Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Tož asi nic, už jsi vdaná? 8-) :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoj u me nic, zacala jsem delat petilety psyhoterapeuticky vycvik, mam zkouskove, zacala jsem pracovat na polovicni uvazek...no a do toho svatba...tak mam docela dost co delat ]-( jo dosly mi zavoje tak prosim mrknete do alba co uz mam a reknete jeslti rkatky nebo dlouhy :-)
Odpovědět
adelka: no na nadstadartu ti tam X jinych miminek prave nekrici :-)me to prisl daleko lepsi nez byt s dalsima mamama a miminama na pokoji...chci byt jen sama s ditetem a se svym muzem, je to pro me dost intimni ry prvni dny...:-) jo vim bude se to presouvat do bohunic ne?
Odpovědět
Já jsem pro dlouhý...
Odpovědět
emmili: diky :-) a jak to jde? ho do IP albicko z konika
Odpovědět
U nás asi nic nového. Jen jsem byla teď měsíc opuštěná, makal v Německu ;-(. Možná ještě někdy pojede, ale teď ne, tak si užíváme jeden druhého x-)...
Odpovědět
emmili: no aj ted byla 4 dny pryc ale na 2 dny za mnou dojel :-D jezdim na ten vycvik do Jeseniku 5x rocne, pak to bude i 10x rcne ]-( :-N jinak ja v ramci prace budu dost jezdit v lete min petkrat nekam pojedu ale ma vzdy na dv enoci ale nechce s emi :-/
Odpovědět
To zvládnete ;-). Buď ráda, že máš práci, hlavně pokud tě to baví x-).
Odpovědět
no jde to no zadna slava
Odpovědět
Ahoj, vdaná nejsem, ale asi v září nebo říjnu už budu :-D tento týden to chceme oznámit rodičům, ať můžou začít přípravy...jinak jsem včera neudělala zkoušku, takže si ju asi v září ještě zopáknu, ale hlavně, že už teď budu mít dva měsíce klid od školy...a tož to je asi tak všecko z mé strany... Emi, vy neplánujete svatbu?
Odpovědět
Cat, fákt už ne podzim???? No super :-D. My nic neplánujeme, nevím jak to bude, až se rozmnožíme :-D.
Odpovědět
*už na podzim...
Odpovědět
Článek se načítá
Jee holky já sem taky letošní maturantka ;-) Čeká mě to 10.zaří... Můžu se zeptat proč se vdáváte nebo jste se vdaly tak mlaďoučké ?? :-) Slyším tuhle otázky dnes a denně a vy určitě taky :-N
Odpovědět
Ahoj Jani, my jsme sice vysloužilé maturantky, tzn. loňské, ale vítej :-) Já konkrétně se budu vdávat, protože jsme s přítelem spolu už víc jak pět let, tak to chce se posunout dál... ;-)A co ty? Něco nám o sobě povykládej... Emi, no už to tak bude x-)
Odpovědět
Tak my se bereme protoze to tak nejak oba citime, neda se to dost dobre vysvetlit, teda vy to urcite chapete, ale okoli casto nechape a pta se jestli nahodou necekame bejby :-D Je tezky v dnesni dobe nekomu vysvetlit, ze si je clovek proste jistej :-) Jinak sme spolu 2 a pul roku ...
Odpovědět
Jani, uplně to chápu...u nás to ještě není oficiální, takže zatím nikdo "blbé kecy" neměl, ale všechno nás (hlavně mě) to čeká... :-| lidi člověku dokí´ážou znepříjemnit všechno... ]-( Nastupuješ někde na VŠ nebo budeš pracovat?
Odpovědět
catry - Nastupuju asi do pardubic nebo do ostravy na ekonomku, ale dalkove, chci si uz vydelavat ptz budeme stavet, jen se bojim abych to zvladla, kdyztak te skoly asi necham :-S A co ty??
Odpovědět
Já jsem skorodokončila první ročník v Olomouci na učitelství pro 1. stupeň ZŠ a speciální pedagogiku...mám to na pět let, takže si ve škole ještě pobudu :-N A odkuď vlastně jsi?
Odpovědět
Tyyjo tak hodně trpělivosti, já mám 3 roky na bakalare a pak se uvidi... Jinak jsem od Lanškrouna okr. Usti nad Orlici a ty?
Odpovědět
Od vsetína...a to se ti chce až do Ostravy?
Odpovědět
Cat, no super, konečně po Adélce do toho taky někdo praští x-):-D. Jinak my jestli se budeme brát, taky asi protože "budeme muset" :-D. Nevím, nejspíš to z lásky nestihneme :-D. Teda doufejme x-).
Odpovědět
emmili - to je krasny :-) Mužu se zeptat kolik ti je, že plánujete miminko? Ale držím palečky, miluju dět :-) catry - Ostrava není pro mě zas tak daleko, ty Pardubice jsou možná i dál a tím, že budu dálkáč, tak tam budu jen jednou za čas ;-)
Odpovědět
Jani, je mi 20, maturovala jsem taky už vloni...
Odpovědět
Mě je taky 20, ale šla jsem o tok dyl do školy ;-) Moc ti to přeju, jen vidím sebe, jak bych doma vysvětlovala mimčo, už svatba mi dala zabrat :-N Ale je super, že ne každý se řídí názory ostatních, jsme tu toho všichni příkladem :-D
Odpovědět
Svoje dítě nemusím nikomu vysvětlovat, budu se o něj starat já a ne nikdo doma :-N. A kdo by se o něm křivě vyjádřil by u mě skončil ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
nazdarek holky vidim novou tvar vitej Jani :-) tak jsem vas pri odsavani mlicka docetla :-) dneska chci jit poprve od porodu mezi lidi a budou hlidat nasi,takze musim pripravit malemu obzivu aby nevzbudil vsechny sousedy :-N Evi tesim se na nejake novinky :-) jinak kdyby to bylo na me, poridila bych si uz druhe :-D ale v zari nastupuju na novy obor na Ped.takze to asi tak rychle nepujde :-( Jani presne jak rika Evca neni co komu vysvetlovat, kdyz chci dite, poridim si ho a taky se o nej radne postaram. U nas nastesti nikdo zadne reci nemel nerikam byli prekvapeni mozna nekteri i nemile, ale o dite se starame s manzelem sami oba mame rodinu 100km od mista bydliste,takze nam ani nic jineho nezbyva :-) teda moje uuuzasna maminka a nejlepsi babicka pod sluncem k nam docela casto i pres tu dalku jezdi :-)
Odpovědět
Adél, to je krásné, jak to zvládáte x-). Jsem zvědavá, jestli budu pak chtít taky hned druhé, skoro všechny maminky chtějí :-D. Ale my asi pro začátek skončíme jedním a až za pár let třeba další dvě u sebe. No uvidíme. Jinak novinky žádné nejsou :-|...
Odpovědět
Díky za přivítání :-) Však to je jasné, že je to každého věc, stejně jako svatba...ale prostě tak i tak dost lidí čumí jak pero, když se holka ve 20 vdává a nebo má mimčo :-D Ale v žádném případě si do ničeho nenechám kecat, to sem tím nemyslela... Já když někde vidím mrňouse, tak už bych si nejradši taky pořídila !! Jen sem se po dlouhém uvažování rozhodla to co nejdéle ještě odložit, ptž pak už ten život nikdy nebude stejný, nejde o miminko, ale o dalšího člověka, kterého budu mít dalších 20 let u sebe a myslím, že ve 20 sem si užila ještě dost málo, myslím třeba cestování atd. Na starosti i radosti s miminkem je čas :-) Ale úplně vás chápu holky, ptž vidím na sobě, jak jsou mi mimča pořád bližší a vidím se skoro už s bříškem :-) No zatím mě čeká v září svatba, takže nebudu předbíhat...
Odpovědět
Kačí, ten stav na FB, to tě jen tak napadlo změnit, nebo už jste to oznamovali??? x-)
Odpovědět
cau holky tak nam na svatbu padla restaurace...parada, dva mesice pred svatbou, malem jsem patek mela infarkt a brecela to :-( jinak u nas s euz take planuje domecek, prestava nam byt vyhovovat, hlavne do budoucna, skoromanzel coby chlap z vesnice to sidliste tezce nese, neni tu nic moc pro deti, hrali by si leda na parkovisti :-/ a planujeme 2-3 deti...navic novy byt se nevyplati protoze stoji skoro jendoutolik co novy dum takze hold se bude stavet, po dvatbe chceme uz hledat pozemek :-) takze ja jsem kvuli tomu nastoupila na polovicni uvaze, mam 10 hrubeho :-) a zkouskove jsem uspesne zvladla a jsem spokojena se svym oborem...jo jeste jsem zacala delat petilety psychoterpeutick vcvik, to je asi to hlavni, mit soukromou praxi psychoterapeuta tak snad se podari :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?