veci a lidi ale pry jeste musime pockat 24hod abychom vedeli vice a pak az za deset dni.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?