Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote davam si prihlasku na specialni pedagogiku :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuju za pochvaly. Adélko porod bolí, bolí strašně moc, ale rychle se to zapomene. Taky záleží jak u koho, každej porod je jinej. Mě porod vyvolávali a myslím si, že když přijde porod přirozeně sám, že to jde trochu rychleji. to víš, že jsem prohlásila, že druhé dítě nikdy v životě!!!Ale zase když sem viděla holčinu po císaři co semnou byla na pokoji, tak sem byla ráda, že to šlo normálně. Ale já mám 160cm a 48kg a narodil se mi 4kg kluk. Celá porodnice se na mě chodila dívat a dělali si srandu že už je větší než já....
Odpovědět
adelka: taky na pajdak? a co mate za predmety tento semestr ze te to tak nebavi?
Odpovědět
Profilova fotka
včera jsem v kavárně viděla tak pěknýho kloučka malýho, že bych si ho hned vzala domů :-) Ale jak říká emmili, všechny se dočkáme, jen musíme počkat na tu správnou chvíli ;-)
Odpovědět
no holky, vy mi dáváte zabrat. já po miminku toužím už aspoň 3 roky, ale ještě si tak 5let musím počkat. není, kdo by ho živil... a jednou by nás to mrzelo, že jsme kvůli nerozvážnosti nechali školu. jinak hlásím, že už mám za sebou 4 zkoušky, ještě mě 4 čekaj, teď začnou ty nejtěžší. akorát mi to blbě vyšlo a jezdím do Brna jen na otočku, jeden den tma, druhý zpátky. se to prodraží. když ale já bych tam sama nevydržela. přítel má přes zimu brigádu a je rád za každej den kdy může dojít. tak já se jdu zase učit. teď zrovna matiku, je to pro mě nejtěžší předmět (už od základky). nechápu proč na ty technický školy chodím. hodně štěstí u zkoušek.
Odpovědět
Profilova fotka
mitot. ted me to bavi,ale na komb. jsou blbe predmety, nic pro me a navic na komb. neni ta specializace, kterou mam ted, tak se to pro me stava pomalu ale jiste bezpredmetnym... ale tak pokud e nedostanu na specku nebo z nejakych duvodu nebudu ani delat zkousky, tak zustanu tak kde jsem...
Odpovědět
Profilova fotka
adelko taky chodím do brna na pajdák, navazující magisterský - dějepis a zeměpis :-) Mám pocit, že ta specka je vždycky celkem narvaná, ale holky co tam chodí, si to celkem chválí... hodně štěstí všem u zkoušek, mě ještě čekají 4 :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Danuska: jj specka je dost narvana,ale uvidime, zkusit to muzu :-) za par hodin me ceka predposledni letosni zkouska z nemciny.... uz aby tobylo za mnou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adelka89-Taky studuju na pajdáku specku v kombinaci s němčinou. Musím ale říct, že jsem si letos podala přihlášku na specku jednooborovou jako ty, taktéž kombinované. Hlavně proto, abych mohla jít někam pracovat ;-) Za toho půl roku můžu říct, že specka mě moc baví a dá se zvládnout studovat dálkově, není to náročné a opravdu zajímavé, ale s němčinou to pro mě tak atraktivní není, což jsem zjistila bohužel až teď ve zkouškovém :-D Takže přihlášku jsem podala a doufám, že to vyjde. TSP jsme koneckonců dělaly už obě, tak snad to nějak dáme 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak dámy pokračujete se zkouškama? Asi všechny tak pilně studujeme, že nemáme čas tady nic řešit ;-)
Odpovědět
Heh, tak to u mě nehrozí :-D. Jinak pokračuju dost laxně, teď jsem asi dva zápočty neudělala, tak to zkusím ještě jednou, což mě ovšem ke studiu fakt nedonutí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm taky to docela flákám, ale teď jsem jednu neudělala, tak makám 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
diky za povzbuzeni luli:-) pridavam se k nestudujicim studentkam, dneska mi strasne tvrdne brusko takze budu schopna max.vytisknou skripta a zapocet z neminy jsem taky nedala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pozitivní sice nejsou všechny ty výsledky, ale aspoň ten přístup :-) Mně zbývají ještě dvě zkoušky a do učení se mi taky vůbec nechce, dneska jsme vyrazili do sněhu na vycházku (náš pes teda šíleně klouzal a bořil se chudáček) a to mi přijde jako lepší využití času než učení se ekonometrie ;-)
Odpovědět
Já mám mužíčka v lese na naháňce (teda teď už pár hodin chlastaj s myslivcema někde na hájence :-D), tak jsem si pěkně vypucovala celej ten náš kutloch a mám v plánu bábovku, než přijede, tak mi snad stihne uschnout ta hora prádla a budu žehlit. To je pro mě taky efektivněji využitý čas než nad skriptama :-N:-D
Odpovědět
Profilova fotka
em: souhlas, já prala včera, ložní a drahému kupu košil, tak mu je taky musím ještě vyžehlit (mimochodem, easyiron nebo noniron košile jsou podle mně scifi, i když je to na nich napsaný, tak je to kec)... :-) A když je ten tvůj myslivec či tak něco, není pořád pryč?
Odpovědět
No jak se to vezme. Od října do ledna mají každých 14 dní v sobotu naháňky, to chodím taky, někdy jede jako host i mezi tím jinam. Chodí večer nebo ráno do lesa čekat na zvěř, ale to tak jednou týdně maximálně a když chci, jdu s ním. A tak jednou týdně chodíme naplnit krmelec zvířátkům, to taky spolu. Na jaře budou mít brigády, stavět posedy a tak, to bude jednou za čas, léto je volný, akorát do toho lesa chodí podle sebe, no, co jsme spolu, tak to dost fláká, takže mi to nějak neva :-D. Ale jo, nějakej čas to sebere, ale jako myslivce jsem si ho už našla, tak se s tím musím sžit...
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jsem se pustila do pedagogiky a zjistila jsem, ze lepsi bude kdyz to zase zavru a ujdu radej prat :-) mame zase plny pradelak, ja nevim kde se to pradlo vsechno bere kdyz jsme jenom dva :-N =-) asi to bude timze jsem prevlekala postele :-D no nic pujdu to hodit asi do pracky a pak uvarit neco na veceri :-) vite co mi prijde? Ze kdyz mame zkouskove tak se z nas razem stavaji superzeny :-D prece musime ten nas cas vyuzit nejak "efektivne" :-D ne?
Odpovědět
Adel ;-):-D taky se mi zdá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co ta tvoje vcerejsi nemcina?
Odpovědět
Ještě nevím, až v pondělí, ale asi blbý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ja mam opravny 22.1 tak to uz snad dam :-D
Odpovědět
No já kdyžtak budu opravovat jen vědomostní část, gramatiku jsem doufám udělala, ale mám strach, že to bude chtít ústně a to jsem v háji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
evi my meli taky jen test gramaticka cast, poslech a porozumeni cteneho textu,
Odpovědět
No s poslechem bych problém měla :-D. My měli gramatiku a pak vymyslet různý definice nebo různě vysvětlovat nějaký ekonomický pojmy, no tam už byl problém v češtině, ne přeložit to do němčiny :-D. Sakra že já lezla na ekonomku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no tak s tim bych mela problem zase ja :-D no poslech byl v pohode, fakt o byl docela jednoduchy text, ale vedle me sedela slecinka ktera mi do toho celou dobu kaslala :-D takze jsem prd slysela a jedne pipce prede mnou behem 5ti minutového rozhovoru 2x zazvonil mobil ale ta krava ho nechala zvonit ne ze by ho hned vypnula.... fakt katastrofa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
em: no já mám kamarádku co si vzala myslivce (studovali spolu vysokou, ona je lesní inženýrka) a přestěhovala se s ním do jeseníků, kde on má nějakej svůj "rajón" (nevím jak se tomu říká :-) ), na jaře se jim narodila malá, ale kamarádka je s ní skoro pořád doma sama, protože ten její se ráno sebere "jdu na posed", přijde v poledne na oběd a "jdu na posed" a pak přijde až večer :-| adel: superženy - to je teda pravda, málokdy během roku tak často peru jako ve zkouškovém :-D
Odpovědět
Profilova fotka
priscila :-D neco na tom bude :-) jinak k tem myslivcum, moje kamaradka ma doma taky myslivce a teda o miminku nechce ani slyset,prave protoze je stale pryc, ale on ma teda jeste jine zajmy a konicky a myslivectvi je jeden z nich...
Odpovědět
Pris, tak to teoreticky být může, ale to je na tom chlapovi. Doufám, že do takového extrému to u nás nepřejde. On přijde z práce a je dost unavený, takže se mu pak do lesa už nechce :-). Počítám, že třeba někdy začne chodit zase o trošku víc, ale zas ne nějak strašně, to spíš lehne na kanape a zalomí to :-D
Odpovědět
btw. revír :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?