Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
1
119
120
Profilova fotka
normálně, v podstatě žádná změna-jen si připadám starší a trvá mi než se podepíšu:-))) a manžel nemění řidičák-kvůli adresa-nevím zda to tam nemusí hlásit. jak jinak je na b aráčku-hod fotky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
den:Tak už mám vše vyřízený,dneska jdu na pohovor,na baráku super....vyfotím a hodím ti nějaký fota,ale teď je toho tolik,že nevím co dřív....Jak vy s rekonstrukcí?
Odpovědět
Ahoj Holky, tak jsem se tady po dlouhé době podívala a je tady docela mrtvo:-(. ¨Všechny již vdané, tak si asi užíváte manželského života ;-) . Nebo už chodíte na modrého koníka? Jinak jsem se dívala na fotky a všem vám to moc, moc, moc slušelo. Jste kočky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, kathy já si ted spíše užívám školního života, makám do školy a jde to ztuha, v tom blbém počasí se mi chce furt spát. tenhle týden jsem se celý učila, tak snad ted bude klid, copak ty-jakpak se máš,atd?? plánujete někdo miminko, nebo ho někdo čeká, jakpak se máte?????
Odpovědět
ahooj holky, moc už to tady nesleduju, ale koukla jsem a ejhle, někdo se nám ozývá :-) máme se moc dobře a koncem června čekáme miminko ;-) zadařilo se hned druhý měsíc po svatbě a vysazení HA, takže jsme byli moc příjemně překvapeni a jsme moc šťastní. Zatím všechno vypadá tak, jak má! A co ostatní? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs:Ahojky tak to moc gratuluji,my stále zvažujem zda jít do druhého mímča
Odpovědět
ahojky, tak vás vítám v novém roce a přeji vše nejlepší, štěstí, zdraví a hlavně lásku. My taky teď zvažujeme, jestli jít do miminka nebo ne, teda přesně řečeno zvažuji já, manžel by na to vlítl už před svatbou. Nu, uvidíme, co nám rok 2010 přinese:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky z Ovy, doufam, ze jeste obcas nakouknete. Muzete mi oporucit nejakou sikovnou kadernici a kosmeticku, idealne z Poruby, ale klidne dojedu i dal. Taky shanime DJ, tak pokud mate nektera dobry tip, budu rada.
Odpovědět
Profilova fotka
kadeřnice : lucie Ryšková, ale má salon kousek od centra, dělí dobré účesy a rychle. kosmetika? : když nezapomenu a najdu číslo tak pošli do IP. ta dojede i domů- Dj bohuzel nevím
Odpovědět
Katka_j: vím, že už je to asi pozdě, ale dočetla jsem se, že jste měli koláče z Polanky. Také jsem slyšela, že jsou bezkonkurenční. Mohla bych Tě poprosit o kontakt, nikde se mi zatím nepodařil sehnat. Zatím moc děkuji.
Odpovědět
Ahojky holky, taky bych se připojila sprosbou o kontakt na nějaké báječné koláčky :-) ty zatím pořešené nemám. Dočetla jsem se, že někdo shání kosmetičku- můžu s čistým svědomím doporučit paní Šárku Pitl´ovou. Co se týče hudby- my máme zamluveného DJ TIMI, měla ho kamarádka a byl super.
Odpovědět
andrejkaajirik: My jsme zatím byli rozhodnuti z cukrárny Karolína v Klimkovicích. Taky jsou super, měla jsem možnost zkusit a opravdu dobré a cenově myslím cca 7,-. Ale zatím každý kdo měl možnost vyzkoušet ty z Polanky,nemluví o ničem jiném. Tak jsem se chtěla domluvit tam, že bychom se domluvili na zkoušku a potom bychom se rozhodli. Tak snad se zadaří a kontakt seženu.
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahoj holky, tak jsem po dlouhééé odmlce sem zabrousila :-), hledám sestře nejaké restaurace na hostinu a tak sem narazila na tuto diskuzi, a hned si tím připomněla přípravy na svatbu:-) já se mám taky dobře a taky se u nás nic nezměnilo, je neuvěřitelné,že to za chvíli bude rok holky, kontakty ohledne koláčků a kadeřnic jsem vám zaslala do interní pošty. marci: hod odkaz na diskuzi pro rok 2010, nemůžu to najít, díky. lenajs: jůů gratulujeme :-) a co čekáte?
Odpovědět
Ahoj holky, taky po dlouhé době nakukuju :-) Do práce už nechodím, měla jsem nějaké problémy, za chvíli ale už nastupuju na mateřskou. Pěkně nám to letí. :-) A budeme mít chlapečka ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Uz dlouho jsem se tu nekoukla...jsem ve 36tydnu a cekame udajne holcicku.Manzelstvi je vazne fajn :-) trochu ted vzpominam,protoze pomaham se svatbou sestrence :-) Hledam zrovna nejakou sikovnou kadernici v Ostrave ....opatrujte se papa
Odpovědět
lenajs to je paradni gratulace nejspise uz ke klouckovi ;-)
Odpovědět
1
119
120
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?