Nevěsty Opava 2015

Profilova fotka
Holky - nevěsty z Opavy a okolí, které plánujete svatbu příští rok, pojďte se přidat a diskutovat :-) Co už máte zařízeno atd...?
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
ahojky, my už máme zařízeno místo obřadu a hostiny, dále fotografa, kameramana a hudbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak my máme zatím jen zařízené místo obřadu a hostinu jinak nic, šaty si chci jít zkoušet v říjnu ;-) jo a kadeřnici, je to moje známá tak už jsem ji informovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé super :-) My začínáme objíždět místa na hostinu. Tak snad brzy něco pěkného najdeme. @bonnie86 Máš už vybraný nějaký salon, kam půjdeš zkoušet šaty?
Odpovědět
Holky a kde máte místa oslav a sňatku? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajula1 Máme zatím obřad, na 99% v kostele sv. Václava v Opavě.
Odpovědět
@nevestaveronika A oslavu?
Odpovědět
Profilova fotka
@pajula1 To právě zatím pořád hledáme a vybíráme. Jak vy to máte?
Odpovědět
@nevestaveronika Já bych strašně chtěla U Vodníka Slámy, ale tam už bylo narváno, tak mi pán nabídl svatbu ve čtvrtek (prý to tam dělají běžně), já bych do toho i šla, ale zbytek se moc netváří :-( Tak jsem teď objevila Roubenku ve Vratimově, ale ta zas tady nemá moc dobré recenze :-( Ještě je možnost to dělat v mém bydlišti (aspoň by to má rodina měla blíž :-) ) Takže hledám i v okolí Valašského Meziříčí.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajula1 Jj, Vodníka Slámu jsem chtěla taky. V pátek jsem tam naivně volala, že bude určitě spousta místa a byla to pěkně ledová sprcha... My se budeme určitě držet soboty, buď 6. nebo 20. června. Máme rodiny po celé republice a nechceme jim to komplikovat. A ty teda bydlíš v Ostravě? Asi to chcete někde v přírodě že?
Odpovědět
@nevestaveronika Jj, bydlím, ale říkala jsem si, že to zas není taková dálka. A teď jsem objevila i cukrářství v Kobeřicích u Opavy, takže se orientuji tak na Vaši stranu :-) Jj, chtěla bych přírodu nebo prostě něco v tom stylu Vodníka... A Ty máš představu?
Odpovědět
Profilova fotka
@pajula1 Jj, máme to kousíček :-) Představu mám, ale uvidíme, jak to vyjde. Zítra se jedem podívat do Davidova mlýna, ale nevím, jestli to klapne. Na stránkách mají šílené pálky za pronájem, ale když jsem tam volala, tak mi řekli, že se na to moc nemám dívat, že nám sestaví kalkulaci na místě. Každopádně bych chtěla nějakou restauraci, kde by byl i prostor k zábavě a zároveň nějak propojené s venkem...
Odpovědět
@nevestaveronika Davidův Mlýn? Tak to mi pak musíš povykládat, pač já tam volala a v pohodě, pak jsme si spolu začali vyměňovat emaily a na 45 000 Kč za pronájem trvali, i když jsem tam nechtěla ubytování. Tak uvidíš, jak pořídíš. Když tak dej vědět ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Holky. Co jsme teď byli na svatbách, tak se nám hodně zamlouvá Penzion Setina - mezi Ostravou a Opavou, areál hřebčína Albertovec a nebo Areál Na Mlýně v Kozlovicích ... U vodníka slámy je to krásné, ale rezervace je min. 2 roky dopředu, kvůli velkému zájmu.. :/
Odpovědět
Profilova fotka
@pajula1 No tak to dám vědět, to by mě teda fakt vytočili ]-( @petulii1409 Ahojky, tak z těch tvých tipů se mi nejvíc líbí ty Kozlovice, ale to už je hodně daleko :-( Chtěli jsme tak max do 30km od Opavy, a i to už je na hraně...
Odpovědět
Profilova fotka
jinač zkuste ještě mrknout na htoel Cvilín, brácha se mi tam ženil v sobotu a bylo tam nádherně, jsou tam dvě terasy s výhledem na Jeseníky a velká prosklená terasa, kde se dělá hostina. v okolí je krásná příroda jak na fotky tak na procházky. http://www.cvilin.cz
Odpovědět
@nevestaveronika To mě taky :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nevestaveronika no jen se tak dívám po stránkách kde co mají v Ostravě, ale asi zajdu do Kariny, Belladony, Paulastyle a Top nevěsta :-) snad budou mít dobré ceny
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak máme hostinu a obřad na jednom místě v penzionu Setina v Pusté Polomy 6.6.2015 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bonnie86 taky jsem koukala na Ostravu, salon Paris...zamilovala jsem se do jedněch šatů z jejich časopisu Nevěsta a určitě je chci jet zkusit
Odpovědět
Profilova fotka
@nevestaveronika jo Paris na ten jsem zapomněla :-) já spíš mám strach jestli na moji postavu vůbec budou, jsem prcek hubený a žádné prsa, takže to bude problém
Odpovědět
Ahoj, no u Vodníka slámy jsme se taky koukali, ještě měli volné místo, ale nakonec jsme se rozhodli pro něco jiného. Je to tam moc pěkné, ale není to moc můj styl a pak taky by se mi tam všichni svatebčani rozutekli na všechny světové strany :). Ale je obtížné najít něco v okolí pěkného a navíc ještě za přijatelnou cenu.
Odpovědět
A když přemýšlím nad tím, co vše už máme zařízeno, tak doufám, že všechno. Sice nic není stoprocentně jisté, ale zamluvené ano, tak doufám, že se nic nepokazí.
Odpovědět
Profilova fotka
@hankot ty už máš všechno zařízene? =-) neděs mě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bonnie86 to si nemyslím, že by měl být problém...a kdyby náhodou, slyšela jsem o nějakém salonu v Hlučíně (nevím přesně, jak se jmenoval), tam ti prý ušijí šaty na míru podle jejich katalogu, stojí to snad 7 tis., ale pak je normálně vrátíš jako půjčené...
Odpovědět
Profilova fotka
@nevestaveronika fakt? tak to je dobré vědět moc díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hankot Ahojky, a kde to teda máte? My jedeme dnes do Davidova Mlýna a v sobotu na Cvilín, zjišťovat ceny a podmínky. To už máte fakt všechno? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bonnie86 jj teď jsem si vzpomněla.. www.michelle.cz našla jsem to v nějaké starší diskuzi, tak nevím na kolik je to aktuální, ale můžeš zkusit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nevestaveronika moc díky omrknu ;-)
Odpovědět
@nevestaveronika @ bonnie86 máme zajištěné místo obřadu + hudbu, místo hostiny + catering, hudbu na odpoledne, saty, kadernici, fotografa a kameramana
Odpovědět
@nevestaveronika hostinu máme nakonec ve v Bělé ve víceúčelovém sále, ale musíme mít vlastní catering. Je tam hezké prostředí a můžeme tam mít i naše psy.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?