Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
evi a on je myslivec "z povolani" :-D nebo jak to mam rict, jako ze to neni jen jeho konicek?
Odpovědět
Má to jako koníček, je soustružník nebo tak něco, operátor TMC strojů :-D (jako bývalej...)
Odpovědět
*teda TNC
Odpovědět
Asi si nějak podvědomě vybírám dělnický profese :-N
Odpovědět
Jinak já myslivce taky nikdy nechtěla, bývalá skorošvagrová (:-N) má muže myslivce a ten je teda pořád v háji a celkově hrůza, pořád tahá mrtvý zvířata domů :-D, no prostě nechtěla jsem, ale tohle je teda nesrovnatelný x-). S miminkem to teda bude něco jinýho, no :-(, nebudu s ním moct chodit do lesa, ale nemyslím, že by tam trávil každou volnou chvíli a nás nechával samotné...
Odpovědět
Profilova fotka
takze chodi normalne do prace tak to je si myslim jeste vpohode :-)
Odpovědět
Jdu na tu bábovku, jsem u našich a je tu víc lidí na jeden pc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
evi upaluj ja jdu taky do kuchyne a tam budu cekat az me nedco osviti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
em: no tak to je v pohodě když to má jen jako hobby, ten její to má jako povolání a posledně když mi ukazovala fotky malé, tak se tam taky připletla nějakýho vykuchanýho koloucha či čeho ve vaně, no chuťovka, zvlášť ve chvíli, kdy člověk čeká jen fotky roztomilýho miminka :-p btw. rajón je skoro jako revír 8-)
Odpovědět
Adel, tak němčinu máááám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
evi gratuluju jsi sikulka
Odpovědět
Holky co jé? Snad jste se nezačaly učit? :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no ja jo :D trosku tu pedagogiku ale velice zlehka :D mam totiz problem kdyz se proste malemu nechce spat tak ho musim ukolebat chuzi proto se musim ucit podle nej :-D
Odpovědět
adelka: tak to je haluz, manza by ti mel koupit velkou kolebku pro tebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote :-D to je napad asi mu to navrhnu :-D maly ted dost porostl takze uz to neni jen takove kopkani ale poradne kopance :-) ale uz jsem na nej vyzrala, vymyslela jsem zpusob jak ho uspat aniz bych chodila a ono to funguje :-) uz si tam spokojene odpociva :-) myslim ze mu to ale dlouho nevydrzi tak bych se mela jit honem rychle na neco podivat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já včera měla zkoušku z ekonometrie (což je tak hnusnej předmět jak to zní ]-( ) a nedala jsem ji, o pár bodíků mi ta písemná utekla... Zítra další zkouška, tak bych se měla učit, no ale "hrozně" se mi chce :-p adel: malýmu se jednou určitě bude moc líbit historka, jak ses musela učit podle toho, jak moc se mu chtělo, měla by sis někam napsat, který předměty se ti učili dobře, pak to bude vykládat kamarádům ve školce ;-)
Odpovědět
adelka? ze by budouci fotbalista? :-D a jak ho teda uspavas? ja mam dnes po zkozce z obecne psychologie takze des uz leharo a sneni o svatbe a planovani.... priscila: a treba se je malej uci taky, adel napis si predmety ktery malej uz umi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mtote: gratulace a ještě nějaký zkoušky tě čekají?
Odpovědět
priscila: jeste dve ]-( aaaaaaaaaaaaaaaaaaa j auz toho mam plny zuby 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
mit: no to se nedivím, je to opruz... Já si tu ze včerejška střihnu znovu v úterý, další víkend nad učením, "jupííí" :-| Je to hnus, no ale co, zvládnem to ;-)
Odpovědět
no jako ja si jednu strihnu v podobe celeho opakvoani predmetu za rok a druhou si strihnu v pondeli...aaaaaaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
:-D pomaha masaz bricha :-D a takove houpani s bruskem, to ho ukoleba :-) a zatim spinka jen si trosku popolehl :-)
Odpovědět
Hezké :-D. Já teď letím na zkoušku a ještě mě čekají dvě přííští týden a opravit jeden zápočet :-p. No a tu dnešní nedám, ale tak zkusit to můžu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zlaté pravidlo zní: zkouška je od slova ZKUSIT :-) adel: třeba to bude námořník, když se mu líbí, jak s ním houpáš, kapitál zaoceánského parníku a hned víte, kde budete na stará kolena trávit dovolenou :-D
Odpovědět
priscila> to je hezké, to bych taky chtěla mít. my máme bohužel na zk jen jeden pokus, takže o žádným zkoušení jestli to vyjde nebo nevyjde nemůže být řeč
Odpovědět
Profilova fotka
gs: vy máte jen jeden pokus na zkoušku? Co to je za školu prosím tě?
Odpovědět
priscila> bohužel,abych úplně nemystifikovala, můžeš jít tedy na 1 opravný termín, když se vejdeš do určitého počtu bodů,ale pokud ne, tak končíš a šanci máš v dalším semestru. je to vše.
Odpovědět
Profilova fotka
gs: to je teda drsný... Jako ne že bych ty opravný tak často využívala, ale občas joa hlavně je dobrý vědět, že když se to nepovede, tak to můžu ještě zkusit... Samozřejmě musí být ještě nějaký další termín :-p
Odpovědět
priscila>přesně. systém u nás na škole je dost stresující. kolikrát si říkám, že by ten výsledek mohl být i lepší, kdybych se neustále nestresovala tím, že mám jen jeden pokus
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, musím se podělit, minulej týden jsem psala zkoušku z manažerského účetnictví, myslela jsem, že to umím, ale ze zkoušky jsem odcházela se 100% přesvědčením, že to nemám a hned jsem se hlásila na další termín :-| No a dneska konečně jsou výsledky a mám C :-D Tak mám fakt radost (teda opravovaly to mladý doktorandky a byly evidentně hodně shovívavé)... Tak už jen zítra zvládnout opravu ekonometrie a budu to mít za sebou... Co vy, jak jste na tom, už prázdninujete, nebo taky ještě šrotíte? Krásný zasněžený den všem ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?