Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Ahoj holky, dejte nám prosím hlásek x-) http://www.facebook.com/photo.php?pid... Nejdřív se asi musíte stát fanouškem stránky... Děkujeme
Odpovědět
Profilova fotka
diky holky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi konecne se mi povedlo dat vam hlas :-)
Odpovědět
Emi, už jsem taky provedla :-)
Odpovědět
Evi, a jak pokračujete se snažilkováním? x-)
Odpovědět
Děkuju moc holky :-). Cat, nechci tu nic psát, mám tu šmíráky, tak psst :-D. Všechny aktuality jsou v albu a první výsledky budou cca za dva týdny :-D
Odpovědět
jejda, tak to promiň :-. , příště pisnu do IP ;-)
Odpovědět
|-| |-| |-| |-| |-| |-| |-|
Odpovědět
Spinkáme, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tu je mrtvo
Odpovědět
Ahoj holky, nějak se to tu zaseklo... Tak co je nového? x-)
Odpovědět
No Adél, a kdo sem asi přestal chodit a nehlásí novinky??? :-D Cat, u nás nového nic :-S. Jen mám zánět spojivek nebo tak něčeho a jsem úplně chcíplá, snad ne angína ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, za to u mě nového dost a většinou všechno negativní. :-| Projevil se mě atopický ekzém a málem mě chtěla doktorka poslat do nemocnice v jakým jsem to měla stádiu. Nesmim čokoládu, potraviny s obsahem mlíka, nesmim oříšky, ostrá jídla, citrusy....atd. Navíc mi doktorka oznámila že tím končí moje kariéra ve zdravotnictví. Jakmile se dostanu někam mezi dezinfekce nebo tak, tak mi to vyleze a já se můžu zbláznit jak to pálí a svědí... :-( S tím je spojený i to že nemůžu najít práci. Žádnou... Takže jsme s Ondrou bez peněz a tím se silně ničí naše sny o společným bydlení. :-( Jednou už jsem byla vážně na dně, nic se mi nedaří, brečela jsem a tak. Tak jsem mu řekla at prostě jdeme a vezmeme se...v tu chvíli...hned. No a srazil mě na kolena tím když mi řekl že si mě nevezme...ne teď. |-| Holky je to na hovno... ;-(
Odpovědět
Luci, bože, to je šílený :-S . Nemůžeš dělat třeba ve školce? Nebo něco jako pečovatelku? V domově důchodců apod...? To je fakt strašný, chuděrko :-(. S Ondrou to tak neber, řekl to v blbou chvíli a hnusně, ale myslel asi v tu chvíli naprosto racionálně a taky ti to tak hned podal :-(. Chápu, že se tě to dotklo :-(. Už si aspoň on našel práci?
Odpovědět
No do školky bych mohla,ale všude chtejí angličtinu a já anglicky neumim. :-/ A do domova důchodců fakt nechci. :-S Ondra práci taky nemá, kvůli tomu se taky pořád dohadujeme, čeká že mu snad ti hasiči spadnou do klína a jinou práci nehledá, takže dělá pořád jenom brigádně v tom kině, kde má za měsíc tak kolem 8000,- a z toho žijeme ted oba a to mi z toho ještě musí platit nájem. Šílený. :-( A řekl to v tu chvíli dost jasně. :-( Mě to ale mrzelo, řekl to jako tak že si mě nechce vzít ted,ani jindy, dokud nebudeme mít společný byt. Jinak ani náhodou... Stejně jsme pořád spolu, spí u mě, a domu chodí jenom občas přespat,jinak ho rodiče skoro nevidí... :-(
Odpovědět
Luci, určitě to tak nemyslel, jenom ho to určitě taky všechno štve a je mu to líto, tak už to nevydržel a řekl to hnusně. Neboj, to se brzo spraví ;-) A s tou prací je to teda strašné :-( chápu, že v domově důchodců je to nic moc, ale co třeba nějaký kojeňák nebo dětský domov, to by tě taky nebralo?? Přeju vám, ať se brzo všechno spraví a vy si zase žijete spokojeně |-|
Odpovědět
hm to je blby no :-( a proc tak zalezi na tom bytu? s timpree svatba nesouvisi ne?
Odpovědět
Tak na svatbě to nestojí, ale jestli máš pronájem, kde můžete být, tak byste to mohli spáchat, až si něco najdeš ;-). Jinak z jedný brigády se v praze vyžije fakt blbě, no :-(. A tys v Motole skončila? Nejsi ani na nemocenský?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, drz se asi nic moc obdobi pro tebe |-| ale neboj my zensky jsme silny a zvladneme vsechno, ver mi, mne se to ted potvrdilo taky. V porodnici jsem dostala tu silenou virozu, 3. den po porodu nemohla jsem se starat o maleho,tak Mirek musel byt se mnou temer cely den v porodnici aby ho obstaral, vecer mi ho braly sestricky a nosili mi ho jen na kojeni, citila jsem se strasne - prazdne bricho - prazdna postylka.... mne se ulevilo a maly dostal zloutenku,takze domu se nejede.... musel na fototterapii,takze jsem byla zase sama porad sama, na pokoji jsem si chovala syna spolubydlici, protoze bych jinak asi prisla o mliko... nakonec se podarilo zloutenku trosku zahnat a pustili nas domu, po 14 dnech ktere jsem probrecela kvuli poporodnim depresim a pripadala jsem si jako neschopna matka, ze proste vychovu ditete nemuzu zvladnout musel Mirek akutne na operaci, kdyby ten den na tu pohotovost neprisel mohlo by byt pozde, ja jsem tu noc probrecela s malym v naruci a cekala jsem,kdy se mi Mirek ozve,protoze posledni sms ktera mi prisla byla... tak operovat mne budou hned, pak se ozvu. takze jsem celou noc cekala kdy se ozve :-) ozval se az rano v sest. Po operaci musel byt na JIPce normalne si tam pacienty nechavaji 2 hodiny on tam byl skoro 3 dny |-|. kazde rano jsem odstrikala mlicko a odpoledne jela za Mirkem vracela jsem se z JIPky kazdy den se slzami v ocich, ale vsechno dobre dopadlo a tatinek je dneska uz zase po dlouhe dobe v praci. Omlouvam se holky za takovy romanek, jen jsem ti Luci chtela dodat odvahu, ze spatne dny jednou skonci a bude zase lip. Verim tomu.
Odpovědět
adelka to je v poho, jen pis, klidn ei delsi kdyz ti to aspon trosku pomuze se vypsat :-) no je to narez na jednoho cloveka no :-( ja si myslim ze me taky neminou poporodni deprese ale luky uz je ted obeznamen s tim ze budu na rizikovym, ze budou deprese a ze si po narozeni vezme dva tydny volna aby byl s nama :-) no jsou to ale jeste daleke plany :-D zatim se nic nechysta bohuzel..
Odpovědět
Adél, teda taky jste si vytrpěli :-(. Hlavně že už máte tatínka doma a malého nic netrápí ;-), už jste dokonalá rodinka a máte ten svůj malý velký poklad x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote. meli jsme plany podobne.... :-N
Odpovědět
adelka: a proc nevysly? tak luky nastesti muze pracovat z domu pres vzdalenu plochu vis :-) ale jinak planujeme i soukromou porodnici a nebo nadstandart :-)
Odpovědět
Adél to je mi líto že jste to taky měli tak těžký.. :-( Hlavně že už jste z toho všeho venku. Neustále na fb koukám na fotky, na malého, a tak.. Je krásný. x-) No já už jenom tlačim čas a vyhlížim to "dobro"... Už mě to takhle nebaví.. :-| :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mitote no tak Mirek muze taky vklidu pracovat z domu,ale z nemocnice jaksi ne.... doma s nama mel byt 3 tydny byl s nami 14 dnu a pak v nemocnici. za soukromou porodnici by mi bylo hodne lito vyhodit prachy a nadstandart je pro me k nicemu ja jsem prosila sestricky aby mi na pokoj daly nejakou maminku kdyz jsem tam byla sama, muzu ti zarucit, ze ti moc dobre po porodu samotne nebude :-N Luci neboj bude lip, urcite :-)
Odpovědět
no kamoska mela nadstandart a byla rada protoze tam s ni mohl byt pritel nonstop a to me prijde lepsi byt na nadstandartu s muzem i miminkem ve dne v noci jako rodina...nam jde prave o tohle aby nas nikdo nerozdeloval aby mimi bylo s nama hned od zacatku a i my mohly byt spolu
Odpovědět
Profilova fotka
no jestli vam nevadi, ze v nekterych porodnicich soji nadstandart i 3000kč/den tak OK. My si potom radej zajedeme na dovolenou :-)
Odpovědět
adelka: kamoska byla n aobilnaku a komplet to prislo na 6
Odpovědět
Profilova fotka
mitote jj tady v Brne to stoji "jen" 1250kč ale nevim prijde mi to i tak hodne, taky jsme nad tim premysleli,ale pak me to preslo. 1250 x 6 +500 (tatinek u porodu) + 500(nadst. porodni box) a hned to vychazi na 8500 :-( v te porodnici si to stejne nikdy uplne neuzijes i kdyz tam je tatinek, protoze te neustale otravuji s ruznyma vizitama, porad se chodi nekam na ockovani, sono kycli, sono na gynde takze je clovek fakt rad, kdyz si lehne do postele a spi s ditetem pres den. Do toho ti tam krici ostatnich x miminek a fakt tam toho soukromi moc nemas. Ale tak kdo chce kam :-) urcite to neni spatny napad, jen nevim jestli to za ty prachy opravdu stoji. Jinak Obilnak se rusi,to vis?
Odpovědět
Ahoj holky, nějak to tu opět zamrzlo...tož co nového??? 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?