Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
No ona sem přišla jen hýknout :-o
Odpovědět
Ale prd hýknout... :-D Pšišla jsem se na váš mlknout.... :-D
Odpovědět
No a že bys nám o sobě poreferovala? :-D
Odpovědět
Já nějak nemám co... Nějak se mi to všechno sere... :-S Ale kdyby jste věděli jak já teď toužim po miminku... x-) x-) x-)
Odpovědět
zirafka: ja taky :-( ale milacek mi ho nechce dat :-( pry az po Bc :-(
Odpovědět
Heh, u nás to bylo taky pořád nejdřív tak za tři roky, pak dva, pak na podzim a teď jen čekám na MS, abychom na to mohli vlítnout :-D
Odpovědět
zirafko vítej v klubu :-D mit, to máš dobrý, že po bc., já mám studium na pět let, takže u nás až po mgr. :-S no a em...ehm, radši nebudu komentovat, že ]-( ]-( ]-( ]-( :-D :-D
Odpovědět
emmili: MS? co to je? :-N ale nejste jeste sezdani ne? catry: delas psychologii nebo co? jinak ja Mgr plauju dalkove...
Odpovědět
Mito, MS=menstruace :-). Svoji nejsme, buď bude svatba v těhu, nebo někdy jindy :-D. Nějak jsem se přeorientovala a mimčo je mi přednější x-)... Cat :-D
Odpovědět
emmili: pockej a proc cekate na MS aby jste na to vlitli?
Odpovědět
No protože jsem teď dobrala antikoncepci a přes menstruaci ještě funguje, tak potom to teprve můžeme začít zkoušet :-D
Odpovědět
ajo :-D ja prasky neberu tak nevim vubec :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Mitote, jednou přijde čas, kdy začneš postupně šmírovat na koníkovi, a pak vše pochopíš, ale pozor, je to tam silně nakažlivé :-D
Odpovědět
ja uz tam smiruju :-D mam tam i albicko, hec :-D dnes jsem valila do milacka ze aspon svatebninoc by mohla byt bez kondomu :-D neproslo mi to :-( :-( :-(
Odpovědět
No tak to by ale svolit mohl, takové "náhody" jsou nejlepší :-D
Odpovědět
nechce :-( :-( :-( ja chci taky mimi ...:-D a ty nemas fotoblog?
Odpovědět
Mám, ale skrytý, mám tu pár šmíráků :-D
Odpovědět
Máš v IP odkaz ;-). Já jdu do vany, než mi přijede mužíček x-)...
Odpovědět
super ja jdu smirovat :-D
Odpovědět
mit, studuju učitelství pro 1. stupeň ZŠ a specku... a ten kůň-vysoce nebezpečný!!!!!tak bacha na to :-D
Odpovědět
catry: a kde? v brne? v kolikataku jsi? jo to vim z eje to nakazlivy :-D uz jsem nakazena :-(
Odpovědět
Teď ještě šetrně nakazit ty vaše chlapy :-D. Bože já už se tááák těším na ty dvě čárky x-). Doufám, že to nebude trvat roky :-(
Odpovědět
emmili: a kolik ti je? muj j enakazen, chce tri deti ale az po mem Bc :-(
Odpovědět
Mně bude za měsíc 20 :-). A já slíbila, že Bc. prostě dodělám dálkově :-D. A já aspoň toho Bc. potřebuju, mám jen gympl...
Odpovědět
Jdu se postarat o tu svou lásku, tak dobrou noc a hodně štěstí při přesvědčování :-D
Odpovědět
emmili: ja taky gympl, navic umelecky :-D jao ja Bc taky udelam ale drahy ma strach ze to bude narocne pro me... jinak ja dnes potkala spoluzacku z gymplu, ceka mimi :-) a jedn auz porodila...ja chci takyyyyyyyyyyyyyy
Odpovědět
mit, v olomouci, v prváku :-| a ty studuješ co, kde, v kterém ročníku? spolužačka z gymplu už má taky mimi, studuje archeologii a má individuální plán, ale nevím, jak to zvládá, nejsem s ní v kontaktu, nějak se distancovala...
Odpovědět
catry: v brne na masarne v prvaku socialni pedagogiku a poradenstvi :-) zatim spokojenost. no u me dve spoluzacky maji mimi
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem dnes byla v Praze u kamosky co ma me milovane Bugaboo...no samozrejme jsem si ho povozila :-) jinak se samozrejme k nemu taky stocila rec, kamoska kolem nej skakala a ukazovala co umi a ja padla na prdel...daji se zaaretovat kolecka aby na krivem povrchu neujizdela a nestacela se z kopce dolu, o prehavzovani rukojete nebo korbicky ani nemluve, taky o tom jak je udelan eodpruzeni kdete se i jednoduse prizpusobuje a posouva dle vahy ditete aby bylo vzdy nej...no bylo toho moc, resili jsme ho snad hodinu ale ja mam naprosto jasno...jedine Bugaboo a zadny jiny :-) ona rikala ze by uz nikdy jiny nekoupila...takze asi tak
Odpovědět
Profilova fotka
mitote, my verime ze ten kocarek je dobry, za ty prachy taky.... ale nemyslim si, ze by nas maly potreboval na tu chvilku takovy komfort :-) ze zacatku tam bude stejne jeno spinkat a potom mi z kocarku stejne bude vylezat :-D kdyby se mi libil aspon trosku tak nad nim treba uvazuju (i kdyz pro nas byla prioritni predevsim cena) ale mne se ten kocarek proste nelibi ani trosku, ale kazdeho vec,zejo ? :-) uz setrite? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?