Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Mitote, tak to je fajn, že jsi si svým výběrem tak jistá ;-) x-). Ale jak říká Adélka, nám na tu chvilku stačí i "průměrně" komfortní kočárek, který nás nezruinuje a aspoň trošku se mi bude líbit :-D.
Odpovědět
huhiiiiiiiiiii jsem tu zase.. :-D a koukám že jste se tu rozpovídali mezitím... :-D my bychom rádi oba, jenže si musim počkat, dokud nebudeme mít byt,což je logické,takhle mám pocit že se toho nikdy nedočkám... :-|
Odpovědět
Luci, a jak to vypadá? Tamten od tchánů je v nedohlednu nebo jak???
Odpovědět
adelka: to ja se prave do nej zamilovala :-D a funkce jsou pro me nejdulezitejsi...setrit zacneme po svatbe...jinak tad prisla tchyne s jidelni zidlickou za 10 tacu ze se do ni zamilovala, kvakala pekne dlouho o funkcich takjsem pada na prdel...no kdyz ji to udela radost tak at to koupi :-D :-D :-D tak ja ten kocarek chci pro vsechny sve deti, kamoska taky rikala ze na dalsi dite koupi jen novy potah strisky a ma novy kocarek
Odpovědět
Eh, no, tak teda funkce u jídelní židličky, to už mi přijde úplně přehnané :-N. My máme klasiku po nás, dřevěnou jak jde složit na nízky stoleček, teď v tom řádí ségra a bohatě poslouží i našim dětem :-D
Odpovědět
emmili: je to o tom ze ta zidlicka se da pouzit i jako kolebka, odpocivadlo nebo postylka :-)
Odpovědět
Kdepak, byt padl, jsem na ubytovně pro sestry v Praze a to mi za chvilku asi skončí, protože musim z Motola z jistých důvodů odejít (nechci to tu zveřejňovat), takže si musim hledat ubytování jinde... Ondra nemůže najít práci takže to je taky docela na palici a tím pádem se nám zatím vzdaluje možnost svatby a miminka.. :-(
Odpovědět
toz jsem dnes tatu protahla obchodem s kocarky...no u vsech prohlasil ze jsou totalne na nic a byl znechucen :-D u tech do 10 tacu mel infarkt, do 20tis rikal ze je to hruza...Bugaboo tam al enemei :-D
Odpovědět
Tohle mi připomělo mého přítele. Když se dostaneme ve městě na téma kočárků, tak je to něco... :-D Trojkolku vyloučil, že je to hrozně neprakticný na prostor a že to jedno kolo je nestabilní (při najíždění na chodník, nebo při nastupování do MHD). :-D Teď se mu zase nelíbí ty kočárky co jsou v módě teď, že prý to vypadá jako nákupní košík jak to má vpředu menší otočný kolečka... No strašný, já doufám že co nejdřív vymyslí nový kočárky protože sehnat kočárek na kterém by jsme se dohodli oba, je téměř nemožné. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nastesti muj manzel mi do toho nekeca a proste rekl vyber a ja to zaplatim, vybrali jsme nakonec spolu a jsme max.spokojeni.,... ale to bude pravdepodobne tim, ze ani jeden z nas neni tolik narocny x-) pro nas byl i kocarek za 10.tis.drahy, takze jsme nemeli co resit a proste jsme vzali jeden z tech nejlevnejsich 3kombinaci :-)
Odpovědět
adelka: muj mi taky do toho nekeca :-D je smiren s Bugaboo :-D a je dobry adel? neni tezky? dobre se s nim zataci nebo ho musis nadzvedavat?
Odpovědět
jako kocarek a matrace je jedine na cem u ditete nebudu setriti...jeste teda ne u bot
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jinak dneska mam cely den ms bolesti takze mozna brzy pojedem, kdybych se neozyvala tak asi vite proc :-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
adel: a jáký kočárek nakonec máte?
Odpovědět
adel: tak to musis hodit foto....a kocarek mate koupen a je doma? nebo jsi poverčciva?
Odpovědět
Adélko, tak jááák? :-D Sakra teď už se musíš hlásit každý den nebo dát alespoň nějak vědět :-D
Odpovědět
No TOTO!!! Aby člověk hledal jako o život!!!! Jupiii, tak už vím, jak vypadá maminka a tatínek z venku, jmenuji se Lukášek, narodil jsem se v 14:15 s mírami 2950g a 48cm. Jsme v pořádku.
Odpovědět
Adélko, tak mooooc gratuluju x-), těším se na fotky x-)!!! Lukáškovi hodně zdravíčka, hodné rodiče už má, tak co víc přát... x-)
Odpovědět
Jinak datum 4.4., je to už včerejší... :-)
Odpovědět
x-) Tak už máme Adélku doma... x-)
Odpovědět
adelka89 nema fotoblog? :-( zirafka: hod fotky nebo fotoblog :-)
Odpovědět
mitote: Jaký fotky? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) tak jsme doma, maly mel zloutenku,tak si nas tam nechali trosku dele. Je to nase zlaticko, skoro vubec neplace krasne spinka papa a pribira :-) manzel je s nama doma a moc mi s malym pomaha, fakt je to k nezaplaceni. dekujeme za gratulace tady i na fb :-) Lukasek posila pusinku
Odpovědět
Adélko, to je fajn že je maličký jako andílek, doufejme že mu to vydrží. x-) Doufám co nejdřív budou nějaký fotečky. x-)
Odpovědět
Adél, jé, zlatíčko, tak ho ukaž! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema... holky nestiham zmensovat fotky, tak mrknete sem
Odpovědět
adelka: to je suprovej svist, az me to dojalo :-)
Odpovědět
Ježíííš, ten je kouzalnej, takovej plyšáček mazlicí x-)x-)x-).
Odpovědět
Těch vlasů x-)
Odpovědět
To je vlasáč krásnej... x-) Adélko andílek... Opravdu jste si dali záležet.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?