Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Já nepochybuju o tom, že bugaboo má něco do sebe, měl by být takřka perfektní (minimálně za ty peníze musí být), určitě musí spoooustě maminek vyhovovat, ale Adel, s dvěma rokama fakt nepočítej :-D. Ségra od půl roku, co se naučila sedět, byla v kočáře naprosto minimálně, vlezla jen na golfky. Od 11 měsíců chodila a to byl s kočárkama úplnej konec. Prostě ta doba v poměru k té ceně má pro mě hodnotu tak do 8000 ;-) a tyhle moderní kočárky jsou pro naše potřeby ve většine nepoužitelný |-|. A mimčo stráví v kočárku jako maličké času dost, ale s tím že spí před domem :-D. To my neodkládáme nic, zatím odkládáme na novou pračku :-D, jsme nuceni řešit vše až "za pochodu" :-D
Odpovědět
Mito, jenže já "v lese" nemyslím po vycházkové lesní cestě :-N. Mám myslivce a do lesa chodíme fakt přes pole, přes staré cesty... Teda ne vždy asi půjde vůbec vzít kočárek, ale někdy určitě x-).
Odpovědět
myslivce...hm...to mate dost masicka co? mnam mnam... my budem odkladat na ten kocarek abychom si tak mohli splnit nase prani a mimi melo to nej podle nas
Odpovědět
Jj, potřebovali bychom ještě pultovej mražák, máme to rozstrkaný po rodičích a nevejde se nám to :-D. Pořád samej guláš a kančí steaky :-D
Odpovědět
Mito, vždyť jo, máte to naplánované dobře x-). Můžete si to rozložit a stejně bys jiný nechtěla, tak je to jasné :-D
Odpovědět
emmili: ja ti pomuzu, k nam se neco vleze :-)
Odpovědět
No jen abych to pak na ten guláš ještě sehnala :-D
Odpovědět
no to ne :-) jsou prece nejake materialni poplatky za uskladneni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
evi no tak tady v brne bude muset aspon do tech dvou let v kocarku vydrzet, nevim, jak bych se s nim tahala po obchodech ve meste bez kocarku :-D to je narocne i pro me :-D
Odpovědět
Adel, na pak už použijete asi sporťák, jestli máte 3kombinaci, nebo golfky, ty jsou lepší, lehoučké a dají se složit...
Odpovědět
Profilova fotka
jj mame sportak to je jasny ze maleho nebudu trapit do dvou let v korbicce :-D
Odpovědět
Ségře jsou dva a už delší dobu si jí opravdu nedokážu představit ani v golfkách, no :-D, ale tak snad to městské dítě pochopí :-D
Odpovědět
Článek se načítá
adelka: ukaz kocarek
Odpovědět
Profilova fotka
tady je http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/sh...
Odpovědět
Profilova fotka
nazdarek holky. dneska nejde konik ]-( co ja budu delat????
Odpovědět
Adél, peklo, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
evi to je ]-(
Odpovědět
Nazdárek, kašpárek 8-) Taky je u vás takové krásné jaro?? V Olomouci už jéé!!! A je to snad jediné plus dnešního dne... Zítra totiž máme praxi, tak tu zůstávám a přitom bych se měla starat o svého nemocného skoromanžílka... :-N Jinak Adelko, kočárek paráda, něco takového bych si taky představovala x-) A co Lukášek, nezlobí? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cat taky tu mame krasne jaro :) uplne me to zlepsilo naladu :) Lukasek nezlobi, prave naopak :) je to nase zlaticko :) uz bych ho chtela mit na svete
Odpovědět
Adel, to věřím, že už bys ho chtěla mít u sebe, ale ještě si uvívej poslední dny "volna", potom se už nezastavíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cat to je fakt :-) ale klidne bych ten klid obetovala :-) prave jsem vydesinfikovala koupelnu a chodbu tak aspon k necemu je to dobre, ze ten konik dneska nejde :-)
Odpovědět
Mně nešel skoro celej den net. A mám poslední dobou pořád náladu na prdlačku :-( a čím dál tím míň mám ráda tchýni :-N. Ale mám objednanou pračku, tak aspoň jedno pozitivum x-).
Odpovědět
Jo jinak nešel koník, ale nešel mi celej net a já potřebovala dělat dvě práce do školy, tak musím zítra :-N. FUJ už abych měla studia za sebou 8-(. Adel, aby tě tímhle tempem brzo Luky nepřekvapil, když budeš tak pracovat :-D. Už se na něj těším, to bude krásné miminko x-)x-)x-), má po kom ;-).
Odpovědět
aspoň že ta pračka, to je super x-) Nám v neděli dovezli lednici x-) a to je asi tak jediné pozitivum za tento týden... Dneska jsem se dozvěděla, že nám umřela češtinářka z gymplu, nebyla stará, tak něco přes 50, je mi z toho pořádně na nic... :-( :-( :-(
Odpovědět
Ty jo, neumím si představit, až mi umře někdo z učitelů |-| , drsná známka stárnutí :-N. I když nám umřela ředitelka za základky, to už je dýl |-| , rakovina. Nějak mi to ale pořád nedochází :-|
Odpovědět
jo holky tak to me zemrela nej kamaradak v 16 :-( spadla z lomu Hady :-( ale jeste dnes tomu neverim jinak ja jaro nevidim, mam strevni chripku :-( adel to tehotenstvi je pekne nakazlivy, jeste chvili te tu budu sledovat a uz budu cela nesva ze nic necekam :-D
Odpovědět
Mito, to je tedy příšerné |-| ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
emmil: co je hrozns, kamoska nebo chripka? ...dobre blbej vtip :-) me uz hrabe 8-(
Odpovědět
No chřipku jsem měla ani ne před dvěma týdny, takže to je taky hrozný :-N.
Odpovědět
no ja mela ted dva tydny normal chripku, tyden ok a ten strevni no :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?